Wyłowione z sieci 1

26 listopada 2014 07:52 / 1 osobie podoba się ten post
Pomoc forum1

Można i jedno i drugie. Podanie linku jest całkowicie legalne, cytowanie, czy klejanie cudzych treści nieco mniej. Co nie zmienia faktu że prędzej się ktoś przyczepi do osób rozsyłających e-booki w pdfach przez forum, niż do osoby, która skopiowała jakąś treść i podała źródło.


Najbardziej mnie zastanawia jednak coś innego: dlaczego nagle zaczyna się tutaj szczucie że ktoś wkleił treść/link/skopiował/przepisał, skoro jakakolwiek forma podania treści dotyczącej Waszej branży może być po prostu przydatna dla wielu użytkowników? Z punktu widzenia użytkowników to chyba dobrze że się takie treści na forum pojawiają? Z punktu widzenia autora treści również jest to korzystne, zwłaszcza jeśli chodzi o treść z podaniem źródła - autor jest promowany w internecie i szczerze wątpię, czy jakakolwiek osoba, której dzieło pisane w formie artykułu złożyła pozew przeciwko internaucie, który ową treśc przepisał/wkleił/skopiował na jakieś forum.


 


Meryky - Mleczko ma u mnie takie same "chody" jak Ty! :-)

Podziękował:)Tak sobie właśnie myślałam ,ale nie ma to jak info ze źródła:)Miłego dnia:)