Kim jestesmy z zawodu?

11 czerwca 2014 15:34 / 1 osobie podoba się ten post
gosia35

Ja od jakiegoś czasu na forum robię fakultet z kultury....:))))))))))))))))

Chyba doktorat, bo magisterium już przecież masz! Plus studia podyplomowe z dowcipologii i humorologii stosowanej.
11 czerwca 2014 15:47 / 2 osobom podoba się ten post
romana

Chyba doktorat, bo magisterium już przecież masz! Plus studia podyplomowe z dowcipologii i humorologii stosowanej.

...  a wiesz,że doktorat ze Sztuki już mam? Dlatego musze zrobić kulture. Bo trudno jest zachować kulturę jak się ........;)))))))))))))))
11 czerwca 2014 16:03 / 1 osobie podoba się ten post
romana

A ja mam tylko dwa - buuuuu....
Pochwal się swoimi, co?

To jest tak:

1. Ogrodnik.
2. Handlowiec.
3. Urzędnik państwowy.
4. Zaopatrzeniowiec.
5. Opiekunka osób starszych.
I jeszcze dwa ale te nieważne, pracowałam po krótko.

Od dziecka moim marzeniem było liceum medyczne, studia medyczne i specjalizacja jako stomatolog lub ortopeda .-))
Najbardziej jednak z moich zawodów pokochałam handlowca.
Pasjonujące, wielce kształcące /częste, dalekie podróże/i bardzo ciekawe zajęcie, które z pasją wykonywałam przez wiele lat.
11 czerwca 2014 16:09
I czemu sie to wszystko skończyło/jesli można wiedzieć/
11 czerwca 2014 16:30
greenandy

I czemu sie to wszystko skończyło/jesli można wiedzieć/

Wszystko na świecie się zmienia i nic nie trwa wiecznie.
Wielu znanych firm z tradycjami także już w Polsce nie ma.
22 czerwca 2014 10:47 / 1 osobie podoba się ten post
Tutaj jeszcze nie pisałam. Jak to mi ktoś wygarnął po tym jak mnie wyptał chwaliłąś się swoim mgr. czi inż.
Tak pochwalę się!!! To moje życie, na coś uciekły mi lata młodości więc chcę żebyście wiedziały na co!
Liceum profil ekonomiczno-administracyjny w lubuskiem wtedy mieszkałam, 2 lata przerwy... pracowałam w banku jako stażysta i pracownik biurowy uwczesny dyrektor powiedział mi że nie może mnie zatrudnić bo nie mam studiów - to poszłam na studia do Szczecina - kierunek Finanse i rachunkowość (FIR) - miało być idealne do banku. W międzyczasie dyektor się zmienił w banku, poznałam pewnego chłopaka i wyprowadzając się z akademika wprowadziłam się do niego- okolice poznania. Na magisterkę z FIR nie dostałam się to wybrałam Gospodarkę Przestrzenną(GP)- bo tam już na pewno nie bdzie cyferek- jakże się myliłam:) Studiując dziennie GP studiowałam zaocznie Mechanizmy Funkcjonaowania Strefy Euro- Nie wiem czy możecie mi uwierzyć jak bardzo mi się to podobało! Uwielbiam tę tamatykę... to był 1 rok magisterki- a no i odbierałam dyplom w "Stolycy" -pierwszy raz tam byłam Kopernika odwiedziłam:) na drugim roku poszłam na niemiecki - kolegium językowe- nauka za darmo, zjazdy co tydzień pt, sob, niedz. - póżniej staż i praca w Urzędzie Miasta i Gminy - ale niestety nie mam znajomości i nikomu do łóżka nie weszłam więc przytrzymali mnie tylko do czasu gdy PUP finansował częściowo moje wynagrodzenie. Od 1 stycznia szukałam pracy i w końcu wymyśliłam że taka praca- opiekunki jest całkiem w porządku i jestem w niemczech od 13 maja....
No to kim jestem z zawodu??
22 czerwca 2014 12:00
Ja też jestem ekonomistką z zawodu , praca jako ksiegowa później  wiele lat własnej działalności .Ale sytuacja zyciowa zmieniła sie. Zrobiła szkolę opiekuna medycznego no i zaczęłam pracę jako opiekunka.pozdrawiam wszystkie koleżanki
22 czerwca 2014 12:19
Dobra, to ja też napiszę.
Mgr geografii, specjalizacja meteorologia.
Między liceum a studiami zrobiłam 3letnią szkołę pilota wycieczek zagranicznych i krajowych, na studiach pracowałam jako pilotka i w biurach podróży.
Potem do rodzinnego miasta ściągnął mnie kumpel ze szkoły średniej bo miał dla mnie pracę - zostałam nagle QC Manager (jakość) w polsko -niemieckiej firmie produkcyjnej powiązanej z rynkiem brytyjskim, amerykańskim i chińskim. Jak przyszedł krach w USA w 2008 to firma się skurczyła i wylądowałam tu gdzie jestem.
22 czerwca 2014 12:27
ja napisze krótko z zawodu jestem Fizjoterapeutą a do tego zrobiłam rocznego opiekuna medycznego