Ile za pierwszy wyjazd do pracy?

18 lutego 2014 18:18 / 1 osobie podoba się ten post

tj legalna praca ,albo dzialalnosc w pl albo gewerba w de,i kase wyplaca rodzina bo z nia podpisuje kontraktnapisz do mnoii na gg.bo tu nie moge podac nazwy ,gg mam w profilu


 


Owszem, możesz pisac o gewerbe, są stosowne tematy. Rekrutowanie i polecanie przez maila, trąci kryptoreklamą i zatrudnianiem przez forum, a tego nie lubię. Moderator

18 lutego 2014 18:21 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja na "dzień dobry" dostałam 1000 € i wcale nie musiałam się targować. Potem już nabrałam ogłady hi,hi i wytargowałam się o więcej:). Umiem się targować na szczęscie, to Andrei szkoła no i może moja odwaga :)

To ja się zgłaszam do Was obydwóch na szkołę targowania
18 lutego 2014 18:27 / 1 osobie podoba się ten post
Athenka

iii to Ci dali jakies 700€ / miesiecznie . Jakos malo ? A ile wolnego ?

Więc, wolne ? A co to k...a jest?! ;) pisałam w innym temacie, że moje wolne, to 2 godziny w ciągu dnia, gdzie chodzę na zakupy, ostatnio się pierwszy raz postawiłam, że mam dwie godziny wolnego,a jestem wołana już piąty raz,a że pogody nie było , to siedziałyśmy w domu. 
18 lutego 2014 18:27 / 2 osobom podoba się ten post
Annika

To ja się zgłaszam do Was obydwóch na szkołę targowania :-)

Nie ma sprawy ,potem ser postawisz i będziemy kwita :)
18 lutego 2014 18:28 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja na "dzień dobry" dostałam 1000 € i wcale nie musiałam się targować. Potem już nabrałam ogłady hi,hi i wytargowałam się o więcej:). Umiem się targować na szczęscie, to Andrei szkoła no i może moja odwaga :)

miałam dokladnie tak samo.odrazu powiedziała firmie ze ponizej 1000 euro niewyjade i nawet mi prosze nieoferowac ofert ponizej tej kwoty.a wiele firm łapie świezynki własnie od najnizszej,a jak taka bidulka sie nieodezwie to to jest zysk dla firmy oczywiscie.i kto traci na tym opiekunka bo zapomniala jezyka w busi.trzeba umiec buzie otworzyc i o swoje walczyc byc dociekliwym i przebiegłym.bo firmy same nie wyjda na przeciw nam
18 lutego 2014 18:29
Haneczka47

tj legalna praca ,albo dzialalnosc w pl albo gewerba w de,i kase wyplaca rodzina bo z nia podpisuje kontraktnapisz do mnoii na gg.bo tu nie moge podac nazwy ,gg mam w profilu


 


Owszem, możesz pisac o gewerbe, są stosowne tematy. Rekrutowanie i polecanie przez maila, trąci kryptoreklamą i zatrudnianiem przez forum, a tego nie lubię. Moderator

Ciężko było mi zrozumieć, jeśli to do mnie, to legalna praca, przez polską agencje, na zlecenie.
18 lutego 2014 18:31 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Nie ma sprawy ,potem ser postawisz i będziemy kwita :)

Może być za ser
18 lutego 2014 18:31
kacha25

miałam dokladnie tak samo.odrazu powiedziała firmie ze ponizej 1000 euro niewyjade i nawet mi prosze nieoferowac ofert ponizej tej kwoty.a wiele firm łapie świezynki własnie od najnizszej,a jak taka bidulka sie nieodezwie to to jest zysk dla firmy oczywiscie.i kto traci na tym opiekunka bo zapomniala jezyka w busi.trzeba umiec buzie otworzyc i o swoje walczyc byc dociekliwym i przebiegłym.bo firmy same nie wyjda na przeciw nam

