Komputerowe SOS

15 marca 2017 13:06
http://www.popularne.pl/klawiatura/
15 marca 2017 13:26
Wie ktoś może, jak ściągnąć na androida sugerowane słowa, które wyskakują przy pisaniu sms? Mam telefon z dwiema kartami i podpowiedzi działają mi tylko na polskiej karcie, a chciałabym, żeby hulało też na niemieckiej ;). 
Poprzednio miałam Lumię z Windowsem 10 i tam ten słownik był. W nowym telefonie tego nie ma :(. 

Będę wdzięczna za pomoc, dzięki :).
15 marca 2017 14:44 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Wie ktoś może, jak ściągnąć na androida sugerowane słowa, które wyskakują przy pisaniu sms? Mam telefon z dwiema kartami i podpowiedzi działają mi tylko na polskiej karcie, a chciałabym, żeby hulało też na niemieckiej ;). 
Poprzednio miałam Lumię z Windowsem 10 i tam ten słownik był. W nowym telefonie tego nie ma :(. 

Będę wdzięczna za pomoc, dzięki :).

A nie jest to w ustawieniach wiadomości?
15 marca 2017 19:17
No i tak narobiłam sobie bałaganu chociaz chciałam ulepszy! No ale pewnie nie była bym soba! Wiec tak kupiłam sobie taki wzmacniacz sygngnału internetowego ktory sie do jest w gniazdku!! Myslałam ze dobrze wszystko robie połaczyło sie z laptopem zalogowałam! No i tu sa schodki neta mam ale na lapku tylko a na telefonach nietCzy to oznacza ze ten wzmacniacz obsługuje tylko jedno urzadzenie?
15 marca 2017 19:28 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

No i tak narobiłam sobie bałaganu chociaz chciałam ulepszy! No ale pewnie nie była bym soba! Wiec tak kupiłam sobie taki wzmacniacz sygngnału internetowego ktory sie do jest w gniazdku!! Myslałam ze dobrze wszystko robie połaczyło sie z laptopem zalogowałam! No i tu sa schodki neta mam ale na lapku tylko a na telefonach niet:placz3:Czy to oznacza ze ten wzmacniacz obsługuje tylko jedno urzadzenie?

Na lapku masz nowe połaczenie ze zmienioną nazwą? Tak samo musisz wykonać wszystkie czynności na telefonach. To urządzenie obsługuje wszystko, tylko trzeba to połaczyć. Poza tym, czy faktycznie masz taką kiepską szybkość internetu, żeby korzystać z tego?
15 marca 2017 19:46 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

Na lapku masz nowe połaczenie ze zmienioną nazwą? Tak samo musisz wykonać wszystkie czynności na telefonach. To urządzenie obsługuje wszystko, tylko trzeba to połaczyć. Poza tym, czy faktycznie masz taką kiepską szybkość internetu, żeby korzystać z tego?

No własnie Emilka chyba sie pospieszyłam!!Robiłam ta czynnoc ale mi pokazuje ze zły login,a kuz......a teraz nie wiem jak to cofnac siet ja to zawsze gdzies pazury wsadze!!
15 marca 2017 19:58 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

No własnie Emilka chyba sie pospieszyłam!!Robiłam ta czynnoc ale mi pokazuje ze zły login,a kuz......a teraz nie wiem jak to cofnac siet ja to zawsze gdzies pazury wsadze!!:placz3:

Ty napisz mi spokojnie co robiłaś, jakie to jest urządzenie, nazwa, typ, i czy na laptopie masz nowe połaczenie, czy nadal korzysta lapek ze starego połaczenia. Za chwilę idę na skypa, mam rozmowę umówioną, opisz możliwie dokładnie i co pokazują telefony, jakieś komunikaty? Przed akcją miałaś na telefonach internet? Później tu zajrzę.
15 marca 2017 20:48
emilia

Ty napisz mi spokojnie co robiłaś, jakie to jest urządzenie, nazwa, typ, i czy na laptopie masz nowe połaczenie, czy nadal korzysta lapek ze starego połaczenia. Za chwilę idę na skypa, mam rozmowę umówioną, opisz możliwie dokładnie i co pokazują telefony, jakieś komunikaty? Przed akcją miałaś na telefonach internet? Później tu zajrzę.

