Przemoc w rodzinie pdp

16 lutego 2014 10:31 / 6 osobom podoba się ten post
Dziewczyny -może to nie podpucha ,mimo wszystko.Profil nie nowy,zarejestrowany 2 lata temu-dziewczyna czasem cos na forum juz pisała.Zdziwiło mnie tylko ,że wykształcona osoba nie wie w jakim województwie leży jej miasto.....O ile pamietam ze szkoły to Zgorzelec jest wciąż w dolnośląskim:)Niadia - odpisałam Ciw w watku o umowie zleceniu,zanim doszłam do tego wątku.I teraz nie wszystko jest dla mnie i nnych koleżanek jasne.Taki hardcor a masz neta,taki hardcor a siedzisz bez kasy prawie 3 miechy?????Albo robisz sobie z nas jaja albo sama jestes "bez jaj",Nawet najbardziej zacukana opiekunka,bez dostepu do neta i telefonu,bez kasy,na piechote stamtąd by poszła-nikt normalny nie pozwoliłby tak długo się w ten sposób traktować,jesli czytasz forum regularnie to dobrze wiesz ,jakie horrory się kolezankom trafiają.Bądź tak miła i wyjaśnij swoją rzeczywista sytuację ,oraz to dlaczego dopiero po tak długim czasie zdecydowałas się opisac sprawę????My wszyscy na forum bardzo chetnie pomagamy i udzielamy rad ,jednak nikt z nas nie lubi byc oszukiwany.....A Twoja relacja wygląda ,sama przyznasz wręcz nieprawdopodobnie....Jak jest naprawde ,Nadio???????
I jeszcze jedno-napisz gdzie jestes ,może któraś z nas jest w poblizu i będzie Ci mogla jakos pomóc.
16 lutego 2014 10:58 / 1 osobie podoba się ten post
Wpisujesz w wyszukiwarkę Google " nadianaaaa opiekunki24" i wyskakują jej posty. Przeczytałam je i nie wiem co o tym sadzić? Poprzednie też w takim stylu były pisane. Jeżeli to nie podpucha? To nie spotkałam się żeby być dla siebie takim masochistą? Ma internet i nadal tam siedzi? Poza tym ten post w którym pisze o korkach u poprzedniczki daje do myślenia?  Może faktycznie ktoś szuka tematu na artykuł?
16 lutego 2014 11:03
MeryKy

Wpisujesz w wyszukiwarkę Google " nadianaaaa opiekunki24" i wyskakują jej posty. Przeczytałam je i nie wiem co o tym sadzić? Poprzednie też w takim stylu były pisane. Jeżeli to nie podpucha? To nie spotkałam się żeby być dla siebie takim masochistą? Ma internet i nadal tam siedzi? Poza tym ten post w którym pisze o korkach u poprzedniczki daje do myślenia?  Może faktycznie ktoś szuka tematu na artykuł?

Mi tylko jej profil wyskakuje-posty nie:(Ale jak napisałaś o tych korkach to coś mi świta....jak podpucha to juz sie pewnie nie odezwie......
16 lutego 2014 11:08 / 1 osobie podoba się ten post
http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/zobacz/151/page/8/post_id/37392
16 lutego 2014 11:16 / 3 osobom podoba się ten post
http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/zobacz/151/page/9/post_id/37392

"Dziewczyny dziękuję!!za to że jesteście i że mi wierzycie!!!!!! rozmawiałam właśnie z moją prawniczką, powiedziała ,że umowa zlecenie którą od nich mam nie jest stosunkiem pracy ( co akurat wiem bo jest to wyraźnie podkreślone) i że lepiej mi poczekać tu na miejscu niż dawać powód do kolejnego obciążenia--opuszczenia miejsca pracy, no nic , mam 20 euro starczy na 3 paczki fajek, a potem to już sama nie wiem co robić, ale dziękuję jeszcze raz za to że jesteście, nie znałyście mnie do tej pory, ale mi wierzycie, dziekuje!!!!! "

