E-book - tytuly, wymiana, informacje

09 marca 2017 21:52 / 2 osobom podoba się ten post
Brawkaa

U Pani nie wiem, a ja chętnie coś polskich autorów i raczej nowości. I z góry dziękuję! :-)

Dobrze. Postaram sie jutro chociaz kilka podeslac. A teraz ide zaprosic Cie do kolezanek,zebym mogla adres mailowy Twoj zobaczyc
09 marca 2017 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Dobrze. Postaram sie jutro chociaz kilka podeslac. A teraz ide zaprosic Cie do kolezanek,zebym mogla adres mailowy Twoj zobaczyc:-)

Akceptacja poszła, dzięki
09 marca 2017 22:05 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Dobrze. Postaram sie jutro chociaz kilka podeslac. A teraz ide zaprosic Cie do kolezanek,zebym mogla adres mailowy Twoj zobaczyc:-)

Ja już koleżanką Paniną jestem Fioletowa Myszko.
Jakby jakie kryminały szły to ja szeroko skrzynkę mailową otworzę i wszystkie zgarne do siebie.
09 marca 2017 22:08 / 3 osobom podoba się ten post
Gosiap

Ja już koleżanką Paniną jestem Fioletowa Myszko.
Jakby jakie kryminały szły to ja szeroko skrzynkę mailową otworzę i wszystkie zgarne do siebie.

Wiekszosc w pdf-ach mam teraz. Wysle. Ale skoro wszystkie chcesz to na biezaco bede pchala,dobra? Czasami jeden dziennie,czasami piec,a czasami zadnego. Oczywiscie dostaniesz tez te co Brawcee puszcze;)))
09 marca 2017 22:13 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Wiekszosc w pdf-ach mam teraz. Wysle. Ale skoro wszystkie chcesz to na biezaco bede pchala,dobra? Czasami jeden dziennie,czasami piec,a czasami zadnego. Oczywiscie dostaniesz tez te co Brawcee puszcze;)))

PDF pasują. Ja cierpliwa jestem. Mam czas poczekam. Dziękuję i już się cieszę.
10 marca 2017 19:18 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Dobrze. Postaram sie jutro chociaz kilka podeslac. A teraz ide zaprosic Cie do kolezanek,zebym mogla adres mailowy Twoj zobaczyc:-)

Hej, przesyłka doszła, wielkie dzięki, znam tylko kilka z tego co podesłałaś.Teraz może szybciej zleca mi te ostatnie 4 tygodnie.Wielkie dzięki jeszcze raz
10 marca 2017 19:20 / 2 osobom podoba się ten post
Brawkaa

Hej, przesyłka doszła, wielkie dzięki, znam tylko kilka z tego co podesłałaś.Teraz może szybciej zleca mi te ostatnie 4 tygodnie.Wielkie dzięki jeszcze raz:-)

Nie za ma co;) Jakby przybraklo to daj znac
10 marca 2017 19:28 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Nie za ma co;) Jakby przybraklo to daj znac:-)

Spoko, pewnie starczy jeszcze na kolejny wyjazd ;-)
10 marca 2017 19:33 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ty to jednak jestes wariatka;) Zawracaj ile chcesz,maila masz do mnie czy telefon,nie ma problemu. 

A innej wariatce wyślesz przy okazji? Bondę przeczytałam, teraz czytam od Poznanianki, ale ja chomik jestem i solennie obiecuję wszystko przeczytać.
10 marca 2017 19:53 / 2 osobom podoba się ten post
Do Fioletowej Myszy:

10 marca 2017 20:07 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

A innej wariatce wyślesz przy okazji? Bondę przeczytałam, teraz czytam od Poznanianki, ale ja chomik jestem i solennie obiecuję wszystko przeczytać.

