Na wyjeździe #5

20 stycznia 2014 21:55 / 1 osobie podoba się ten post
Mam to samo...raz jedyny trafiłam na fryzjerke która "wyczula" moje włosy. Tak pięknie mi zrobila fryzure że...mój Mann sie zakochal :) No a potem mial do mnie pretensję że nie mam takiej fryzury jak przed ślubem :( Kurcze a to moja wina że juz na taka złotą fryzjerkę nie trafiłam do dziś? Generalnie to jak póde do fryzjera to kobita zaczyna czary mary wyczyniac bo mało kto ma takie podatne, gęste i kręcone...tylko że one lubia po swojemu sie układać. I jak ktoś cuduje to potem mam kłopot z nimi :) A od fryzjerek niemieckich....będe już uciekać :) 
20 stycznia 2014 21:56
Asik

A co to moich Strumpfhose nie widzisz? 

o To chodzi, ze widze nie tylko Strumpfhose )
20 stycznia 2014 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Der nackte Frosch:)

Keine nackten nur im Kostüm
20 stycznia 2014 21:59 / 2 osobom podoba się ten post
amelka55

o To chodzi, ze widze nie tylko Strumpfhose :-))

Oj ta wyobraźnia ...na wyjeździe :)
20 stycznia 2014 22:00
Dziewczyny, zastanawiam się nad założeniem "Dobranocek" bo nie ma gdzie zrobić wieczornego papa. "Pożegnajki" są według mnie dla tych, które zjeżdżają do PL. Nie powinno się mieszać jednego z drugim. Nie wiem ???? dumam i dumam.
20 stycznia 2014 22:01 / 2 osobom podoba się ten post
witam!Pierwszy caly dzionek za mna na gleboka wode jestem znow rzucona wezwaniom dzis z pdp lekarza laryngologa zaliczylam ciezki rozpieszczony dziadzio z demencja depresja i poczatkami parkinsona 24 na24 oczekuje siedzenia z nim jak male dxziecko znikne pola widzenia juz po cichutku jak myszka za mna chodzi teraz go wpakowalam do lozka zobaczymy na jak dlugo bo wczoraj maraton nocny mial i chodzil mi tam i z powrotem po schodach i wszedzie swiatla pozapalane bo boji po smierci zony,mysle ze to ogarne w koncu to tylko zastepstwo
20 stycznia 2014 22:01
Mycha

Dziewczyny, zastanawiam się nad założeniem "Dobranocek" bo nie ma gdzie zrobić wieczornego papa. "Pożegnajki" są według mnie dla tych, które zjeżdżają do PL. Nie powinno się mieszać jednego z drugim. Nie wiem ???? dumam i dumam.

Dobrze dumasz :) Dawaj "Dobranocki"
20 stycznia 2014 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
Dziewczynki -Andrejka z Łowicza......to tam do Was ma trochę za daleko:):):)Hi hi hi
20 stycznia 2014 22:11
serce78

witam!Pierwszy caly dzionek za mna na gleboka wode jestem znow rzucona wezwaniom dzis z pdp lekarza laryngologa zaliczylam ciezki rozpieszczony dziadzio z demencja depresja i poczatkami parkinsona 24 na24 oczekuje siedzenia z nim jak male dxziecko znikne pola widzenia juz po cichutku jak myszka za mna chodzi teraz go wpakowalam do lozka zobaczymy na jak dlugo bo wczoraj maraton nocny mial i chodzil mi tam i z powrotem po schodach i wszedzie swiatla pozapalane bo boji po smierci zony,mysle ze to ogarne w koncu to tylko zastepstwo

Bo PARKINSON I DEpresja w jednej parze chodza. A i czasami demencja jako trzecia do kompletu. Ale z doswiadczenia moge Tobie podpowiedziec, ze to jest do opanowania.
 
20 stycznia 2014 22:11 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Dziewczynki -Andrejka z Łowicza......to tam do Was ma trochę za daleko:):):)Hi hi hi

E,e,e, to do mnie rzut beretem:):):):)
20 stycznia 2014 22:13 / 2 osobom podoba się ten post
Amelka musze sobie poradzic ale przy swietle zasnac mi ciezko ciut jest ale juz mam wliczone w moja prace nocna na emeryturce bede dorabiac jako stroz hahaaa
20 stycznia 2014 22:15
serce78

Amelka musze sobie poradzic ale przy swietle zasnac mi ciezko ciut jest ale juz mam wliczone w moja prace nocna na emeryturce bede dorabiac jako stroz hahaaa

Można kupić takie coś:) na oczy -- pasek zaslaniający światło:)
20 stycznia 2014 22:16
Dorotee o to nie wiedzialam gdzie sie kupuje i po ile to jest
20 stycznia 2014 22:17
Dobranoc, jeszcze nie w Dobranockach, ale Myszka ciągle szuka:)
20 stycznia 2014 22:19
serce78

Dorotee o to nie wiedzialam gdzie sie kupuje i po ile to jest

W DM-ach widziałam za jakieś małe pieniądze. A tak wogóle to pewnie na Twojego pdp zadziałała zmiana opiekunek,wiesz to dla chorych ludzi tez jest stres. Ja obserwuję moja pdp,jaka przez ostatnie dni była dziwna. Niby nic jej nie było,a jednak....Poradzisz sobie :)