Dziwne maile w sprawie umowy

03 listopada 2013 17:07
Karolina& - jesteś jakaś nakręcona, idź odpocznij
03 listopada 2013 17:14 / 2 osobom podoba się ten post
Odpoczywaj i nas nie zadręczaj.........
03 listopada 2013 17:30 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Pisałam juz parę dni temu-też dostałam meila-ode mnie Anna K. chciała umowe z Aterimy......

Witam,do mnie tez pisala p.Anna K z "prosbą"o przeslanie umowy z CURAFORMU,a w nastepnym zarzucala mi ,ze jestem zawistna,nie chce pomoc kolezance i ze inne opiekunki nie maja takich skrupolow-pominelam to milczeniem i dala spokoj.
03 listopada 2013 17:32
No ludzie co się dzieje, nawet nie wiem jak to skomentować
03 listopada 2013 17:33
kruszynka1964

Witam,do mnie tez pisala p.Anna K z "prosbą"o przeslanie umowy z CURAFORMU,a w nastepnym zarzucala mi ,ze jestem zawistna,nie chce pomoc kolezance i ze inne opiekunki nie maja takich skrupolow-pominelam to milczeniem i dala spokoj.

To mi sie upieklo ,bo ja jej napisałam ze z ta firma  co ona chciała to ja tylko miałam zamiar współpracowac,wiec opiernicz mnie ominał,he he he
03 listopada 2013 17:46
kruszynka1964

Witam,do mnie tez pisala p.Anna K z "prosbą"o przeslanie umowy z CURAFORMU,a w nastepnym zarzucala mi ,ze jestem zawistna,nie chce pomoc kolezance i ze inne opiekunki nie maja takich skrupolow-pominelam to milczeniem i dala spokoj.

A mi parę minut temu p Aanna K napisała że na stałe mieszka w De i nie rozumie działania tego forum dlatego ta pomyłka i że pisze z translatorem. To już przegięcie, każdemu co innego, ciebie jeszcze obraża a mi wciska nieznajomość polskiego więc po co jej te umowy?
03 listopada 2013 17:58 / 4 osobom podoba się ten post
A ja tak czytam i czytam i nie chce mi sie juz gadac:(
Karolina ,powinna isc spac i znalesc inne forum,jak sie przespi,moze umysl bedzie lepiej pracowal i ne bedzie sie gubic.Tyle ,ze na naszym forum sama strzelia sobie w kolano:(
03 listopada 2013 18:02
dokładnie :)) strzał w kolano i wielka dziura
03 listopada 2013 18:06 / 1 osobie podoba się ten post
Albo czegoś chcą - danych naszych lub firmy , albo jakiś prymitywny dowcipniś zadymę robi i sprawdza na ile może sobie pozwolić i jak podpuścić opiekunki .Tym bardziej , że niedziela i firmy nie pracują. Nie warto sobie głowy nim (nią?) zawracać . Moderator na to oko ma i stosowne możliwości też . Można tylko nad naiwnością niektórych głową pokiwać - myślą , że opiekunki ,,kupią '' każdą głupotę .
03 listopada 2013 18:41
Ale ciekawe co na to firmy , których umowy chciano wyrwać w taki chamski sposób. Przecież to są dokumenty prawne, i nie powinno się ich pokazywac osobom trzecim. Za dużo jest tam różnych danych.
03 listopada 2013 18:43 / 1 osobie podoba się ten post
I "stworzyc"jedna jedyna dla Nas "najlepsza"-jak tu nam jeszcze dokopac .Otworzyc "Muchomorka" i.............zawijac w te sreberka.:):):):)...hahahahahaaaa,........to zart
03 listopada 2013 20:03 / 2 osobom podoba się ten post
aniananowo

no to wszystko jest dziwne.Dzisiaj niedziela , zadna firma nie pracuje a juz na pewno nie zajmuje się wysyłaniem meili.No chyba że jestem w błędzie :))

A może to ktoś, kto zakłada nową agenturkę.
A ponieważ o regułach prawnych słyszał tylko w radiu, to wpadł na pomysł, żeby za naszym pośrednictwem / bo najlepiej u źródła/ uzyskać wzór konkretnej umowy.
A tu niespodziewanie pstryczka dostała paniusia )
 
03 listopada 2013 20:38
A to moj email w sprawie umowy,tym razem Curaform:
witama Pania,czy moze mi Pani przeslac wzor umowy na emaila,bede wdzieczna.Anna.K
03 listopada 2013 20:44
Żaden problem. Jak założę to Ci powiem, może wtedy zobaczysz
03 listopada 2013 20:45
A tu znow zadyma i sie dzieje :)
Karolina ze wszystkimi na bierząco hahahaa
Na jednym temacie nabiła  sobie prawie 100 postów :D 
Jestem w szoku. :o
Chyba chce przebić Andreę  w pisaniu :D :D 
Ale jakos słabo to widzę :D