Ile za pierwszy wyjazd do pracy?

18 lutego 2014 16:21
Czytam to forum i zaczęłam się zastanawiać czy aby pensja, na którą przystanęłam w firmie, nie jest aby za niska. Wiem, że zawsze mają najwięcej do powiedzenia ci, którzy najmniej umieją. Chciałam po prostu zapytać ile dostaje opiekunka 'na start' ? Młoda, bez jakiegoś medycznego doświadczenia-tylko długo przy rodzicach i dwa lata przy osobie z głęboką depresją, oraz językiem komunikatywnym. 
Pozdrawiam 
Nie wiem czy ten temat się już nie pojawił, ale w związku z tym, że nie znalazłam, to zakładam :) 
18 lutego 2014 16:34
Znajac Agencje zaproponuja takiej osobie 900-1000 € . Wiec jesli bedziesz sie targowac to zaczynac od 1200 :))))))
18 lutego 2014 16:41
Athenka

Znajac Agencje zaproponuja takiej osobie 900-1000 € . Wiec jesli bedziesz sie targowac to zaczynac od 1200 :))))))

W mojej agencji zaproponują nie więcej niż 650 euro ale są różne agencje. Trzeba szukać tej, która da najwięcej :)
18 lutego 2014 16:58 / 2 osobom podoba się ten post
Ja na "dzień dobry" dostałam 1000 € i wcale nie musiałam się targować. Potem już nabrałam ogłady hi,hi i wytargowałam się o więcej:). Umiem się targować na szczęscie, to Andrei szkoła no i może moja odwaga :)
18 lutego 2014 17:17 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Ja na "dzień dobry" dostałam 1000 € i wcale nie musiałam się targować. Potem już nabrałam ogłady hi,hi i wytargowałam się o więcej:). Umiem się targować na szczęscie, to Andrei szkoła no i może moja odwaga :)

Ja muszę się teraz przygotować na targowanie, 03.03 dzwonię do agencji i idąc za waszymi radami, będę negocjować, albo wracam do domu, pieprzę to... Warunki umowy ulegną zmianie,więc trzeba coś działać ;) ależ Wy mnie tu buntujecie :D
 
 
18 lutego 2014 17:19
nianta

Ja muszę się teraz przygotować na targowanie, 03.03 dzwonię do agencji i idąc za waszymi radami, będę negocjować, albo wracam do domu, pieprzę to... Warunki umowy ulegną zmianie,więc trzeba coś działać ;) ależ Wy mnie tu buntujecie :D
 
 

Uwierz mi na słowo,że to buntowanie wyjdzie Ci na dobre. Za jakiś czas będziesz "wyjadaczka" :)
18 lutego 2014 17:22
nianta

Ja muszę się teraz przygotować na targowanie, 03.03 dzwonię do agencji i idąc za waszymi radami, będę negocjować, albo wracam do domu, pieprzę to... Warunki umowy ulegną zmianie,więc trzeba coś działać ;) ależ Wy mnie tu buntujecie :D
 
 

I tak trzymać:)Otworzyłaś te PDF-y,bo mnie cięzko z powodu ilości informacji byłoby to streścić,a aby wyciągnąć własciwe wnioski,trzeba całość przeczytać.A zamieszczenie tego na forum w formie tekstu dużo miejsca by zajęło.Jak masz neta od neta kablowego przez wifi,to można to otworzyć.
18 lutego 2014 17:23
ile firm tyle propozycji,ja zeby wyjechac poraz pierwszy do de do pracymusialam zaplacic 150 euro i trafilam na stele za 800 na mc,ale po dwoch wynegocjowalam podwyzke,teraz juz po dwoch latach poznalam komunikatywnie jezyk i dostalam sie do nowej firmy gdzie pierwiastki wyjezdzaja za 46 euro dniowka.zalezy tez od pdp,jaki stan
18 lutego 2014 17:24 / 1 osobie podoba się ten post
Mam nadzieję, bo mojq rekruterka, chyba uznała , że jestem 'za bardzo zielona' skoro, dostałam mniejszą kasę niż większość 'na start'... A ja też się nic nie odezwałam -taka grzeczna świeżynka ze mnie... A teraz żałuję,że zapomniałam języka w gębie...
18 lutego 2014 17:28 / 1 osobie podoba się ten post
Haneczka47

