Czytnik e-booków

29 stycznia 2014 17:42
wichurra

A powiedzcie mi, jak to się na tym amazonie kupuje? Tak jak na allegro? Rejestruje się, kupuje i płaci przelewem? I rozumiem, że podajecie adres podopiecznych do przesyłki?

29 stycznia 2014 17:48 / 1 osobie podoba się ten post
jagoda_12

Ja się przymierzam do tego czytnika  http://allegro.pl/x4-kindle-classic-5-czytnik-ebook-wifi-eink-f-vat-i3889415499.html
A książki oddaję jak jestem w domu przez internet na stronce www.gratyzchaty.pl
Zawsze to jakieś rozwiązanie niż wywalanie na śmietnik.

Bardzo dobry pomysł z tymi gratami :)) Nie znałam tej strony.
02 lutego 2014 15:01 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra

A powiedzcie mi, jak to się na tym amazonie kupuje? Tak jak na allegro? Rejestruje się, kupuje i płaci przelewem? I rozumiem, że podajecie adres podopiecznych do przesyłki?

Ja kupiłam jeden przez Amazon w Polsce na polski adres,tak wypelniasz wszytsko po kolei- łatwe- angielski znasz wiec nie bedzie problemu,numer karty i IP komputera zapisuje sie na twojej osobistej stronie,drugi kupilam bedac w Polsce ale ze strony niemieckiej bo chcialam na prezent a byla promocja,wiec podalam swoje dane ale adres córki w niemczech i znowu jest on przypisany do mojego IP i mojego konta,płaciłam swoja karta.Wejdz na storn Swiat czytników tam jest bardzo szczegółowo opisane jak kupic z Amazon
 
02 lutego 2014 15:11
opiekun_Janusz

Wziąłem ten: http://allegro.pl/czytnik-ebook-thalia-oyo-sii-sipix-wifi-4gb-gratis-i3912035709.html Najwyżej się wkurzę... ale pieniądze małe, więc moje wkurzenie na pewno nie będzie takie, jakbym wydał 800 zł za bubla.

Ja też czekam na sprawozdanie.
Córka jest zainteresowana tym modelem.
08 lutego 2014 13:38
Janusz zniknął, pewnie utonął pod uszy w czytniku,a ja ciagle czekam na relacje.
 
Puk, puk, puk kolego Januszu....
08 lutego 2014 15:16
A ja kupilam na allegro KINDLA i jestem bardzo bardzo zadowolona . Po ciemku można sobie czytac leżąc po kołderką .Super :) I na stronie
ŚWIAT CZYTNIKÓW jest również opisane bardzo badzo dokładnie jak z niego koorzystać .
08 lutego 2014 15:51
aniananowo

A ja kupilam na allegro KINDLA i jestem bardzo bardzo zadowolona . Po ciemku można sobie czytac leżąc po kołderką .Super :) I na stronie
ŚWIAT CZYTNIKÓW jest również opisane bardzo badzo dokładnie jak z niego koorzystać .

Aniu, 
Ty masz Paperwhitea? z podswietleniem?
 
Ja mam Trekstora z podswietleniem własnie,
mozna czytac w kazdych warunkach.
 
Córka sie zastanawia nad Kindle Classic 5 , bo jej zależy na WIFI, i tanim,
ale on nie ma podswietlenia chyba i nie wie jak to z czytaniem po ciemku.
Córka jest w IR i tam nie ma zbyt duzego wyboru,
a przesyła przedraża.
08 lutego 2014 15:57
Kupiłam Kindla Paperwhite i jestem też mega zadowlona. Mam na nim wiele ksiązek,bajek po niemiecku,mam słownik,który cudnie tłumaczy słowa ,a nawet zdania:). Teraz już mi trochę przeszło,ale jakiś czas temu piałam z radości :)
08 lutego 2014 16:17
scarlet

Aniu, 
Ty masz Paperwhitea? z podswietleniem?
 
