Przemoc w rodzinie pdp

16 lutego 2014 01:14 / 1 osobie podoba się ten post
hejka, ja oglądam horrory, to moje życie, i nie wiem czy dobrze pisze ale wątek się nazywa wzajemna pomoc, proszę o pomoc, jeśli ktoś może mi doradzić to będę bardzo wdzięczna, firma nie odpowiada, siedzę z Panią która mnie bije , wyzywa, niszczy moje rzeczy, nie mogeę korzystać z toalety, ani łazienki, firma mówi ze to mój problem, pomózcie prosze!!!!!!1
16 lutego 2014 01:15
firma tez nie płaci, mam znosić to wszystko za darmo? nawet za pieniądze 4x większe bym nie zniosła, pomózcie prosze
16 lutego 2014 01:38
nadianaaaa

hejka, ja oglądam horrory, to moje życie, i nie wiem czy dobrze pisze ale wątek się nazywa wzajemna pomoc, proszę o pomoc, jeśli ktoś może mi doradzić to będę bardzo wdzięczna, firma nie odpowiada, siedzę z Panią która mnie bije , wyzywa, niszczy moje rzeczy, nie mogeę korzystać z toalety, ani łazienki, firma mówi ze to mój problem, pomózcie prosze!!!!!!1

Dlaczego Firma nie interweniuje, w umowie nie ma bicia itp sytuacji a łazienka to podstawa gdzie człowiek chce spokojnie skorzystac !!!Nie rozumie dlaczego nie mozesz? A co z rodzina nie mozesz porozmawiac?
16 lutego 2014 01:43

rozmawiałam i z rodzina i z firmą wiele razy zero reakcji, ja na prawdę mam dosyć, nie wiem co zrobić.


byłam w wielu ciężkich miejscach , ale to jest rzeźnia,

16 lutego 2014 02:05
Daj firmie dwa tygodnie na zmiane opiekunki na pismie,poinformuj rodzine,powiec ze ty nie worek treningowy i ze twoje zdrowie jest dla ciebie bardzo wazne niech sie martwia co dalej!!!!!!!!!!!!!!!
16 lutego 2014 02:16
Zakręcona Mamuela

Daj firmie dwa tygodnie na zmiane opiekunki na pismie,poinformuj rodzine,powiec ze ty nie worek treningowy i ze twoje zdrowie jest dla ciebie bardzo wazne niech sie martwia co dalej!!!!!!!!!!!!!!!

bardzo Ci dziękuje za rade, bardzo!!!!! ja po prostu chyba opadłam z sił,siedze w skrawku pokoju na podłodze z laptopem i, i już mi czasem wszystko jedno co sie stanie, bardzo C dziekuje za odpowiedz!!!!!!! 
16 lutego 2014 06:37 / 1 osobie podoba się ten post
nadianaaaa

hejka, ja oglądam horrory, to moje życie, i nie wiem czy dobrze pisze ale wątek się nazywa wzajemna pomoc, proszę o pomoc, jeśli ktoś może mi doradzić to będę bardzo wdzięczna, firma nie odpowiada, siedzę z Panią która mnie bije , wyzywa, niszczy moje rzeczy, nie mogeę korzystać z toalety, ani łazienki, firma mówi ze to mój problem, pomózcie prosze!!!!!!1

Droga nadiaaa ,troche dziwnie to ........wyglada .Pozwolilam sobie zajrzec do twojego profilu ,masz zaznaczone jezyk  "na najwyzszym "poziomie ,wyksztalcenie wzWyzsze .Piszesz w nocy.Nie wiem, czy to zart  czy prawda.???
16 lutego 2014 06:56 / 3 osobom podoba się ten post
Troche dziwne to nocne pisanie. Kobieta dorosla,wyksztalcona,oddelegowana przez firme zamiast opuscic to miejsce siedzi na podlodze i sszuka pomoccy na forum? Wyglada mi to na jakis zart kub prowokacje. Jezeli jest tak jak piszesz to juz dawno powinnas zglosic to na policje i wyjsc z tego domu.
16 lutego 2014 07:40
nadianaaaa

hejka, ja oglądam horrory, to moje życie, i nie wiem czy dobrze pisze ale wątek się nazywa wzajemna pomoc, proszę o pomoc, jeśli ktoś może mi doradzić to będę bardzo wdzięczna, firma nie odpowiada, siedzę z Panią która mnie bije , wyzywa, niszczy moje rzeczy, nie mogeę korzystać z toalety, ani łazienki, firma mówi ze to mój problem, pomózcie prosze!!!!!!1