Jak czytam wczorajsze posty Nadiany i te z tamtego roku to nie wiem czy jest ciagle na tej samej stelli czy znowu wpadla w kolejna lipe. Jezeli jest ciagle w tej samej to gdzie jest ta opiekuncza prawnicza rodzina, jezeli jest to nowa stella to cos z ta dziewczyna jest nie halo skoro mimo tego co bylo pojechala znowu z ta sama agencja. Nic nie rozumiem. To jest jakis belkot osoby niezrownowazonej.
16 lutego 2014 11:17 / 5 osobom podoba się ten post
Moze oana jest jedna z tych co sie nudza i lubia czasem rzucic jakis ochlap na forum zeby dac nam troche do myślenia, albo moze to jakaś ofiara losu. Normalny czlowiek przeciez nie pozwoliłby sobie na takie traktowanie, a jeszcze znajac niemiecki perfect.

Ale podoba mi sie tok myslenia MeryKy i Kasi63, WY obie do policji !!!!! Tyle spraw niewyjaśnionych, latami gleboko gdzies w archiwach zalega!!!!
16 lutego 2014 11:33 / 2 osobom podoba się ten post
margolcia

Moze oana jest jedna z tych co sie nudza i lubia czasem rzucic jakis ochlap na forum zeby dac nam troche do myślenia, albo moze to jakaś ofiara losu. Normalny czlowiek przeciez nie pozwoliłby sobie na takie traktowanie, a jeszcze znajac niemiecki perfect.

Ale podoba mi sie tok myslenia MeryKy i Kasi63, WY obie do policji !!!!! Tyle spraw niewyjaśnionych, latami gleboko gdzies w archiwach zalega!!!!

Poczytałam posty Nadii wczesniejsze,to niepłacenie przez firmę juz sie ciągnie od pół roku,a ona wciąż z nimi pracuje????Chyba to ściema na maxa,albo dziewczyna jest koszmarnie głupia - jak tu jestesmy wszystkie myślę ,że żadna z nas nie pracowałaby już dawno z taka firmą!!!!!
Do policji to ja się kochana nie nadaję,tam tez za duzo machlojek róznistych ,jeszcze by mnie ustrzelili w ciemnym zaułku.....

Ale tu,na forum kiedy chcemy pomóc,a okazuje się ,że afera jest grubymi nićmi szyta to szlag jaśnisty mnie trafia na nasz zmarnowany czas ,kiedy gdzieś obok ktoś inny naprawdę tej pomocy i wsparcia potrzebuje!!!!
16 lutego 2014 11:39 / 3 osobom podoba się ten post
Ja dalej twierdze, ze marnujecie swoje sledcze talenta! A do pomocy Andrea i Sówka jako mlodsze detektywki. Ja Was czytam! I tylko gdzie jakas blagierka na forum, Wy juz na posterunku jestescie i sledztwo skrupulatnie prowadzone jest.

Ale to dobrze, bo dzieki Wam, albo sie tej ofierze Nadii ślepia otworzą, albo za tygodni pare znow nas zaskoczy swoja głupota.
16 lutego 2014 11:47 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Poczytałam posty Nadii wczesniejsze,to niepłacenie przez firmę juz sie ciągnie od pół roku,a ona wciąż z nimi pracuje????Chyba to ściema na maxa,albo dziewczyna jest koszmarnie głupia - jak tu jestesmy wszystkie myślę ,że żadna z nas nie pracowałaby już dawno z taka firmą!!!!!
Do policji to ja się kochana nie nadaję,tam tez za duzo machlojek róznistych ,jeszcze by mnie ustrzelili w ciemnym zaułku.....

Ale tu,na forum kiedy chcemy pomóc,a okazuje się ,że afera jest grubymi nićmi szyta to szlag jaśnisty mnie trafia na nasz zmarnowany czas ,kiedy gdzieś obok ktoś inny naprawdę tej pomocy i wsparcia potrzebuje!!!!

