Na wyjeździe #3

12 września 2013 17:26 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

MeryKa, aż zajrzałam w Twój profil, czy Ty to nie dziecko czasem. Dorosła kobieta, nawet prawo jazdy masz i kilka języków znasz choć trochę - a pozwalasz, żeby kto inny decydowal, jak i gdzie masz żyć i pracować. Skarżysz się - w porządku, od tego jest forum, czytam Cię i żal mi, że są złe stelle, ale podnieś głowę i rób to, co Ci sumienie podpowiada. Szkoda zdrowia i jednego dnia w niewygodzie. Powodzenia. Pozdrawiam.

Benitko, ja dopiero teraz spojrzałam do swojego profilu i sama sie zdziwiłam? Czary jakieś czy cuś? Dlaczego mam tyle gwiazdek w angielskim i włoskim???? hahahah Kto mi mógł dołożyć? Na zadnym egzaminie nie byłam :) To pewnie Moduś mi taką niespodziankę zrobił? No chyba, że ktoś mi się włamał na konto i mnie zagwiadkował? Ale się uśmiałam :)))))))))))
12 września 2013 17:49 / 2 osobom podoba się ten post
No To ze Ty juz poczynilas kroki,wcale sie nie dziewie,oj nie Hhahahahahahahahahah:D:D:D:D:D:D
Sytuacje karowne?Sytuacja klarowna jest i grunt pod nogami tez(firma sie wywiazala-wiesz kiedy jedziesz do domu),ma Cie zmienic babeczka i tyle,a to ze Siosrunia ma swoje fanaberie ,poprostu olej:):):)
Dlaczego sie odnalazlas w tej chorej rodzinie?Juz Ci odpowiem na to nurtujace pytanie -Ty jestes Super Andrea:):):):)
12 września 2013 18:55
Ale u was cicho i spokojnie,czyżby forumowiczki przechodziły ciężkie chwile?
Ja jestem zrelaksowana na maxa:).Nie mam żadnego stresu przed kolejnym wyjazdem do innej rodziny,może jeszcze o tym nie myślę?
Mam natomiast postanowienie,że tak jak Asik zacznę znowu wyszywać obrazy na wyjeżdzie.
Ubaw mam z moich znajomych,jak opowiadam im,jak Niemcy nas-Polaków postrzegają he,he
12 września 2013 18:55 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Benitko, ja dopiero teraz spojrzałam do swojego profilu i sama sie zdziwiłam? Czary jakieś czy cuś? Dlaczego mam tyle gwiazdek w angielskim i włoskim???? hahahah Kto mi mógł dołożyć? Na zadnym egzaminie nie byłam :) To pewnie Moduś mi taką niespodziankę zrobił? No chyba, że ktoś mi się włamał na konto i mnie zagwiadkował? Ale się uśmiałam :)))))))))))

Ale przyznaję, że robi wrażenie !
12 września 2013 19:08 / 2 osobom podoba się ten post
Benita

Ale przyznaję, że robi wrażenie !

Na mnie też zrobiło wrażenie i aż mi szkoda te gwiazdki usunąć :)))
12 września 2013 19:21 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

To jestem w dobrym towarzystwie, Asik. Cieszę się z Twojego towarzystwa. Mądre i mocne babeczki z nas.

A ja dziekuje że uważasz mnie za dobre towarzystwo :)) Wzajemnie :))
12 września 2013 19:43 / 1 osobie podoba się ten post
Asik

A ja dziekuje że uważasz mnie za dobre towarzystwo :)) Wzajemnie :))

Ja tez tak uwazam:)Fajna babeczka-Zabcia z Ciebie:)
12 września 2013 19:53 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj zrobilam zdjecie czerwonych muchomorow ale nie potrafię ich pokazac na forum.W sobote przyjdzie do mnie znajomy"haker" to wtedy je umieszcze.Piekne,błyszczace nasze kochane muchomorki.
12 września 2013 20:08
mleczko47

Dzisiaj zrobilam zdjecie czerwonych muchomorow ale nie potrafię ich pokazac na forum.W sobote przyjdzie do mnie znajomy"haker" to wtedy je umieszcze.Piekne,błyszczace nasze kochane muchomorki.

Mleczko ale zazdroszczę Tobie tego chodzenia po lesie ,te jesienne powietrze ,grzyby .:))))
12 września 2013 20:11
możecie się śmiać ale za moment twardu murem zasiadam przed tv bo będzie jeden z moich ulubionych filmow czyli Dirty Dancing ;)) to będzie film z muzyka na poprawe mojego humoru
12 września 2013 20:15 / 2 osobom podoba się ten post
fiona

Mleczko ale zazdroszczę Tobie tego chodzenia po lesie ,te jesienne powietrze ,grzyby .:))))

Z tych muchomorków to robimy skondensowany wywar, przelewamy w ciemną flaszeczkę i później w razie potrzeby
po parę łyżeczek i problem rozwiązany.....
 
Ja tak po paru drinkach żubróweczki z sokiem jabłkowym...
12 września 2013 20:17 / 2 osobom podoba się ten post
magmab

możecie się śmiać ale za moment twardu murem zasiadam przed tv bo będzie jeden z moich ulubionych filmow czyli Dirty Dancing ;)) to będzie film z muzyka na poprawe mojego humoru

Ja uwielbiam Patricka od 'Pólnoc - PoŁudnie".
 
12 września 2013 20:30 / 3 osobom podoba się ten post
Doczekalam sie "dziury w niebie" i na pół godziny poszlam pogadac z krowami ::0



12 września 2013 20:33
Asik!!!!!!!!!!A pomuczalas z nimi?
12 września 2013 20:35 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Ja uwielbiam Patricka od 'Pólnoc - PoŁudnie".
 

Ja też :)) Ale najlepsza jego rola to dla mnie osobiście w filmie "Na fali" :)) Juz nie wspomne o "Uwierz w ducha" No i ta muzyka jeśli chodzi o ten ostatni :))