Ile za pierwszy wyjazd do pracy?

05 marca 2014 10:19 / 1 osobie podoba się ten post
Nie śpię w nocy, w dzień godzina czasu wolnego albo czasem wcale.. Nie tak się umawiałam, zobaczymy- powiedziałam agencji że muszą zrekompensować mi to finansowo i zjeżdżam za kilka dni..
05 marca 2014 10:20
wichurra

No ale czy jesteś w stanie w Polsce pracować 24/7?
Przecież tak chyba nikt nie pracuje.
 
Nie wiem, jaką Ty masz sytuację z podopiecznym, ale dużo z nas przesypia całe noce, ma dużo wolnego w ciągu dnia. Więc jednak ten stosunek rzeczywiście przepracowanych godzin do wypłaty nie jest taki zły. Oczywiście reszta to czuwanie, więc też praca no ale gdzie w Polsce dostaniesz pracę, w której za takie czuwanie płacą. 

Nigdzie nie jestem w stanie funkcjonować 24/7 a tutaj tego ode mnie wymagają :O ... Szkoda gadać...
05 marca 2014 12:10
No już sama na pewno wiesz, co jest dla Ciebie najlepsze i na pewno też wiesz, że nie wszędzie, a właściwie rzadko kiedy rodziny wymagają funkcjonowania 24/7.
05 marca 2014 15:16
Ja codziennie robie przeglad Ogloszen na Poloniuszu i znalazlam agencje : Agencja pielęgnacyjno-opiekuńcza ,,N*A*Z*WA A*G*E*N*C*J*I " działająca nieprzerwanie od ponad 20 lat na rynku usług opiekuńczych. Zarobki : od 700 EURO netto, wyjazdy na min. 3 miesiace . "


MalaAG, porabalo ich , jak ja nienawidze takich tumanow . Trzymaj sie ! I nie daj sie !
05 marca 2014 15:24
a ciekawe co to jest za FIRMA CO DAJE 1300EURO ogłasza się na poloniuszu
05 marca 2014 15:34
Gosia , ta firma od 700€ zaczyna sie na literke "E..." , zdziwilo mnie ze niby na rynku sa od ponad 20 lat a stawki takie skromne.... .

Och Gosia !
05 marca 2014 15:53 / 8 osobom podoba się ten post
gosia35

a ciekawe co to jest za FIRMA CO DAJE 1300EURO ogłasza się na poloniuszu

Ja ostatnio zadzwoniłam do firmy, ktora oferowała 1300. Oczywiscie, wymagany niemiecki perfekt, referencje, prawo jazdy(tego nie posiadam), nastepne pytanie czy nie mam brakow w uzębieniu, czy maluje paznokcie i robie makijaz. Qzwa smiałam sie w słuchawke, nie mogłam sie powstrzymac, jeszcze troch e beda nam w czekoladowe oka zaglądac. . 
05 marca 2014 15:54 / 4 osobom podoba się ten post
margolcia

Ja ostatnio zadzwoniłam do firmy, ktora oferowała 1300. Oczywiscie, wymagany niemiecki perfekt, referencje, prawo jazdy(tego nie posiadam), nastepne pytanie czy nie mam brakow w uzębieniu, czy maluje paznokcie i robie makijaz. Qzwa smiałam sie w słuchawke, nie mogłam sie powstrzymac, jeszcze troch e beda nam w czekoladowe oka zaglądac. . 

He,he Margolcia,a Ty pewna jesteś ,że do agencji opiekunek dzwoniłaś? hi,hi
05 marca 2014 15:57
ivanilia40

He,he Margolcia,a Ty pewna jesteś ,że do agencji opiekunek dzwoniłaś? hi,hi

Jak najbardziej firma nosi nazwe załozycielki, jednej takiej smiesznej kobietki. Moze ona agencje towazyska prowadzi, nie wiem, ale na poloniuszu kiedys ktoras dała na nią namiar, zadzwoniłam, bardziej tak z ciekawosci.
Zatrudnia na biało, z meldunkiem na gewerbe.
05 marca 2014 16:05
Margolcia..
ale im wiecej make upu to wieksza pensja??
05 marca 2014 16:08
Athenka

Margolcia..
ale im wiecej make upu to wieksza pensja??

o to dla mnie !!!!  dzień bez makijażu to KATASTROFA.
05 marca 2014 16:44 / 1 osobie podoba się ten post
Problem w tym ze makijazu niet, pomalowanych pazurków tez i bezzębnych dziaseł.
05 marca 2014 18:37
Margolcia a czemu niby makijazu nie ???? :O ;O
05 marca 2014 21:34 / 2 osobom podoba się ten post
Athenka

Margolcia a czemu niby makijazu nie ???? :O ;O

bo oni chcą niewolnika, a nie pracownika :))))))))))
05 marca 2014 21:40 / 1 osobie podoba się ten post
Athenka

Margolcia a czemu niby makijazu nie ???? :O ;O

Ja nie wiem czy to taki kaprys rodziny, czy moze ta "włascicielka " firmy boi sie konkurencji w postaci zadbanych opiekunek, bo ona mi powiedziała, ze ze wszystkimi podopiecznymi, jest w bardzo wielkiej przyjazni, sa dla niej jak wielka rodzina.