Piękne paznokcie

22 maja 2015 12:38
Zeby nie mieć problemu z paznokciami robie dwa razy w roku kuracje od wewnarz tzn.przyjmuję tabletki ze skrzypu.Paznokcie mam twarde nie mowy o rozdwajaniu się.A,że z natury jestem jak kaczka ciągle coś piorę i myję (ręcznie) uzywam kremów do rąk różnych, jaki mam pod ręką.Ostatnio kupiłam sobie  Sensual Silk - Hand Mask nie jest rewelacją,ale muszę go zużyć.
25 czerwca 2015 18:52
Najlepsze kremy do rąk i stóp to te które zawierają w swoim składzie UREA.Nawilżają i usuwają zrogowaciały naskórek.Ja używam pzrede wszystkim na pękające pięty.W DE odkryłam następny cód,a mianowicie LINOLA FETT.Podopieczna ma ten krem w dużej 700g.puszce.Pięknie dba o pzresuszona i chropowatą skórę,Krem jest na bazie wyciągu z wełny owczej(lanolina)i protein mleka.Jestem tym kremem ,a raczej maścią zachwycona.Cena powala ok.50 euro,ale poprosiłam corkę podopiecznej aby mi zamówiła i czekam na paczkę z utęsnieniem.Taka pucha starczy mi na rok dla całej rodziny.Dobre kremy apteczne też u nas kosztują sporo,a gramatura tych kremów jet po prostu śmieszna.
25 stycznia 2017 08:49
A miałyście na paznokciach efekt syrenki? Jak wasze opinie?
25 stycznia 2017 09:14 / 5 osobom podoba się ten post
Pozwolę sobie zachichotać,bo....zmieniam pampersiaka w pazurach z efektem syrenki-cokolwiek to oznacza
25 stycznia 2017 09:38 / 7 osobom podoba się ten post
AkukuBernard

A miałyście na paznokciach efekt syrenki? Jak wasze opinie?

Efekt syrenki najlapiej sprawdza się w głębokiej wodzie,o ile oczywiście rekinów nie ma  w pobliżu.
21 sierpnia 2017 10:47
Taki efekt syrenki o jakim mówisz,  to tylko taki głęboki efekt  Trzeba jednak umieć pływać.
21 sierpnia 2017 11:51 / 3 osobom podoba się ten post
AkukuBernard

Taki efekt syrenki o jakim mówisz,  to tylko taki głęboki efekt :wystawia jezyk: Trzeba jednak umieć pływać.

A ten efekt syrenki sie trzyma jak kto w robocie musi tyrac,prac,sprzatac,myc gary,obierac warzywa a nawet w ogrodzie tyz robic???? Ila to starcza na 3 dni??
21 sierpnia 2017 13:07 / 5 osobom podoba się ten post
EwaR65

A ten efekt syrenki sie trzyma jak kto w robocie musi tyrac,prac,sprzatac,myc gary,obierac warzywa a nawet w ogrodzie tyz robic???? Ila to starcza na 3 dni?? :mycie podlogi:

Nie " efekt syrenki " ...tylko " efekt sarenki " ...raciczki Ci urosną ...i krótki ogonek . Z tyłu ...taka pytka .
21 sierpnia 2017 19:47 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie " efekt syrenki " ...tylko " efekt sarenki " ...raciczki Ci urosną ...i krótki ogonek . Z tyłu ...taka pytka .

Ty to potrafisz zachęcić dziewczyny, żeby dbały o swój wygląd 
21 sierpnia 2017 21:38 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie " efekt syrenki " ...tylko " efekt sarenki " ...raciczki Ci urosną ...i krótki ogonek . Z tyłu ...taka pytka .

To se daruje ale ten ogonek jak puchaty kroliczkowy to moze zostac,przyjaciel bedzie czesciej glaskal tyly
22 sierpnia 2017 09:18 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

A ten efekt syrenki sie trzyma jak kto w robocie musi tyrac,prac,sprzatac,myc gary,obierac warzywa a nawet w ogrodzie tyz robic???? Ila to starcza na 3 dni?? :mycie podlogi:

Dziś to je hybryda,i tylko ten lakier ma taką nazwę.... mnie hybryda trzyma się " kupy" trzy tygodnie i robię wszystko,co wyliczyłaś powyżej,bez ogrodu.Hybrydę robię tylko w domu ,bo najlepiej zdjąć ją profesjonalnie, wiem coś o tym bo raz z nią pojechałam i mimo specjalnego zmywacza namordowałam się,że hej 
18 września 2017 09:22 / 1 osobie podoba się ten post
Nigdy nie robiłam żelowych,ale jak jestem na urlopie to robię hybrydę...ale problem ten sam.Raz z hybrydą pojechałam do DE i co się namordowałam, żeby to urestwo usunąć,to moje.Paznokcie po żelu i hybrydzie wyglądają tak samo fatalnie.Teraz przed wyjazdem do Faterlandu ,usuwam je profesjonalnie i manikiurzystka robi mi tzw. manicure japoński , to taki zabieg na bazie wcierania jakiś krzemionek i odżywki, żeby zniwelować skutki powyższych.To wyrównuje płytkę paznokcia i lepiej " dochodzą" do siebie,...ale to trochę trwa,i jeszcze sama jakieś odżywki stosuję,klnę pod nosem,po czym po przyjeździe do domu...znowu robię hybrydę..
 
18 września 2017 09:58 / 1 osobie podoba się ten post
Stosowałam Eweline 8 w 1,ale tak co trzy dni, teraz to najlepiej spiłuj je na krótko i wcieraj w nie np.oliwę z oliwek + wit. A+ Ę,mogą to być też kąpiele w ciepłej oliwie.Zakupilam w Müllerze najzwyklejszą odżywkę do paznokci z olejkami,ale nie powiem Ci nazwy,bo właśnie próbowałam ją znaleźć i ją ścięło . Przejdź do DM i na pewno coś znajdziesz.
18 września 2017 11:00 / 2 osobom podoba się ten post
Po żelach też długo doprowadzałam paznokcie do normalności. Najprościej- obcinałam i czekałam aż odrosną zdrow(sz)e.

Z Eweline 8w1 uwaga, bo nie wszystkim odpowiada. Ja miałam paznokcie po niej w jeszcze gorszym stanie.
18 września 2017 11:43 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Po żelach też długo doprowadzałam paznokcie do normalności. Najprościej- obcinałam i czekałam aż odrosną zdrow(sz)e.

Z Eweline 8w1 uwaga, bo nie wszystkim odpowiada. Ja miałam paznokcie po niej w jeszcze gorszym stanie.

No właśnie,to Eweline stosowałam,co trzy dni i było oki.