Czytnik e-booków

16 lutego 2014 10:43 / 1 osobie podoba się ten post
A mnie mój czytnik dziś rozczarował. Rozładował się skubaaniutki bez ostrzeżenia. I to jest jedyny minus czytnika, bo do papierowej książki można wrócić zawsze jak się ma ochotę :)
16 lutego 2014 10:45
judora

A mnie mój czytnik dziś rozczarował. Rozładował się skubaaniutki bez ostrzeżenia. I to jest jedyny minus czytnika, bo do papierowej książki można wrócić zawsze jak się ma ochotę :)

Masz taki niegrzeczny czytnik,że wyłącza się bez ostrzeżenia? Mój drze pysk za kazdym razem kiedy go otwieram hi,hi. A jak już całkiem pada pokazuje sie komunikat.
16 lutego 2014 11:22
Mój właśnie nie drze pyska, niestety. Telefon drze, komputer drze ale aparat i czytnik pokazują tylko komunikat a że nie zaglądałam od wczoraj popołudnia to padł na pysk :( Myślę o kindlu najbardziej ze względu na słownik ale nie wiem czy z moim obecnym wężem w kieszeni się zdecyduję. 450 zł to więcej niż połowa mojej raty kredytu a poza tym chcę jeszcze sfinansować mamulince "nowe ucho"
17 lutego 2014 10:19
Możecie czytać pliki pdf na czytniku, no tak żeby się dało normalnie czytać? U mnie niby można, ale niewygodnie, musze przewijać boczną str. bo się nie mieści.Po konwersji w calibre do mobi nie da się tego w ogóle czytać, jakieś dziwne znaki mi wychodzą. Co z tym można zrobić?
20 lutego 2014 15:09 / 10 osobom podoba się ten post
17 marca 2014 08:56
ivanilia40

Kupiłam Kindla Paperwhite i jestem też mega zadowlona. Mam na nim wiele ksiązek,bajek po niemiecku,mam słownik,który cudnie tłumaczy słowa ,a nawet zdania:). Teraz już mi trochę przeszło,ale jakiś czas temu piałam z radości :)

Na Amazonie kupiłaś? Właśnie przymierzam się do zamówienia. Tym razem już muszę koniecznie kupić, bo to wożenie kilogramów jest straszne ;)
17 marca 2014 08:57
giunta

Na Amazonie kupiłaś? Właśnie przymierzam się do zamówienia. Tym razem już muszę koniecznie kupić, bo to wożenie kilogramów jest straszne ;)

Kupiłam w Media Markt w De za nieduże pieniądze.
17 marca 2014 09:38
Witam prosze mi powiedzieć co to jest ta Amazona i jak sie zamawia bo zawsze mam kupę ksiażek a to wazy Jestem w tym temecie zielona

18 marca 2014 12:36
Babcia

Witam prosze mi powiedzieć co to jest ta Amazona i jak sie zamawia bo zawsze mam kupę ksiażek a to wazy Jestem w tym temecie zielona

Amazon, to takie przedsiębiorstwo zajmujące się handlem internetowym. Amerykańskie, ale z oddziałami w różnych krajach.
18 marca 2014 13:10
Babcia

Witam prosze mi powiedzieć co to jest ta Amazona i jak sie zamawia bo zawsze mam kupę ksiażek a to wazy Jestem w tym temecie zielona

Ja ściagam e-booki z polskiego Chomika,
są bardzo duże zasoby.
26 marca 2014 22:41
Jak ktoś ma ochotę dowiedzieć się więcej o czytniku Kindle to proszę
03 kwietnia 2014 19:52
Mam pytanie do użytkowników Kindle Paperwhite - a szczególnie do Ivanilii - mówiłaś, że masz słownik na swoim urządzeniu - moje pytanie, czy jest to słownik oryginalnie wbudowany, czy sobie go ściągnęłaś?
Bo tak patrzę na allegro i wychodzą one nawet taniej niż przez Amazon - ale one mają wbudowany słownik angielski, a mnie to bardziej na niemieckim zależy.
03 kwietnia 2014 20:08
wichurra

Mam pytanie do użytkowników Kindle Paperwhite - a szczególnie do Ivanilii - mówiłaś, że masz słownik na swoim urządzeniu - moje pytanie, czy jest to słownik oryginalnie wbudowany, czy sobie go ściągnęłaś?
Bo tak patrzę na allegro i wychodzą one nawet taniej niż przez Amazon - ale one mają wbudowany słownik angielski, a mnie to bardziej na niemieckim zależy.

A zobacz na Groupon.pl
03 kwietnia 2014 20:19
Tam są jednak nieco droższe. Na allegro już za 500zł plus ok 15 zł przesyłka kurierem.
W Niemczech 129 euro w sklepach i 129 euro na Amazonie, ale nie wiem jak tam z przesyłką jest.
Na Grouponie 569zł.

Kusi mnie ten czytnik straszliwie:)
Na razie sobie książki ściągam, co by sama siebie przekonać, że mam tyle fajnych książek, że po prostu muszę go kupić.
03 kwietnia 2014 20:25 / 1 osobie podoba się ten post
Kupując na Amazonie - za przesyłkę nie płacisz.