Polska agencja nie płaci na czas

17 października 2013 22:07
barsza3

Już mi na to konto wysylali kase a w umowie jest ze do 15 kazdego miesiaca maja byc pieniadze raban juz zrobilam ale nic nie pomoglo a kasy jak nie bylo tak nie ma mowili ze dzis do 12-tej a jesli nie to co robic jestem w rozpaczy bo kredyty mnie goniaco robic?

Jak kredyty gonią i nie spłacałaś w terminie to jest prawdopodobieństwo blokady konta? Sprawdź to!
17 października 2013 22:28 / 1 osobie podoba się ten post
...w/g umowy powinnam pieniadze miec 1-szego na koncie... ale zdarza sie czesto... ze 1-szy przypada w piatek... lub w jakies swieta... ktore wypadaja w ciagu tygodnia i zdarzylo mi sie juz pare razy... pieniadze na koncie miec 6-tego dnia miesiaca!!! Jak do tej pory wszyscy w mojej firmie akceptuja te poslizgi:(((
17 października 2013 22:39
kika1

...w/g umowy powinnam pieniadze miec 1-szego na koncie... ale zdarza sie czesto... ze 1-szy przypada w piatek... lub w jakies swieta... ktore wypadaja w ciagu tygodnia i zdarzylo mi sie juz pare razy... pieniadze na koncie miec 6-tego dnia miesiaca!!! Jak do tej pory wszyscy w mojej firmie akceptuja te poslizgi:(((

Ja też mam z mojej firmy poślizgi i je akceptuję ... ale 15 był dwa dni temu i jest środek tygodnia i nie przypadają żadne święta akurat????
17 października 2013 22:40
Kika i ja tak mam jak wolne przypada zawsze z poslizgiem ...i tez przez palce patrze ... zreszto tez nie wiadomo do konca jak jest bo sie nie dowiadywalam bo ponoc od banku tez zalezy nieraz niektore przetrzymuja sprawdzone w praktyce pracowalam kilka lat w jednej firmie i zawsze nam wyplate wplacano na konto bylo wsrod nas pare osob ktore nawet z 4-5 dniowym opoznieniem dostawaly wiec mozliwe jakie to banki nie powiem bo nie pamietam ale tak bylo banki tez przetrzymuja...

17 października 2013 22:57 / 1 osobie podoba się ten post
Witaj Justa... witaj KeryMy... witaj andrejko... moj bank jest jednym z wiekszych w Niemczech... nie dowiadywalam sie nigdy kogo wina sa spoznione wyplaty... jakos nigdy mi nie brakowalo do pierwszego... choc moze byc roznie...
17 października 2013 22:58 / 1 osobie podoba się ten post
Bo Ty Andrea jestes bojowa zawodniczka!!!!!Oni się Ciebie boją:):):)Inne dziewczyny z Twojej firmy też tak terminowo wypłatę dostają?
17 października 2013 23:04
Andrea kochana ja nie daje przyzwolenia tylko jak jest piate i ma byc wyplata czekam cierpliwie do poniedzialku ale tylko dlatego ze nic mie nie goni i nie mam takich platnosci ...napewno tak bym reagowala jak piszesz jak by mi jakis bank na glowie siedzial ...Ale dziewczyna pisze ze pare dni nie dostaje i ciekawe czy ona dostanie na pewno ta wyplate ..A powiem szczerze nie sprawdzam czy to firma za pozno wysyla czy bank trzyma ale zawsze w poniedzialek jest dlatego akceptuje ;-)
17 października 2013 23:05 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Bo Ty Andrea jestes bojowa zawodniczka!!!!!Oni się Ciebie boją:):):)Inne dziewczyny z Twojej firmy też tak terminowo wypłatę dostają?

Dobre pytanie??? Kasia wódki Ci polać :))))))
17 października 2013 23:11 / 6 osobom podoba się ten post
Panie opiekunki narzekacie na nieterminowe płatnosci.... to po co współpracujecie z takimi agencjami,które wam nie płacą w terminie i po co dajecie się tak wykorzystywać...naiwność ludzka nie zna granić.Panie opiekunki cencie swoją wartość,bo same przyzwalacie tym agencjom co wam mało płacą albo nie płacą w terminie na takie działania poprzez zupełny brak reakcji, jest inspekcja pracy, są darmowe sądu pracy.Dziwię się opiekunkom,które nic w tym kierunku nie robią i czekaja na wypłatę od bandyckich agencji miesiącami lub dają się wykorzystywać przez agencje w inny sposób.Panie opiekunki same sobie jestescie winne,agencje tylko czekają właśnie na takie opiekunki,ktore sie dają wykorzystywać,pozdrawiam.
18 października 2013 11:40 / 3 osobom podoba się ten post
justa

