Polska agencja nie płaci na czas

24 października 2013 17:20
aniananowo

To się mozna wkurzyć , delikatnie mówiąc...

Bardzo delikatnie , ciekawe czy odezwali sie dzis do niej . Szkoda mi jej , bo ma na szteli niezly zapieprz , a tu agencja sobie nielanie z nia pogrywa.Miejmy nadzieje , ze wszystko sie wyjasni.
24 października 2013 18:11
doris4

Bardzo delikatnie , ciekawe czy odezwali sie dzis do niej . Szkoda mi jej , bo ma na szteli niezly zapieprz , a tu agencja sobie nielanie z nia pogrywa.Miejmy nadzieje , ze wszystko sie wyjasni.

doris , " naprowadz  " na trop, co to za muchomorek na rynku pracy? :(
24 października 2013 19:20 / 1 osobie podoba się ten post
taki,, muchomorek,, jest w Zgorzelcu.
24 października 2013 19:27
Napisze jak bede pewna, ktora to firma.
24 października 2013 22:47 / 1 osobie podoba się ten post
doris4

Ostatnio u poprzedniego PDP zmienila mnie opiekunka z innej firmy . Mam z nia kontakt , bo dziewczyna jest pierwszy raz na wyjezdzie i byla niezle spanikowana , wiec postanowilam jej troche pomoc.Niedawno poinformowala mnie , ze do tej pory nie ma umowy od firmy(jest od 8 wrzesnia ). Podpowiedzialam jej , aby dzwonila do firmy i domagala sie przyslania dokumentu.Do dnia wczorajszego nie dostala nic.
W dodatku nie otrzymala wyplaty ktora miala byc na koncie do 15 pazdziernika. Po naglacych telefonach , dowiedziala sie , ze moze byc spoznienie do 3 dni.A oplaty nie zrobione i dziewczyna sie slusznie martwi.Podpowiedzialam jej , zeby kontaktowala sie dalej z firma.W koncu powiedziala rodzinie PDP i zadzwonili do firmy niemieckiej , ktora ma rozmawiac z polska firma.Nie wiem co z tego wyszlo , bo to byly naswiezsze wiesci od niej .
Pierwszy raz pojechala i sie nadziala :(

U  mnie co m-c Opcie się pytają, czy dostałam pieniądze od firmy.
25 października 2013 23:01
zosia_samosia

doris , " naprowadz  " na trop, co to za muchomorek na rynku pracy? :(

Kolezanka zdradzila mi tozsamosc tego muchomorka .Jest to Senior Help z Plewisk. 
Dostala juz swoja wyplate z opoznieniem ,ale nadal jest bez umowy.
26 października 2013 08:32 / 1 osobie podoba się ten post
Jako firma z kilkuletnim doświadczeniem w dziedzinie opieki staramy się dbać zarówno o naszych podopiecznych jak i pracowników. Każdy z naszych pracowników poznał branżę opieki od "podszewki". Personel stacjonarny, czyli dział rekrutacji to panie, które zaczynały również jako opiekunki. Zarząd naszej firmy to również osoby z wieloletnim doświadczeniem w opiece zarówno na terenie Polski jak i Niemiec.Jestesmy obecnie najlepsza agencja na rynku.
 
  To chyba nie do konca poznaly prace -te panie,albo... .Boze, Ty widzisz i nie grzmiszzz.:):)
11 sierpnia 2014 10:02

Marsz do regulaminu! Moderator

11 sierpnia 2014 15:29

Tak, tak, wiem. Tylko ja mam się czegos o firmie dowiedzieć, jak wysoka władza moderatorska nie założyła tematu o tej firmie? Ja tylko wskazywałam na taką konieczność, bo firma duża, znana, rzekomo dużo płaci a na naszym forum ani widu ani slychu o nich. Zatem proszę ten post potraktować jako propozycję do działu o firmach opiekuńczych. A na czerwone nie zaslużyłam.


