E-book - tytuly, wymiana, informacje

05 lipca 2017 18:53 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Po 7 lipca Aniu. Tutaj troche nie bardzo mi wychodzi. Ale pamietam. Wcale nie zapomnialam:buziaki2:

Witaj:) dopadlam Cie, czekam wiec na e-booki w mobi po 7. lipca. Czytam wszystko oprocz romansidel i fantastyki. Dziekuje, moze ktos inny podlaczy sie do mojej prosby i wysle mi wczesniej.
07 lipca 2017 10:34 / 1 osobie podoba się ten post
Zajrzałam do skrzynki.Nic.Nie ma tragedii.Najważniejsze,że się starałaś.
07 lipca 2017 11:12 / 1 osobie podoba się ten post
Dzięki, pobrałem z wrzuty bez problemów. Poratowałas mnie trochę więc będę próbować sluchac,  jak mi to podejdzie to zgłoszę się po więcej. Wielkie dzięki!
08 lipca 2017 12:26 / 1 osobie podoba się ten post
Dostałam.Dzięki.
08 lipca 2017 16:48 / 1 osobie podoba się ten post
20 lipca 2017 06:29 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry. Dobrzy ludzie, ma ktoś coś na zbyciu? Byle było drukowane, format obojętny. Nie mogę spać
20 lipca 2017 07:39 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Dzień dobry. Dobrzy ludzie, ma ktoś coś na zbyciu? Byle było drukowane, format obojętny. Nie mogę spać:nerwowy2:

Coś tam poszło
20 lipca 2017 08:08 / 1 osobie podoba się ten post
poznanianka1

Coś tam poszło:-)

Dziękuję . Boksuję się w miejscu, z którego właściwie powinnam zwiewać. Nic ekstremalnego, takie małe upierdliwości, ale z dnia na dzień większe. Dziękuję raz jeszcze.
20 lipca 2017 16:39 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Dzień dobry. Dobrzy ludzie, ma ktoś coś na zbyciu? Byle było drukowane, format obojętny. Nie mogę spać:nerwowy2:

Ania,ja Ci cos podesle ale prosze,skrobnij do mnie maila,w ciagu kilku dni cos zapakuje i pchne. Nie moge sie zorganizowac,wiesz?
20 lipca 2017 20:52 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ania,ja Ci cos podesle ale prosze,skrobnij do mnie maila,w ciagu kilku dni cos zapakuje i pchne. Nie moge sie zorganizowac,wiesz?:-)

Ty się nie możesz zorganizować? Ja już jestem 3 tygodnie i jeszcze się nie zorganizowałam. Pogoda i zmęczenie materiału, a gdzie do emerytury?
27 sierpnia 2017 14:33 / 1 osobie podoba się ten post
Ludziki, podrzuccie coś do czytania. Please 
27 sierpnia 2017 16:56 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ludziki, podrzuccie coś do czytania. Please :modlitwa:

Dostałam błogosławieństwo od jednej Myszy kolorowej i zaczynam zrzut. Pozdrawiam.
27 sierpnia 2017 17:12 / 2 osobom podoba się ten post
aniao

Dostałam błogosławieństwo od jednej Myszy kolorowej i zaczynam zrzut. Pozdrawiam.

 Nie wiedziałaś że myszą kolorową mnie kocha? Już od niej trochę  czytanek dostałam  
27 sierpnia 2017 17:24 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

 Nie wiedziałaś że myszą kolorową mnie kocha? Już od niej trochę  czytanek dostałam  :radosc:

Nie tylko Cię kocha, ale kazała uściskać przy okazji. Odbierz pocztę
27 sierpnia 2017 19:23 / 2 osobom podoba się ten post
aniao

Nie tylko Cię kocha, ale kazała uściskać przy okazji. Odbierz pocztę :buziaki2:

Pokłoń się Fiotowej w pas,od mnie i powiedz,że je Fiotowa @ ,bo do Nas nie zagląda