Wyłowione z sieci 1

23 listopada 2014 14:57 / 1 osobie podoba się ten post
Cos z tym Sindbadem jest nie tak ;-/// Który to już wypadek w tym roku ??
23 listopada 2014 21:51
jechałam ostatnio do Pl we wrzesniu 2014,kierowca który wsiadł w Aachen jechał i dopiero w Pl w Legnicy zmienił go 2 kierowca,to zdecydowanie za długo,robia co chcą,tachograf nie sztuka zmienić..
24 listopada 2014 13:23 / 3 osobom podoba się ten post
A ja jak w każdy poniedziałek jestem zatopiona w lekturze.Znalazłam art. "Pierwsza na swiecie operacja zastawki u pięcioletniej dziewczynki".Operacje wykonano w POLSCE w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie-Prokocimiu.Az mi palce chodzą,żeby przepisać częśc- ale juz tego nie zrobie ze starchu przed Mery................. .Fajni jesteśmy Polacy mądrzy,światli,pomocni,potrafimy sie zjednoczyć itp. Tylko szkoda,że nie na codzień.
25 listopada 2014 20:33 / 3 osobom podoba się ten post
Ciekawy artykuł o wyzysku pracowników przez Niemcy: http://praca.interia.pl/praca-za-granica/news-der-spiegel-niemcy-wyzyskuja-pracownikow-z-europy-wschodniej,nId,1563843
 
A widząc ten wpis powyżej podaje linka do artykułu o operacji zastawki: http://www.naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,402739,przelomowa-operacja-zastawki-u-5-letniej-dziewczynki.html
 
Jak kogoś to interesuje to na setkach stron można znależć informacje. Nie mam pojęcia po co przepisywać? Dziennikarz też człowiek i na pisaniu zarabia, to jest jego chleb. Nie za bardzo rozumię te ciągoty do naruszania praw autorskich i przepisywania cudzej pracy? Taka prawa osoba jak mleczko, która jest ciągle wzburzona nawet zwykłymi żartami na temat pracy opiekunkowej, najzwyczajniej w świecie jest nieuczciwa. Ja to się dziwie że ci Moderator nie zwrócił jeszcze uwagi bo to co robisz jest niezgodne z regulaminem. Ale wiadomo Moderator ma regulamin i za użytkowników nie odpowiada. Odpowiedzialny jest ten kto wstawia cudze treści! Mnie to powiem prosto z mostu mleczko zwisa i powiewa, to ciebie ktoś kiedyś może dopaść. A sama chwalisz się że dużo zarabiasz, to będzie z czego ściągać :)))
25 listopada 2014 21:24
Mycha

Cos z tym Sindbadem jest nie tak ;-/// Który to już wypadek w tym roku ??

3.........Oni się niby zmieniaja co 4 godz.z zegarkiem w reku,ale co z tego-tylko raz widziałam jak ten co zszedł poszedł spac a tak to siedzi obok tego co kieruje i tak samo sie gapi na droge i do tego gadaja cały czas.....a,kurde szkoda słów....
25 listopada 2014 21:27
MeryKy

Ciekawy artykuł o wyzysku pracowników przez Niemcy: http://praca.interia.pl/praca-za-granica/news-der-spiegel-niemcy-wyzyskuja-pracownikow-z-europy-wschodniej,nId,1563843
 
A widząc ten wpis powyżej podaje linka do artykułu o operacji zastawki: http://www.naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,402739,przelomowa-operacja-zastawki-u-5-letniej-dziewczynki.html
 