Kika i ja tak mam jak wolne przypada zawsze z poslizgiem ...i tez przez palce patrze ... zreszto tez nie wiadomo do konca jak jest bo sie nie dowiadywalam bo ponoc od banku tez zalezy nieraz niektore przetrzymuja sprawdzone w praktyce pracowalam kilka lat w jednej firmie i zawsze nam wyplate wplacano na konto bylo wsrod nas pare osob ktore nawet z 4-5 dniowym opoznieniem dostawaly wiec mozliwe jakie to banki nie powiem bo nie pamietam ale tak bylo banki tez przetrzymuja...

Justa, a co Cię to obchodzi, czy Twój bank przetrzymuje, czy nie. Data określona w umowie jest datą, gdy TWOJE pieniądze mają być na Twoim koncie. Prowadzilam firmę 10 lat, zatrudniałam ludzi i to moim obowiązkiem było tak dokonać wypłat, aby pieniądze były najpóźniej w dniu wskazanym w umowie.
Moja firma zawsze wcześniej wysyła kasę. Mam w Euro - i nigdy nie czekam, bo niedziela, bo święta czy coś innego. Kasę mam zawsze przed terminem. Nawet nie myślałam, że może być inaczej. Za opóźnienie terminu płatności płatnik płaci odsetki !
18 października 2013 11:48 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Justa, a co Cię to obchodzi, czy Twój bank przetrzymuje, czy nie. Data określona w umowie jest datą, gdy TWOJE pieniądze mają być na Twoim koncie. Prowadzilam firmę 10 lat, zatrudniałam ludzi i to moim obowiązkiem było tak dokonać wypłat, aby pieniądze były najpóźniej w dniu wskazanym w umowie.
Moja firma zawsze wcześniej wysyła kasę. Mam w Euro - i nigdy nie czekam, bo niedziela, bo święta czy coś innego. Kasę mam zawsze przed terminem. Nawet nie myślałam, że może być inaczej. Za opóźnienie terminu płatności płatnik płaci odsetki !

Popieram te wypowiedz :)
Moja firma kiedys robila przelewy w dniu wyplaty!!! a, wiadomo jak jest z zaksiegowaniem w innym banku.... Kilka razy zjebki dostali, ktos im pogrozil, ze zaczna odsetki placic i co, wyplatke mam juz 9- tego kazdego miesiaca (na umowie mam do 10-go) :)))
18 października 2013 12:27
I jak ? Dzisiaj juz 18sty jest wyplata na koncie?

Wspolczuje !
18 października 2013 14:13
Benita zle mie zrozumialas ale niech Ci bedzie ale kiedys to bylo kiedys dzis jest dzis ...dzis malo jest uczciwosci i dlatego sie chodzi do sadow albo sie straszy albo ... zalezy jaki czlowiek jest ..napewno jak by mi sie spozniali ciagle albo dlugo napewno bym byla w strachu i na pewno bym wkroczyla na droge sadowa ale mie osobiscie to pasuje a jak komus inaczej droga wolna zyjemy w demokracji ...prawda ale temat byl kolezanki ktora czeka na wyplate sama jestem ciekawa czy w koncu ja dostala bo to jest wazne zeby pomoc i doradzic
24 października 2013 16:49
Ostatnio u poprzedniego PDP zmienila mnie opiekunka z innej firmy . Mam z nia kontakt , bo dziewczyna jest pierwszy raz na wyjezdzie i byla niezle spanikowana , wiec postanowilam jej troche pomoc.Niedawno poinformowala mnie , ze do tej pory nie ma umowy od firmy(jest od 8 wrzesnia ). Podpowiedzialam jej , aby dzwonila do firmy i domagala sie przyslania dokumentu.Do dnia wczorajszego nie dostala nic.
W dodatku nie otrzymala wyplaty ktora miala byc na koncie do 15 pazdziernika. Po naglacych telefonach , dowiedziala sie , ze moze byc spoznienie do 3 dni.A oplaty nie zrobione i dziewczyna sie slusznie martwi.Podpowiedzialam jej , zeby kontaktowala sie dalej z firma.W koncu powiedziala rodzinie PDP i zadzwonili do firmy niemieckiej , ktora ma rozmawiac z polska firma.Nie wiem co z tego wyszlo , bo to byly naswiezsze wiesci od niej .
Pierwszy raz pojechala i sie nadziala :(
24 października 2013 17:16
To się mozna wkurzyć , delikatnie mówiąc...