Jeżeli dziewczyna ma depresję i to poważną,to mówienie takiej osobie,że ma się wziąść w garść,to jak powiedzieć sparaliżowanemu,żeby jednak próbował się podnieść.Nie da radY!!!
16 lutego 2014 11:49 / 3 osobom podoba się ten post
wiecie dziewczyny :) rowniez pobawilam sie w detektywa :) i wywnioskowalam tylko ze nadiaaa chyba popila sobie w sobote hihihih! 99procent -ze sie w tym temacie juz nie odezwie:):)
16 lutego 2014 11:52 / 4 osobom podoba się ten post
beata

wiecie dziewczyny :) rowniez pobawilam sie w detektywa :) i wywnioskowalam tylko ze nadiaaa chyba popila sobie w sobote hihihih! 99procent -ze sie w tym temacie juz nie odezwie:):)

To byłaby najbardziej optymistyczna opcja.
16 lutego 2014 11:55 / 4 osobom podoba się ten post
wiewiorka

Jeżeli dziewczyna ma depresję i to poważną,to mówienie takiej osobie,że ma się wziąść w garść,to jak powiedzieć sparaliżowanemu,żeby jednak próbował się podnieść.Nie da radY!!!

Wiewiorka, zalózmy ze ma depresje, to co juz tyle miesiecy ? I nikt nie zauwazyl? Napisala jak na ironie na samym poczatku, ze oglada namietnie horrory, ha ha ha , dala nam pomysl na scenariusz do nowego horroru, albo moze czyta to forum, widzi nudno nic sie nie dzieje, rzuce im temacik. Wiewiorka do pracy w DE przyjezdzaja dziewczyny i chlopcy z roznych srodowisk i z roznymi problemami.
16 lutego 2014 12:03 / 1 osobie podoba się ten post
A kto miał zauwazyć? Agencja-jak? rodzina?-nic chyba nie wiemy o jej rodzinie.w depresji też sa okresy gorsze i lepsze,nie zawsze otoczenie zdaje sobie sprawę,że ta osoba jest chora.
Ale ja tez raczej optuję za tym,że pani chciała wywolac trochę dyskusji.
16 lutego 2014 12:19 / 5 osobom podoba się ten post
margolcia

Wiewiorka, zalózmy ze ma depresje, to co juz tyle miesiecy ? I nikt nie zauwazyl? Napisala jak na ironie na samym poczatku, ze oglada namietnie horrory, ha ha ha , dala nam pomysl na scenariusz do nowego horroru, albo moze czyta to forum, widzi nudno nic sie nie dzieje, rzuce im temacik. Wiewiorka do pracy w DE przyjezdzaja dziewczyny i chlopcy z roznych srodowisk i z roznymi problemami.

I to byłby horror w klimacie Stephena Kinga;).Też sobie pomyślałam,że ta dziewczyna albo ma poważny problem ze sobą,a jezeli to taka prymitywna podpucha,to tez problem jest.Tkwienie długo w tak upokarzającej sytuacji,a potem pakowanie się w te same kłopoty i niepodejmowanie żadnych kroków nie jest normalną reakcją.
16 lutego 2014 12:39 / 7 osobom podoba się ten post
Dziewczyny pomozcie, nie wiem co mam robic, bo bije swoich podopiecznych a oni firmie sie nie zala bo sie mnie boja, ja umiem tak walnac o ściane ze sie tynk sypie albo bije przez rencznik rzeby śladów nie bylo. Ale ja mam mientkie serce i wyzuty sumnienia mnie gryzom bo to nie jest ładnie, oni mi w koncu placa za opieke i nie wiem co mam robic dajcie mi jakies rady mondre, błagam bo potszebuje pieniendzy a to sie w koncu źle skończy...