1. Nagraj ja na komorke jak jest agresywna jako dowod
2. Zadzwon do lekarza rodzinnego , niech jej da jakies silne psychotropy
3. Takie baby gehören zu Seniorenheim !!!!! 
 
Co to za firma w ogole, ktora sie tak "interesuje"  losem opiekunki ????? 
 
p.s. Horrory ja tez uwielbiam !
16 lutego 2014 08:22 / 1 osobie podoba się ten post
nadianaaaa

bardzo Ci dziękuje za rade, bardzo!!!!! ja po prostu chyba opadłam z sił,siedze w skrawku pokoju na podłodze z laptopem i, i już mi czasem wszystko jedno co sie stanie, bardzo C dziekuje za odpowiedz!!!!!!! 

Wiesz co?       Przeczytaj jeszcze z 5 razy,to co napisałaś:(
 
 
To co napisałaś ,to jest horror:(Nie rozumiem,jak mozna pozwolic na takie traktowanie?Albo za dużo ogladasz horrorów i Twoja wyobraźnia zaczeła szwankować.Widacć ,że poczytujesz forum,więc tym bardziej nie rozumiem.Bardzo przepraszam ,z miłóa checia pomożemy,ale kurcze nie koniecznie chce mi sie wierzyc w to co piszesz.Nie pochodzisz z krajów trzeciuego swiata,mamy 21 wiek,w profilu napisałas ,ze jesteś wykszałcona..........
 
Jesli jest to prawda ,to nagraj wszystko ,postrasz firme i nie czekaj 2 tygodnie,tylko daj im2 dni i pakuj manele i do sondu pracy kochana.
16 lutego 2014 09:01 / 2 osobom podoba się ten post
nadianaaaa

rozmawiałam i z rodzina i z firmą wiele razy zero reakcji, ja na prawdę mam dosyć, nie wiem co zrobić.


byłam w wielu ciężkich miejscach , ale to jest rzeźnia,

Czy to, że byłaś w wielu ciężkich miejscach jak piszesz oznacza, że tam też pozwalałaś się źle traktować? Tyle, że bili Cię mniej? Z reguły osoby z lepszym językiem dostają o wiele łatwiejsze miejsca pracy, szczególnie z bardzo dobrym jak Twój, więc dla mnie coś tu nie gra. Jeśli jednak piszesz prawdę, to warto rzeczywiście iść na policję, jeśli firma Cię olewa i rodzina pdp też. Pewnie taka skarga postawi ich do pionu.
16 lutego 2014 09:09 / 4 osobom podoba się ten post
Ja kiedyś miałam agresywną PDP, ale się z nią nie cackałam. Zawiadomiłam firmę, że to stella nie dla mnie i po tygodniu byłam już na innej stelli. A jak było naprawdę źle wzywałam pogotowie i zawiadamiałam opiekuna i sama się nie szarpałam z wariatką.
16 lutego 2014 09:16 / 4 osobom podoba się ten post
Czytam i nie dowierzam, to jakiś żart.
W moim odczuciu to jakieś hocki-klocki.
16 lutego 2014 09:22 / 5 osobom podoba się ten post
Pewnie jakiś dziennikarzyna się nudzi i robi podpuchę, by się pośmiać, jak niektóre naiwne opiekunki dają rady i się przejmują losem koleżanki... Albo testuje swój pomysł na artykuł i bada, na ile może sobie pozwolić, bo tematu nie zna wcale, a sensacją trzeba rzucić, by się dobrze sprzedało.
16 lutego 2014 09:23 / 2 osobom podoba się ten post
Chyba to podpucha na wywołanie dyskusji/niedziele sa takie nudne/,albo profil uzupełniony danymi z sufitu.