Najodleglejsze wspomnienie z dzieciństwa

12 września 2017 12:12 / 5 osobom podoba się ten post
Fikołki na trzepaku....gra w gumę....w klasy...w chowanego....w zbijaka....w dwa ognie.....
12 września 2017 13:33 / 3 osobom podoba się ten post
Bajki - Kalinak, a reszta, czyli podwórkowy fitnesik (+ skakanka + hula hop) - Ewa59cheerleaderka-emotikon-ruchomy-obrazek-0010

Ale pierwsze zdarzenie, jakie pamiętam, to jak nam psa przez okno ktoś wrzucił. Wystraszyłam się wtedy, że hej ! Miałam może 3, 4 lata. Mieszkaliśmy na parterze, lato, okno otwarte i hyc ! No, ale to Praga II była...
12 września 2017 13:49 / 3 osobom podoba się ten post
Też lubiłam grać w gumę. A ile kalorii się spalało, przy tych naszych zabawach....nie to co teraz.
12 września 2017 15:00 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Bajki - Kalinak, a reszta, czyli podwórkowy fitnesik (+ skakanka + hula hop) - Ewa59cheerleaderka-emotikon-ruchomy-obrazek-0010

Ale pierwsze zdarzenie, jakie pamiętam, to jak nam psa przez okno ktoś wrzucił. Wystraszyłam się wtedy, że hej ! Miałam może 3, 4 lata. Mieszkaliśmy na parterze, lato, okno otwarte i hyc ! No, ale to Praga II była...

Dobrze, ze psa a nie lwa....... ZOO miałaś blisko.....
12 września 2017 15:05 / 2 osobom podoba się ten post
Do tego jeszcze dwa ognie 
12 września 2017 15:08
Edward

Pamiętam dobrze oranżadę w woreczkach, gumy turbo oraz mleko w butelkach. Raz w tygodniu jeździłem z babcią do sklepu mięsnego, staliśmy w długiej kolejce po kiełbasę, kaszankę, salceson. Byłem wtedy małym bajtlem. :-)

Ze Ślaska jesteś 
12 września 2017 16:09 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Też lubiłam grać w gumę. A ile kalorii się spalało, przy tych naszych zabawach....nie to co teraz.

Jeszcze w kabla skakało:)I pierwsze Donaldówy z historyjkami:)Skok przez kozła na wf:)hi hi hi Piętrowe łózka na koloniach:)Wyjazdy na wykopki,na rajdy.Ciągnące się w nieskończoność szkolne apele:):):)Jazda tramwajem na schodkach ,przy otwarych drzwiach,w drugim wagonie ,bo w pierwszym była konduktorka i sie darła!:)Juniorki z NRD i zegarek tzw.cebula co świecił w ciemności:)
12 września 2017 16:17 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Jeszcze w kabla skakało:)I pierwsze Donaldówy z historyjkami:)Skok przez kozła na wf:)hi hi hi Piętrowe łózka na koloniach:)Wyjazdy na wykopki,na rajdy.Ciągnące się w nieskończoność szkolne apele:):):)Jazda tramwajem na schodkach ,przy otwarych drzwiach,w drugim wagonie ,bo w pierwszym była konduktorka i sie darła!:)Juniorki z NRD i zegarek tzw.cebula co świecił w ciemności:)

A pamiętasz skarpety frotte...u Nas nie było to do NRD się śmigało...to był hit...i koszulkę w paseczki taką też miałem... 
12 września 2017 16:52 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

A pamiętasz skarpety frotte...u Nas nie było to do NRD się śmigało...to był hit...i koszulkę w paseczki taką też miałem... 

Moja babcia pracowała w NRD,w Magirus Deutsch,miałyśmy z siostrą wszystkie enerdowskie "wynalazki" na bieżąco:)
12 września 2017 17:13 / 5 osobom podoba się ten post
OOO !!! Jaki to piękny temat ... pamiętam zroszoną trawę przy ścieżce , którą rano szłam do ogródka , może miałam cztery czy pięć lat... na krzakach porzeczek (wyższych wtedy niż ja ) też była rosa - i to było takie piękne , że ... do dziś uwielbiam letnie poranki , rześkie od błyszczącej rosy i wschodzące  słońce jako zapowiedź pięknego dnia ...
 Podobny obraz
12 września 2017 17:42 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Dobrze, ze psa a nie lwa.......:lol3: ZOO miałaś blisko.....:-)

No tak wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008
12 września 2017 17:47 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Jeszcze w kabla skakało:)I pierwsze Donaldówy z historyjkami:)Skok przez kozła na wf:)hi hi hi Piętrowe łózka na koloniach:)Wyjazdy na wykopki,na rajdy.Ciągnące się w nieskończoność szkolne apele:):):)Jazda tramwajem na schodkach ,przy otwarych drzwiach,w drugim wagonie ,bo w pierwszym była konduktorka i sie darła!:)Juniorki z NRD i zegarek tzw.cebula co świecił w ciemności:)

W kabla nie skakałam, ale te Donaldy.....kolonie, obozy młodzieżowe....ale na wykopki to do rodziny na wieś jeździłam. Baardzo chętnie  wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0006A z kozłem nigdy mi nie szło - delikatna kobietka od wczesnych lat jestem
12 września 2017 17:53 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

W kabla nie skakałam, ale te Donaldy.....kolonie, obozy młodzieżowe....ale na wykopki to do rodziny na wieś jeździłam. Baardzo chętnie  wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0006A z kozłem nigdy mi nie szło - delikatna kobietka od wczesnych lat jestem :flirt:

Z kozłem wiąże sie wspomnienie jak nam pani wuefistka wielka jak czołg chciała zademonstrować jak powinno się prawidłowo przez kozła skakać i skoczyła...rozplaszczyła się na koźle i woźny ją musiał ściągać:):):):)Wszystkie dostałyśmy uwagę do dzienniczka za naśmiewanie się z pani:):):)
Aaaaa ,jeszcze latanie dookoła podwórka po dachach:):):)I skakanie z garażu na wielką pryzmę piachu:)Wesołe miasteczko,gadająca głowa i gabinet strachu:):):)Się człowiek bał ,że joj:):):)ha ha ha 
12 września 2017 17:54 / 2 osobom podoba się ten post
tyciek

OOO !!! Jaki to piękny temat ... pamiętam zroszoną trawę przy ścieżce , którą rano szłam do ogródka , może miałam cztery czy pięć lat... na krzakach porzeczek (wyższych wtedy niż ja ) też była rosa - i to było takie piękne , że ... do dziś uwielbiam letnie poranki , rześkie od błyszczącej rosy i wschodzące  słońce jako zapowiedź pięknego dnia ...
 Podobny obraz

12 września 2017 18:06 / 4 osobom podoba się ten post
Gumy do żucia Donaldy z historyjką, Turbo ze zdjęciem fajnego auta i gumy kulki, na podłużnym pasku. Jojo, kolorowa spręzyna , elektroniczne zwierzątko , elektroniczne gry 100w1, gazeta Bravo i Popcorn, komiks Kaczor Donald. Bajka Smerfy, Gumisie, Ulica Sezamkowa, Reksio. A potem to juz Twój Weekend , fajki Carmeny,Caro, Camel, Goldeny .... , nalewki ( Lipa z Miodem, Kokosanka)