Wysle,wysle. Tylko wolalabym wiedziec jaki autor jest preferowany przez Ciebie:)
10 marca 2017 20:27 / 5 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Wysle,wysle. Tylko wolalabym wiedziec jaki autor jest preferowany przez Ciebie:)

Kończę Judi Picoult, przeczytałam co miałam Nicolasa Sparks, wykończyłam Katarzynę Bonda, Simon Beckett czytałam tylko "Chemię śmierci" i podobałao mi się, teraz czytam "Karuzelę" Agnieszki Lis. Przeczytałam całego Kena Follett, rozrzut mam duży. Nie lubię tylko Harleqinów i fantastyki. Ja mam tak, że jak mi się książka nie spodoba od razu, to nie brnę dalej. Dla mnie nie jest ważne czy to literatura z górnej półki, czy taka dla kucharek. Albo mi się podoba, albo nie. Ja nie chcę głowy extra zawracać. Jak będziesz komuś coś, to dodaj mnie na dokładkę. Ja wiem, że każda dodatkowa praca to niepotrzebne obciążenie. Ja przygarnę wszystko co komukolwiek wysyłasz, chomikuję na przyszłość. Dużo czytam i czytnik to jest to co mnie uratowało od ześwirowania całkowitego.Poza tym jestem całkiem normalna
10 marca 2017 20:47 / 5 osobom podoba się ten post
aniao

Kończę Judi Picoult, przeczytałam co miałam Nicolasa Sparks, wykończyłam Katarzynę Bonda, Simon Beckett czytałam tylko "Chemię śmierci" i podobałao mi się, teraz czytam "Karuzelę" Agnieszki Lis. Przeczytałam całego Kena Follett, rozrzut mam duży. Nie lubię tylko Harleqinów i fantastyki. Ja mam tak, że jak mi się książka nie spodoba od razu, to nie brnę dalej. Dla mnie nie jest ważne czy to literatura z górnej półki, czy taka dla kucharek. Albo mi się podoba, albo nie. Ja nie chcę głowy extra zawracać. Jak będziesz komuś coś, to dodaj mnie na dokładkę. Ja wiem, że każda dodatkowa praca to niepotrzebne obciążenie. Ja przygarnę wszystko co komukolwiek wysyłasz, chomikuję na przyszłość. Dużo czytam i czytnik to jest to co mnie uratowało od ześwirowania całkowitego.Poza tym jestem całkiem normalna :-)

Jestes jak najbardziej normalna! Ja tez czytam i czytam i czytam. Jak opetana. Ostatnio Mycha mi zycie uratowala bo gdy komp moj ducha wyzional to nie mialam gdzie pendrivow odpalac z moimi pdf-kami To na smartfonie se chociaz mialam troche lektury(Mysia!Aj law ju). A co? Nie bedzie mnie jakas technika nokautowac!
Wczoraj zaczelam kryminala. Niejaki Tomasz Piatek go popelnil. Tytul to "Kilka nocy poza domem". Troche ohydnych momentow znajduje w nim,gdyz facet baaardzo obrazowo opisuje rozne rzeczy.Bleeeh! No ale doczytam..Chociaz po "Dziennikach Anny Frank"( W koncu przeczytalam a odwlekalam od nie wiem kiedy),jakos nie moge sie wczuc w temat. Gdzies mi tak siedzi ta dziewczynka...Zapadla mi w pamiec. Nie dziwie sie,ze jej diariusz zostal wciagniety na liste UNESCO...
P.S. Harlequiny to nie sa ksiazki!
13 marca 2017 21:12
Hej dziewczyny! Poszukuje ksiazki "Jeszcze jeden oddech" Paul Kalanithi.
Wierze ze ktoras z was ma
14 marca 2017 08:49 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Kończę Judi Picoult, przeczytałam co miałam Nicolasa Sparks, wykończyłam Katarzynę Bonda, Simon Beckett czytałam tylko "Chemię śmierci" i podobałao mi się, teraz czytam "Karuzelę" Agnieszki Lis. Przeczytałam całego Kena Follett, rozrzut mam duży. Nie lubię tylko Harleqinów i fantastyki. Ja mam tak, że jak mi się książka nie spodoba od razu, to nie brnę dalej. Dla mnie nie jest ważne czy to literatura z górnej półki, czy taka dla kucharek. Albo mi się podoba, albo nie. Ja nie chcę głowy extra zawracać. Jak będziesz komuś coś, to dodaj mnie na dokładkę. Ja wiem, że każda dodatkowa praca to niepotrzebne obciążenie. Ja przygarnę wszystko co komukolwiek wysyłasz, chomikuję na przyszłość. Dużo czytam i czytnik to jest to co mnie uratowało od ześwirowania całkowitego.Poza tym jestem całkiem normalna :-)

Już myślałam, że to ja taki post popełniłam.
Podpisuję sie pod nim obiema rękami.
Jesteś z mojej bajki.