Jak kogoś to interesuje to na setkach stron można znależć informacje. Nie mam pojęcia po co przepisywać? Dziennikarz też człowiek i na pisaniu zarabia, to jest jego chleb. Nie za bardzo rozumię te ciągoty do naruszania praw autorskich i przepisywania cudzej pracy? Taka prawa osoba jak mleczko, która jest ciągle wzburzona nawet zwykłymi żartami na temat pracy opiekunkowej, najzwyczajniej w świecie jest nieuczciwa. Ja to się dziwie że ci Moderator nie zwrócił jeszcze uwagi bo to co robisz jest niezgodne z regulaminem. Ale wiadomo Moderator ma regulamin i za użytkowników nie odpowiada. Odpowiedzialny jest ten kto wstawia cudze treści! Mnie to powiem prosto z mostu mleczko zwisa i powiewa, to ciebie ktoś kiedyś może dopaść. A sama chwalisz się że dużo zarabiasz, to będzie z czego ściągać :)))

To linki podawać można a przepisywać nie,albo kopiować?Zgłupiałam:(
 
Szefie-oświeciłbyś nas,co?
 
 
 
25 listopada 2014 21:30 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ciekawy artykuł o wyzysku pracowników przez Niemcy: http://praca.interia.pl/praca-za-granica/news-der-spiegel-niemcy-wyzyskuja-pracownikow-z-europy-wschodniej,nId,1563843
 
A widząc ten wpis powyżej podaje linka do artykułu o operacji zastawki: http://www.naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,402739,przelomowa-operacja-zastawki-u-5-letniej-dziewczynki.html
 
Jak kogoś to interesuje to na setkach stron można znależć informacje. Nie mam pojęcia po co przepisywać? Dziennikarz też człowiek i na pisaniu zarabia, to jest jego chleb. Nie za bardzo rozumię te ciągoty do naruszania praw autorskich i przepisywania cudzej pracy? Taka prawa osoba jak mleczko, która jest ciągle wzburzona nawet zwykłymi żartami na temat pracy opiekunkowej, najzwyczajniej w świecie jest nieuczciwa. Ja to się dziwie że ci Moderator nie zwrócił jeszcze uwagi bo to co robisz jest niezgodne z regulaminem. Ale wiadomo Moderator ma regulamin i za użytkowników nie odpowiada. Odpowiedzialny jest ten kto wstawia cudze treści! Mnie to powiem prosto z mostu mleczko zwisa i powiewa, to ciebie ktoś kiedyś może dopaść. A sama chwalisz się że dużo zarabiasz, to będzie z czego ściągać :)))

Tak samo jest z linkami jak z treściami.Poniewaz tyczy to mojego wpisu nie czuję sie zagrożona, podałam skad pochodzi treść i autora art.A,że pisze bo lubię.Moze moderator zwroci tobie uwagę,żebys tez wystopowała z linkami.   Bedzie  z czego, jak będzie za co,czego o tobie napisac nie mogę. - zadowolona jestes?
25 listopada 2014 21:31 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

To linki podawać można a przepisywać nie,albo kopiować?Zgłupiałam:(
 
Szefie-oświeciłbyś nas,co?
 
 
 

No przecież nie można przepisywać cudzego artykułu to chyba proste? Link to co innego nie kopijesz cudzej treści na tą stronę.
25 listopada 2014 21:32 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

To linki podawać można a przepisywać nie,albo kopiować?Zgłupiałam:(
 
Szefie-oświeciłbyś nas,co?
 
 
 

Kasiu, link jest linkiem do arta, materialu, obrazu czy czegos tam innego - JUZ opublikowanego z zachowaniem wszelkich praw. Natomiast kopiowanie i wklejanie gdzies tam bez podania obowiazkowo takiej formulki mniej wiecej:
 
material opublikowany dnia takiego a takiego tu (np. portal Interia.pl) i tu link do oryginalu.
 
Jeszcze najlepiej, kiedy taki tekst jest ujety jako cytat. Rowniez z dokladnym podaniem zrodla.
25 listopada 2014 21:35 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

Kasiu, link jest linkiem do arta, materialu, obrazu czy czegos tam innego - JUZ opublikowanego z zachowaniem wszelkich praw. Natomiast kopiowanie i wklejanie gdzies tam bez podania obowiazkowo takiej formulki mniej wiecej:
 
material opublikowany dnia takiego a takiego tu (np. portal Interia.pl) i tu link do oryginalu.
 