Ja mam Trekstora z podswietleniem własnie,
mozna czytac w kazdych warunkach.
 
Córka sie zastanawia nad Kindle Classic 5 , bo jej zależy na WIFI, i tanim,
ale on nie ma podswietlenia chyba i nie wie jak to z czytaniem po ciemku.
Córka jest w IR i tam nie ma zbyt duzego wyboru,
a przesyła przedraża.

Scarlet, ja niedawo kupiłam Kindla Classic. Świetna rzecz. Na początku tło wydawało mi się trochę za ciemne, ale szybko sie przyzwyczaiłam. Super mi się na nim czyta w łóżku, ale przy włączonej lampce, bo on nie ma podświetlenia. No i strony można przewijać trzymając czytnik jedną ręką, gdy druga pod głową ;) W porównaniu z niewygodną ciężką książką różnica jest wielka na plus czytnika. WiFi działa ok, ale dużo się tym nie bawiłam. Ja chciałam czytnik do czytania książek i ten jak dla mnie jest świetny. Juz zamówiłam ubranko dla niego na allegro :)
08 lutego 2014 17:16
scarlet

Aniu, 
Ty masz Paperwhitea? z podswietleniem?
 
Ja mam Trekstora z podswietleniem własnie,
mozna czytac w kazdych warunkach.
 
Córka sie zastanawia nad Kindle Classic 5 , bo jej zależy na WIFI, i tanim,
ale on nie ma podswietlenia chyba i nie wie jak to z czytaniem po ciemku.
Córka jest w IR i tam nie ma zbyt duzego wyboru,
a przesyła przedraża.

Tak mam PAPERWHITA  i jestem tak jak Ivwanilka mega zadowolona .Jeszcze do niedawna na AMAZONIE kosztował 99 ojro i wysyłka kostenlos:).Polecam jest świetny. Żeby tylko jeszcze było dużo ksiażek za darmo w necie hihihi:)
 
08 lutego 2014 18:54
jagoda_12

Scarlet, ja niedawo kupiłam Kindla Classic. Świetna rzecz. Na początku tło wydawało mi się trochę za ciemne, ale szybko sie przyzwyczaiłam. Super mi się na nim czyta w łóżku, ale przy włączonej lampce, bo on nie ma podświetlenia. No i strony można przewijać trzymając czytnik jedną ręką, gdy druga pod głową ;) W porównaniu z niewygodną ciężką książką różnica jest wielka na plus czytnika. WiFi działa ok, ale dużo się tym nie bawiłam. Ja chciałam czytnik do czytania książek i ten jak dla mnie jest świetny. Juz zamówiłam ubranko dla niego na allegro :)

Cłhłopak córki własnie dzisiaj kupił jej classica.
Była jakas promocja w IR w jakims sklepie.
Mega zadowoleni.
 
Mnie też sie podoba to przewijanie stron jednym palcem,
a w dugiej ręce jedzonko ha...ha..
08 lutego 2014 18:56
Ja sciagam nałogowo z Chomika,
z 4 zł mam 1,5 GB do sciągniecia.
Nie do wykorzystania, ściagnęłam juz ponad 200 książek,
i jeszcze mam ponad 1GB.
08 lutego 2014 19:41
scarlet

Ja sciagam nałogowo z Chomika,
z 4 zł mam 1,5 GB do sciągniecia.
Nie do wykorzystania, ściagnęłam juz ponad 200 książek,
i jeszcze mam ponad 1GB.

No szalejesz :) To Ci na kilka lat starczy tych książek.
08 lutego 2014 20:40 / 1 osobie podoba się ten post
jagoda_12

No szalejesz :) To Ci na kilka lat starczy tych książek.

Moze do końca, nie wiem ile mi jeszcze zostało....ha....
Chociaż tutaj mam takie warunki, ze jedna mi starcza tylko na 2, 3 dni.
temu co wymyslił te czytniki dałabym Nobla,
w naszych warunkach super sie sprawdzają.