E-book - tytuly, wymiana, informacje

21 maja 2017 10:31 / 1 osobie podoba się ten post
Proszę o e-booki na @,bo już wszystko przeczytalam...lubie obyczaje,romanse,biografie...plies
21 maja 2017 10:52 / 1 osobie podoba się ten post
Ann1967

Proszę o e-booki na @,bo już wszystko przeczytalam...lubie obyczaje,romanse,biografie...plies

Coś tam poszło......
28 czerwca 2017 15:16 / 1 osobie podoba się ten post
Czy posiada ktoś na Kindle "Geniusz" ,jest to bigrafia Alfreda Einsteina.
28 czerwca 2017 15:20 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Wysle,wysle. Tylko wolalabym wiedziec jaki autor jest preferowany przez Ciebie:)

Jutro wyruszam, więc jakbyś coś kiedyś to wiesz
28 czerwca 2017 15:36 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Jutro wyruszam, więc jakbyś coś kiedyś to wiesz:buziaki2:

Po 7 lipca Aniu. Tutaj troche nie bardzo mi wychodzi. Ale pamietam. Wcale nie zapomnialam
28 czerwca 2017 17:14 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Po 7 lipca Aniu. Tutaj troche nie bardzo mi wychodzi. Ale pamietam. Wcale nie zapomnialam:buziaki2:

Dziękuję . Ja tak naprawdę nie wiem czy będę miała czas czytać. Ze zmienniczką nie mam prawie kontaktu, ja swój numer dałam i na tym się skończyło. Jadę i ne wiem co zastanę. Pozdrawiam i dziękuję.
28 czerwca 2017 17:39
Ewa dziękuję za dzisiejszą niespodziankę.
28 czerwca 2017 21:26
Ann1967

Ewa dziękuję za dzisiejszą niespodziankę.

Proszę bardzo,w wolnej chwili przeslę więcej.Pozdrawiam
04 lipca 2017 14:01 / 1 osobie podoba się ten post
Czy mógłby mi ktoś podesłać jakieś audiobooki, kryminały najlepiej.
04 lipca 2017 14:11 / 1 osobie podoba się ten post
Nie tak łatwo wysłać audiobooka, bo one mają duże rozmiary.
04 lipca 2017 16:46
wichurra2

Nie tak łatwo wysłać audiobooka, bo one mają duże rozmiary.

Laikiem jestem , na taki pomysł wpadłam bo jeżdżę na rowerku stacjonarnym to mogłabym czegoś posłuchać. A nie da się tego jakoś zapakować lub podzielić.
04 lipca 2017 19:29
Brawkaa

Laikiem jestem , na taki pomysł wpadłam bo jeżdżę na rowerku stacjonarnym to mogłabym czegoś posłuchać. A nie da się tego jakoś zapakować lub podzielić.

Da się, ale to nadal będzie wielkie i dużźo czasu by kosztowało wysłanie takich plików.
Jak nie jesteś w Niemczech to ściągaj sobie audiobooki z neta. Np. z tej strony  http://exsites.pl/dokumenty/audiobooki/
Ja tak robiłam. Będąc w Polsce ściągałam dużo i później w Niemczech zawsze miałam duzy zbiór. 
04 lipca 2017 21:54 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

Da się, ale to nadal będzie wielkie i dużźo czasu by kosztowało wysłanie takich plików.
Jak nie jesteś w Niemczech to ściągaj sobie audiobooki z neta. Np. z tej strony  http://exsites.pl/dokumenty/audiobooki/
Ja tak robiłam. Będąc w Polsce ściągałam dużo i później w Niemczech zawsze miałam duzy zbiór. 

Ok, dzięki za pomoc ,jakoś muszę zgłębić ten temat. Nie pomyślałam wcześniej bo raczej wolę czytać.
05 lipca 2017 07:09 / 2 osobom podoba się ten post
Super to spróbujmy, dzięki
05 lipca 2017 10:08 / 2 osobom podoba się ten post
Jak się uda,to może do mnie coś wyślesz audio