Na wyjeździe #3

12 września 2013 15:27
Kurcze kto madrzejszy odemnie, bo ja kompletnie zielona w tym jestem, jak sie ustrzec zeby mi internet starczył na miesiac ładuje za 10e zawsze wystarczało nawet nie wykozystałam a terazm 13 dni i koniec,wystrzegoac sie gier,na fejsie,filmikow na yutube z ktorych mam pomoc czy skey?  prosze o podpowiedze zeby mnie znow nie zaskoczyło oj bo to było bardzo nie miłe z samego rana brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:(
12 września 2013 15:41 / 1 osobie podoba się ten post
no przyda się ale francuski hahah
12 września 2013 15:47 / 3 osobom podoba się ten post
Jak myślałyście o tym co ja - to nieładnie..........................
12 września 2013 15:50
Zakręcona Mamuela

Kurcze kto madrzejszy odemnie, bo ja kompletnie zielona w tym jestem, jak sie ustrzec zeby mi internet starczył na miesiac ładuje za 10e zawsze wystarczało nawet nie wykozystałam a terazm 13 dni i koniec,wystrzegoac sie gier,na fejsie,filmikow na yutube z ktorych mam pomoc czy skey?  prosze o podpowiedze zeby mnie znow nie zaskoczyło oj bo to było bardzo nie miłe z samego rana brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:(

Ile masz G ? Ja mam 3,5G i gram fa fb gadam na skypie ale bez kamerki, moge obejrzec max 1 film ew. transmisje polskiego radia...i starcza mi w zupełności
12 września 2013 15:57
Właśnie zadzwoniła do mnie córka, we Włoszech na Wyspie Miłości oświadczył się jej chłopak.....:)
Teraz to tak szybko z tych Niemiec nie wyjadę:)))
12 września 2013 16:00
Asik

Ile masz G ? Ja mam 3,5G i gram fa fb gadam na skypie ale bez kamerki, moge obejrzec max 1 film ew. transmisje polskiego radia...i starcza mi w zupełności

Nie ja mam tylko 1G ,bo kolelanka mi podpowidziała ze w zupełnosci wystarczy ale chyba sie rozkokosiłam bo brakło,a w Vodafone albo za 10e jest 1G lub za 20e 5G,no troche hcialam oszczedzic to z czego zrezygnowac jak mozesz podpowiedziec?
12 września 2013 16:03
Zakręcona Mamuela

Nie ja mam tylko 1G ,bo kolelanka mi podpowidziała ze w zupełnosci wystarczy ale chyba sie rozkokosiłam bo brakło,a w Vodafone albo za 10e jest 1G lub za 20e 5G,no troche hcialam oszczedzic to z czego zrezygnowac jak mozesz podpowiedziec?

A dobrze ci odbiera? Bo ja chce do Vodafone przejść. Ja za 5G płace 25e...troche drogo. Ja na twoim miejscu przeszlabym na 5G. 
12 września 2013 16:03 / 2 osobom podoba się ten post
efka66

Właśnie zadzwoniła do mnie córka, we Włoszech na Wyspie Miłości oświadczył się jej chłopak.....:)
Teraz to tak szybko z tych Niemiec nie wyjadę:)))

Gratulacje jak corka szczesliwa to i ty :))))))))) praca tez moze byc miła pocieszajaca hehe:))))))))))))))))))) Ciesz sie szczesciem corki:))))))))))))) ale co tam na pewno sie cieszysz:)))))))))))))))
12 września 2013 16:07
Asik

A dobrze ci odbiera? Bo ja chce do Vodafone przejść. Ja za 5G płace 25e...troche drogo. Ja na twoim miejscu przeszlabym na 5G. 

Ach no dzieki ach teraz jeszcze kupiłam za 10 musze uwazac trudno ,tak dobrze mi chodzi jestem bardzo zadowolona a tu u mnie zasieg na inne słaby a  Vodafone idealnie odbiera ja zadowolona jestem:)))))) dzieki Asik za podpowiedz:)))))
12 września 2013 16:07
Zakręcona Mamuela

Gratulacje jak corka szczesliwa to i ty :))))))))) praca tez moze byc miła pocieszajaca hehe:))))))))))))))))))) Ciesz sie szczesciem corki:))))))))))))) ale co tam na pewno sie cieszysz:)))))))))))))))

No pewnie że się cieszę, tylko.....ona jeszcze taka malutka.:)))))))) 
12 września 2013 16:09 / 1 osobie podoba się ten post
efka66

No pewnie że się cieszę, tylko.....ona jeszcze taka malutka.:)))))))) 

A co tam kazdy z nas był młody nie martw sie:))))))))))))))))))))
12 września 2013 16:10 / 2 osobom podoba się ten post
efka66

No pewnie że się cieszę, tylko.....ona jeszcze taka malutka.:)))))))) 

Pępowinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):)
12 września 2013 16:14
efka66

Właśnie zadzwoniła do mnie córka, we Włoszech na Wyspie Miłości oświadczył się jej chłopak.....:)
Teraz to tak szybko z tych Niemiec nie wyjadę:)))

Efka, no to nie będę już jedynym długodystansowcem na tym forum. Dla mnie fajnie.
12 września 2013 16:20
Benita

Efka, no to nie będę już jedynym długodystansowcem na tym forum. Dla mnie fajnie.

Przepraszam bardzo :)) Ja też jestem dlugodystansowiec :))
12 września 2013 16:26 / 1 osobie podoba się ten post
To jestem w dobrym towarzystwie, Asik. Cieszę się z Twojego towarzystwa. Mądre i mocne babeczki z nas.