Jeszcze najlepiej, kiedy taki tekst jest ujety jako cytat. Rowniez z dokladnym podaniem zrodla.

No toz pisze ,że zacytowana treśc z podanie zrodła i autora.
 
Dowcipow tez nie mozna przepisywac w koncu ktos go wymyslił:)
25 listopada 2014 21:36 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

Kasiu, link jest linkiem do arta, materialu, obrazu czy czegos tam innego - JUZ opublikowanego z zachowaniem wszelkich praw. Natomiast kopiowanie i wklejanie gdzies tam bez podania obowiazkowo takiej formulki mniej wiecej:
 
material opublikowany dnia takiego a takiego tu (np. portal Interia.pl) i tu link do oryginalu.
 
Jeszcze najlepiej, kiedy taki tekst jest ujety jako cytat. Rowniez z dokladnym podaniem zrodla.

No poniała,poniała ale jak dla mnie logiki w tym za wiele niet:):):):)Dobrze ,że ja leniwa jestem to nic nie przepisuję:)
25 listopada 2014 21:37 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko47

Tak samo jest z linkami jak z treściami.Poniewaz tyczy to mojego wpisu nie czuję sie zagrożona, podałam skad pochodzi treść i autora art.A,że pisze bo lubię.Moze moderator zwroci tobie uwagę,żebys tez wystopowała z linkami.   Bedzie  z czego, jak będzie za co,czego o tobie napisac nie mogę. - zadowolona jestes?

A niech zwraca! Ja i tak na pocztę co podałam do rejestracji na forum nie wchodzę. To nie przeczytam, proste? Proste? Masz jakieś chody u M. to już dawno wszyscy zauważyli. Nawet się domyślam dlaczego? I staram sie już prawie nie wchodzić  i nie pisać. Napisalabym ci dlaczego ale nie dam ci się przepędzić :) I z tobą już skończyłam EOT
25 listopada 2014 21:43
emilia

Kasiu, link jest linkiem do arta, materialu, obrazu czy czegos tam innego - JUZ opublikowanego z zachowaniem wszelkich praw. Natomiast kopiowanie i wklejanie gdzies tam bez podania obowiazkowo takiej formulki mniej wiecej:
 
material opublikowany dnia takiego a takiego tu (np. portal Interia.pl) i tu link do oryginalu.
 
Jeszcze najlepiej, kiedy taki tekst jest ujety jako cytat. Rowniez z dokladnym podaniem zrodla.

Hola, hola ale niektórzy sobie nie życzą przepisywania i cytowania nawet jeżeli podasz autora. Możesz cytować sobie Wikipedię podając autora bo jest na wolnej licencji. Ale artykułow prasowych to z pewnością nie należy przepisywać.
25 listopada 2014 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

A niech zwraca! Ja i tak na pocztę co podałam do rejestracji na forum nie wchodzę. To nie przeczytam, proste? Proste? Masz jakieś chody u M. to już dawno wszyscy zauważyli. Nawet się domyślam dlaczego? I staram sie już prawie nie wchodzić  i nie pisać. Napisalabym ci dlaczego ale nie dam ci się przepędzić :) I z tobą już skończyłam EOT

Co ty insynuujesz?napisz jasniej.Przepisałam art.bo był tego wart moim zdaniem,nie było przymusu czytania. Wzajemnie.
25 listopada 2014 21:53
Dziewczyny i chłopaki wklejam wam linka na temat prawa autorskiego dokładnie "prawa cytatu": http://techlaw.pl/prawo-cytatu/

Jest jeszcze w Wikipedii "prawo cytatu" ale mi sie dzisiaj nie otwiera. Coś słabo mi sie kula internet?