Czy niemiecki po kursie dla opiekunek mi wystarczy?

30 grudnia 2013 18:42
a co dostałaś w prezencie od pdp?
30 grudnia 2013 18:44
anna233

a co dostałaś w prezencie od pdp?

Poszłyśmy do kawiarni na kawę i ciasto.
30 grudnia 2013 18:47 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Poszłyśmy do kawiarni na kawę i ciasto.

i nic więcej?   a kto płacił :)
'
30 grudnia 2013 18:56
przeciez kazdy zakladajacy konto na busuu dostaje tydzien pelnego dostepu na zapoznanie sie z kursem
30 grudnia 2013 19:37
filip

przeciez kazdy zakladajacy konto na busuu dostaje tydzien pelnego dostepu na zapoznanie sie z kursem

Pewnie,że każdy,ale ja to konto założyłam rok temu,więc nowe nie jest .
30 grudnia 2013 21:01
ivanilia40

Dostałam dziś meila od bussu,że przez tydzień dają mi gratis funkcje premium. Wykorzystam wszystko :)

Ja też dostałam dostęp na tydzień, ciekawe; też chętnie wykorzystam :)
 
07 stycznia 2014 12:19

Niesamowite!


Ja również witam na forum i żegnam zarazem.


Informuję użytkowników, że był tutaj wpis dokonany z tego samego numeru IP, które posiada konto "polecanej" firmy. Moderator

07 stycznia 2014 12:35
Czas trwania: - teoria 60 h - praktyki zawodowe 40 h - kurs języka niemieckiego 40 h Pzy takiej ilości godzzin nie mają prawa wydawać certyfikatów!!
 
 Rozporządzenie o kwalifikacjach stanowi, że kurs kwalifikacyjny musi trwać minimum 270 godzin.
 
07 stycznia 2014 13:03
a gdzie to jest?
07 stycznia 2014 13:10
Rozporządzeniu MEN z 11.01.2012 w sprawie kształcenia ustawicznego w formach doskonalenia zawodowego
08 stycznia 2014 19:58
Katarzynka, witaj! A co Agentura przez ktora jedziesz powiedziala na Twoj niemiecki?

Najtrudniej 1 wyjazd , mysl o nastepnym razie !
24 lutego 2014 19:31
Ja na szczęście nie mam problemów z niemieckim. Uczę się go w zasadzie od podstawówki, dodatkowe kursy, etc. Nie taki język straszny! Byłam przez jakiś czas za granicą - nie w celach zarobkowych- i taki wyjazd dużo daje. Więcej wiary w siebie, a jak to mówią "praktyka czyni mistrza":)
17 marca 2014 14:05
Witam Was! Ja właśnie planuję wyjazd za granicę, ale kompletnie nie czuję się na siłach, jeśli chodzi o język... Próbowałam własnymi siłami poduczyć się niemieckiego, ale obawiam się że to za mało. Znam oczywiście podstawowe zwroty, wydaje mi się, że umiałabym się w miarę porozumieć w tym języku, ale chyba nie na tyle żeby podołać codziennym wyzwaniom. Nie mam ukończonych żadnych kursów. Ostatnio zaczęłam oglądać programy w języku niemieckim, ale niestety, nie wszystkie słówka potrafię wyłapać. Mam nadzieję, że jak już przyjdzie co do czego to jakoś się wdrożę w specyfikę tego języka.
17 marca 2014 14:08
Grazynaa

Witam Was! Ja właśnie planuję wyjazd za granicę, ale kompletnie nie czuję się na siłach, jeśli chodzi o język... Próbowałam własnymi siłami poduczyć się niemieckiego, ale obawiam się że to za mało. Znam oczywiście podstawowe zwroty, wydaje mi się, że umiałabym się w miarę porozumieć w tym języku, ale chyba nie na tyle żeby podołać codziennym wyzwaniom. Nie mam ukończonych żadnych kursów. Ostatnio zaczęłam oglądać programy w języku niemieckim, ale niestety, nie wszystkie słówka potrafię wyłapać. Mam nadzieję, że jak już przyjdzie co do czego to jakoś się wdrożę w specyfikę tego języka.

proponuje poskladac aplikacje do firm jesli sie juz zdecydujesz oni sprawdza znajomosc jezyka i bedziesz wiedziala na jakim poziomie sie znajdujesz,na stronach niektorych agencji zdazaja sie testy jezykowe bedziesz wiedziala sama po zrobieniu testu,
niestety Panie ze slaba ,podstaowa znajomoscia jezyka czesto maja nizsze zarobki ale ze 2-3 wyjazdy i mozna jezyk podszlifowac powodzenia zycze:)
17 marca 2014 14:11 / 1 osobie podoba się ten post
Dzięki za odpowiedź. Dotychczas robiłam tylko testy w podręcznikach, ale to zawsze trochę łatwiej, bo dotyczyły konkretnego zakresu tematycznego. Boję się, że na miejscu sobie nie poradzę, więc chyba faktycznie najlepiej sprawdzić znajomość języka, dzięki:)