To jest TP-LINK  MoodelTL-WA850RE pokazało mi sie ze trzeba sie zalogowac Wiec wpisałam WLAN-itd klucz (hasło) i zalogowałam sie i niby jest oki ale na telefonach tez przedtem miałam wi-fi a teraz nie mam gdy pruboje zalogowac tak jak na laptopie Nazwa Uzytkownika wpisuje  tak samo Wlan-itd to nie łaczy tylko znowu pokazuj mi wymagane uwierzytelnienie. Ja to nie potrafie spokojnie poczekac siet !!
15 marca 2017 21:23 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

To jest TP-LINK  MoodelTL-WA850RE pokazało mi sie ze trzeba sie zalogowac Wiec wpisałam WLAN-itd klucz (hasło) i zalogowałam sie i niby jest oki ale na telefonach tez przedtem miałam wi-fi a teraz nie mam gdy pruboje zalogowac tak jak na laptopie Nazwa Uzytkownika wpisuje  tak samo Wlan-itd to nie łaczy tylko znowu pokazuj mi wymagane uwierzytelnienie. Ja to nie potrafie spokojnie poczekac siet !!:strzela z bicza:

Nie mam pewności co do tego urządzenia, mam inny wzmacniacz. W instrukcjach wszelakich widzę, że aby to Twoje działało na inne urządzenia, to powinno być połaczone z laptopem kablem. Może się mylę, może ktoś używa tego wzmacniacza? Tu są instrukcje, niestety po angielsku

http://www.tp-link.com.pl/download/TL-WA850RE.html


To po poslu znalazłam, nieco inny model, ale działanie chyba takie samo>

http://www.produktinfo.conrad.com/datenblaetter/1200000-1299999/001210384-an-01-pl-WZMACNIACZ_SYGNAEU_REPEATER.pdf


15 marca 2017 21:38 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

Nie mam pewności co do tego urządzenia, mam inny wzmacniacz. W instrukcjach wszelakich widzę, że aby to Twoje działało na inne urządzenia, to powinno być połaczone z laptopem kablem. Może się mylę, może ktoś używa tego wzmacniacza? Tu są instrukcje, niestety po angielsku

http://www.tp-link.com.pl/download/TL-WA850RE.html


To po poslu znalazłam, nieco inny model, ale działanie chyba takie samo>

http://www.produktinfo.conrad.com/datenblaetter/1200000-1299999/001210384-an-01-pl-WZMACNIACZ_SYGNAEU_REPEATER.pdf


Dziekuje Emilka ech ja to potrafie narozrabiac zamiast poczekac to sam sie biore nic to trzeba teraz uzbroic sie w cierpliwosc
15 marca 2017 21:55 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Dziekuje Emilka ech ja to potrafie narozrabiac zamiast poczekac to sam sie biore nic to trzeba teraz uzbroic sie w cierpliwosc:palka:

Nie masz za co dziękować, niestety, nie jestem w stanie Ci nic więcej podpowiedzieć. Ze swoim wzmacniaczem też walczyłam, ale działało. Ale to netgear, inaczej się go konfiguruje.
16 marca 2017 00:00 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

A nie jest to w ustawieniach wiadomości?

Dzięki Basiu, pogrzebałam w telefonie i jakoś to zrobiłam, tzn. dodałam drugi język. Piszę "jakoś", bo ani powtórzyć, ani wytłumaczyć, jak do do tego doszłam, bym nie mogła :D. Jest teraz tak, że telefon sam wybiera język, w którym chcę pisać, obojętnie, czy jest to SMS, Whatsapp czy Messenger.. 
Mądra bestia :D!
19 marca 2017 07:35
Poradzcie dobrzy ludzie.........ciagle mnie wylogowuje samo bez niczyjej pomocy pisze zapamietaj nic.wchodze na strone niedostepna juz wszystkiego probowalam rano ino se mysle uda sie dzis czy nie uda co sie to porobilo gdzie zwrocic sie o pomoc zaloguje nima takiej strony wiec sie wylogowuje potem nima takiego adresa wiec od nowa zabawa i mam caly ranek potem dzien pomozcie Babce.......co robie zle niby haslo jest kropki sa meil tez ale i tak wywala.....
19 marca 2017 09:08
Babka

Poradzcie dobrzy ludzie.........ciagle mnie wylogowuje samo bez niczyjej pomocy pisze zapamietaj nic.wchodze na strone niedostepna juz wszystkiego probowalam rano ino se mysle uda sie dzis czy nie uda co sie to porobilo gdzie zwrocic sie o pomoc zaloguje nima takiej strony wiec sie wylogowuje potem nima takiego adresa wiec od nowa zabawa i mam caly ranek potem dzien pomozcie Babce.......co robie zle niby haslo jest kropki sa meil tez ale i tak wywala.....:slodki krolik:

wylogowuje cie z czego ? 
Jeśli komunikat takiej strony nie ma to moze byc to spowodowane brakiem połączenia z internetem. Sprawdz to - w lewym dolnym rogu ikonka na pasku .
Napiz cos wiecej o tych objawach
19 marca 2017 09:41
Orimku mnie z forum wylogowywuje z automatu strony otworzyc nie moge,,,,,,,czasu mnie to kosztuje....wciskam zapamietaj a tu dupa,,,,,,,,wylogowana od nowa meil,,itd wielkie dzieki,,,,,,,