ile firm tyle propozycji,ja zeby wyjechac poraz pierwszy do de do pracymusialam zaplacic 150 euro i trafilam na stele za 800 na mc,ale po dwoch wynegocjowalam podwyzke,teraz juz po dwoch latach poznalam komunikatywnie jezyk i dostalam sie do nowej firmy gdzie pierwiastki wyjezdzaja za 46 euro dniowka.zalezy tez od pdp,jaki stan

Kochana jak nie tajemnica zdradz mi nazwe firmy :))
 
 
Ja jestem drugi raz, na start dostalam 24e dniowki i tez kapnelam sie juz na miejscu po odnalezieniu forum :)) no ale frycowe trzeba bylo odbebnic :))
18 lutego 2014 17:31 / 1 osobie podoba się ten post
Athenka

Znajac Agencje zaproponuja takiej osobie 900-1000 € . Wiec jesli bedziesz sie targowac to zaczynac od 1200 :))))))

Athenka, Twoje rady sa "bezcenne", ha ha ha . Zanim padnie pytanie juz dajesz opowiedz. Wysokosc stawki w firmach zalezy od znajomosci jezyka, lat pracy, czy masz w tym kierunku jakies szkolenia, referencje. 
18 lutego 2014 17:32
esmeralda

Kochana jak nie tajemnica zdradz mi nazwe firmy :))
 
 
Ja jestem drugi raz, na start dostalam 24e dniowki i tez kapnelam sie juz na miejscu po odnalezieniu forum :)) no ale frycowe trzeba bylo odbebnic :))

No to ja na 'dniówkę' mam mniej... A miałaś już jakieś doświadczenie w opiece?
18 lutego 2014 17:40
nianta

No to ja na 'dniówkę' mam mniej... A miałaś już jakieś doświadczenie w opiece?

Tak, ale nie z niemieckimi referencjami i nie w niemczech. Opiekowalam sie dziadkiem, a zostalo to udokumentowane i faktycznie sie nim zajmowalam (lezacy, cewnikowany, cukrzyca-insulinowa) oraz opiekowalam sie mezem po ciezkim wypadku (spiaczka i nauka od podstaw wszystkiego, chodzenie, mowienie jedzeni), jednak to nie bylo udokumentowane oraz test jezykowy niezle przeszlam, wiec chyba od tego zalezalo. Jednak po powrocie z referencjami od razu wystartowalam o podwyzke, a ze rodzina nalegala na moj powrot szybko wszystko firma zalatwila, wiec nie narzekam.
18 lutego 2014 18:04 / 1 osobie podoba się ten post
judora

W mojej agencji zaproponują nie więcej niż 650 euro ale są różne agencje. Trzeba szukać tej, która da najwięcej :)

650 to trochi cienko. 
 
Ja mialam na pierwszej sztelli , za pierwszym wyjazdem 1200€ netto - bez jezyka ( nie polecam bez jezyka wyjezdzac :////  ) ale za to 7 dni w tygodniu musialam z ówczesna Babcia siedziec . Tylko 2godzinne przerwy poobiednie co dla mnie o wiele za malo bylo. 
Ale to nie bylo przez Agencje , tylko umowa z rodzina ,a konkretnie z Babcia bo byla umyslowo 100%sprawna . 
 
Przez Agencje na twym miejscu na wiecej niz 1000€ za 1,raz bym nie liczyla.
18 lutego 2014 18:10
nianta

No to ja na 'dniówkę' mam mniej... A miałaś już jakieś doświadczenie w opiece?

iii to Ci dali jakies 700€ / miesiecznie . Jakos malo ? A ile wolnego ?