 


Zasłużyłaś, bo nie czytałaś regulaminu. Moderator

13 listopada 2014 19:30
Może mi ktoś z opiekunek doradzi.Pracuje od 3 tygodni w jednej firmie na umowa zlecenie od 17 padzernika,w umowie napisano że do 10 nastepnego miesoiąca powiny byc na koncie pienianzy.Na konte kasy nie ma a już jutro 14 listopada.Dopiero jak zaczeła pracować,to zauważyła że firma ma zla opinia.I ogarnuł mnie strach,a jak będą straszne opuznienia,albo wcale nie zaplacóm.Postanowiła napisać wypowedzenia w trakcie zlecenia,powód-na koncie nie ma kase,opiekunki,doradzie,co robić?Nie ma sensu pracowac u tych co nie placą.Proszę o pomoć
13 listopada 2014 19:36
irina

Może mi ktoś z opiekunek doradzi.Pracuje od 3 tygodni w jednej firmie na umowa zlecenie od 17 padzernika,w umowie napisano że do 10 nastepnego miesoiąca powiny byc na koncie pienianzy.Na konte kasy nie ma a już jutro 14 listopada.Dopiero jak zaczeła pracować,to zauważyła że firma ma zla opinia.I ogarnuł mnie strach,a jak będą straszne opuznienia,albo wcale nie zaplacóm.Postanowiła napisać wypowedzenia w trakcie zlecenia,powód-na koncie nie ma kase,opiekunki,doradzie,co robić?Nie ma sensu pracowac u tych co nie placą.Proszę o pomoć

Skontaktuj sie z firma najpierw-telefonicznie,jeśli sie uda i meilowo.Nie proś, tylko zażądaj wyjaśnienia gdzie Twoja wypłata.Jesli firma bedzie krecić w "zeznaniach" masz pełną podstawa do zakonczenia kontraktu w zwiążku z niewywiazaniem sie firmy ze zobowiązań płacowych.Poczytaj swoja umowę-powinnaś miec tam punkt kiedy to Ty masz prawo odstapic od realizacji podpisanej umowy.I nie czekaj-bo jak ma zła opinię i jeszcze będa krecić,zasłaniac sie np.wolnym 11.11, to nie ma na co czekać-gdybym do poniedziałku wieczór nie miała na koncie kasy juz bym dłużej nie czekała-tydzień to wystarczająco.Jesli Ci powiedza ,że przelali to na meila powinni przesłać potwiedzenie Twojego przelewu. Czy ta firma to C.I.?
13 listopada 2014 19:37 / 1 osobie podoba się ten post
irina

Może mi ktoś z opiekunek doradzi.Pracuje od 3 tygodni w jednej firmie na umowa zlecenie od 17 padzernika,w umowie napisano że do 10 nastepnego miesoiąca powiny byc na koncie pienianzy.Na konte kasy nie ma a już jutro 14 listopada.Dopiero jak zaczeła pracować,to zauważyła że firma ma zla opinia.I ogarnuł mnie strach,a jak będą straszne opuznienia,albo wcale nie zaplacóm.Postanowiła napisać wypowedzenia w trakcie zlecenia,powód-na koncie nie ma kase,opiekunki,doradzie,co robić?Nie ma sensu pracowac u tych co nie placą.Proszę o pomoć

Irino! Zanim to zrobisz to zadzwoń wpierw do agencji z prośbą o wyjaśnienie. Każada prawie agencja ma jakieś złe opinie. Ile ludzi tyle opinii. Wyznacz im jakiś termin, postrasz zerwaniem umowy w trybie natychmiastowym ze względu na wywiązanie się z warunków umowy, w końcu obowiązuje ona obydwie strony, nie tylko jedną.
13 listopada 2014 19:48 / 4 osobom podoba się ten post
Alina

Irino! Zanim to zrobisz to zadzwoń wpierw do agencji z prośbą o wyjaśnienie. Każada prawie agencja ma jakieś złe opinie. Ile ludzi tyle opinii. Wyznacz im jakiś termin, postrasz zerwaniem umowy w trybie natychmiastowym ze względu na wywiązanie się z warunków umowy, w końcu obowiązuje ona obydwie strony, nie tylko jedną.

Byle nie z prośbą Alinka,nie z prośbą!!!!!!To są nasze pieniądze i mamy prawo ich żądać!!!Nigdy o nie prosić!!!!O swoje sie prosić?!
13 listopada 2014 20:08
Tobie też Irino wszystkiego dobrego. Napisz jak się sprawy potoczyły. 
13 listopada 2014 20:30 / 1 osobie podoba się ten post
Napiszę napewno,ale stresówki nie lubie,i walczyć też,ale muszę, i chcę prawnie,bo można pomylić