Mnie się zapytali jakiego oczekuję wynagrodzenia i tyle dostałam. No ale mój niemiecki wtedy pozostawiał wiele do życzenia,teraz jest duzo lepiej ale do idealu wciąz brakuje :)
18 lutego 2014 18:32
kacha25

miałam dokladnie tak samo.odrazu powiedziała firmie ze ponizej 1000 euro niewyjade i nawet mi prosze nieoferowac ofert ponizej tej kwoty.a wiele firm łapie świezynki własnie od najnizszej,a jak taka bidulka sie nieodezwie to to jest zysk dla firmy oczywiscie.i kto traci na tym opiekunka bo zapomniala jezyka w busi.trzeba umiec buzie otworzyc i o swoje walczyc byc dociekliwym i przebiegłym.bo firmy same nie wyjda na przeciw nam

Zawsze mi mówiono : 'z dużą d... Wszędzie wejdziesz, ale z dużą gębą nigdzie'  no i w myśl tej zasady  stwierdziłam, że co ja się będę wyrywać, no i żałujęu, no... Ale chyba nic straconego...;)
18 lutego 2014 18:33 / 1 osobie podoba się ten post
nianta

Zawsze mi mówiono : 'z dużą d... Wszędzie wejdziesz, ale z dużą gębą nigdzie'  no i w myśl tej zasady  stwierdziłam, że co ja się będę wyrywać, no i żałujęu, no... Ale chyba nic straconego...;)

A może was jest dwie i dlatego tak niska stawka? Może jak sama zostaniesz to dadzą Ci 1300 € ?
18 lutego 2014 18:36
ivanilia40

A może was jest dwie i dlatego tak niska stawka? Może jak sama zostaniesz to dadzą Ci 1300 € ?

Od początku jak jestem w firmie ( zabrzmiało jakbym była lata ;) to miałam tą samą kasę, a ten wyjazd jest moim drugim... Z pierwszego uciekłam po trzech tygodniach;)
Ach, mam nadzieję, że coś podniosą, może nie do 1300 ale jednak. Pzryszedł opiekun i rzekł, że dwie opiekunki to za drogi interes, i dlatego mam zostać sama...
18 lutego 2014 18:42 / 1 osobie podoba się ten post
nianta

Od początku jak jestem w firmie ( zabrzmiało jakbym była lata ;) to miałam tą samą kasę, a ten wyjazd jest moim drugim... Z pierwszego uciekłam po trzech tygodniach;)
Ach, mam nadzieję, że coś podniosą, może nie do 1300 ale jednak. Pzryszedł opiekun i rzekł, że dwie opiekunki to za drogi interes, i dlatego mam zostać sama...

700 € to jest bardzo mało,aż wstyd żeby agencje takie wynagrodzenie proponowały. Mnie jedna z pań w agencji powiedziała,że przecież to i tak więcej niż w Polsce...więc jeśli oni mają takie argumenty to lepiej z taką agencją wcale nie rozmawiać ani nie negocjować tylko od razy zakończyć rozmowę.
18 lutego 2014 18:50
ivanilia40

700 € to jest bardzo mało,aż wstyd żeby agencje takie wynagrodzenie proponowały. Mnie jedna z pań w agencji powiedziała,że przecież to i tak więcej niż w Polsce...więc jeśli oni mają takie argumenty to lepiej z taką agencją wcale nie rozmawiać ani nie negocjować tylko od razy zakończyć rozmowę.

Nie no bez przesady, nie mam 700 mam trochę więcej, ale to nie zmienia faktu , że mniej niż inne starterki ;) a co do innej agencji, jedna pani na pierwszej rekrutacji, powiedziała, że w związku z tym że nie mam doświadczenia, mogę jechać w formie stażu, za pełną kwotę ... Uwaga: 400€ !:) podziękowałam, nie było w tym żadnej diety, po prostu 400€ i już...
18 lutego 2014 18:59
No ivanlia napisala ze miala 24€ dniowki a Ty jej na to ze masz mniej .

A staz za 400€ - a to ci NOWOSC :) Jeszcze o tym nie slyszalam :) A mozliwe ze takie praktyki sie zacznal :O :O
18 lutego 2014 19:09 / 1 osobie podoba się ten post
Athenka

No ivanlia napisala ze miala 24€ dniowki a Ty jej na to ze masz mniej .

A staz za 400€ - a to ci NOWOSC :) Jeszcze o tym nie slyszalam :) A mozliwe ze takie praktyki sie zacznal :O :O

Bo tak jest, mam ~ 20 € nie chcę dokładnie pisać, bo mi teraz wstyd ;)