Ile za pierwszy wyjazd do pracy?

04 marca 2014 21:07
emi

A kto oczekuje Dzidziusia?

Prawdopodobnie ta od "pierwszego kroku" :)
04 marca 2014 21:09
nianta

Prawdopodobnie ta od "pierwszego kroku" :)

Gratuluję :)
<prawdopodobnie ;)>
04 marca 2014 21:13 / 1 osobie podoba się ten post
emi

Gratuluję :)
<prawdopodobnie ;)>

Dlatego pisałam, że wszystko mi się klaruje, że będę wszystko ogarniać w domu:) ale póki co wszysto na to wskazuje ;)
04 marca 2014 21:16
nianta

Dlatego pisałam, że wszystko mi się klaruje, że będę wszystko ogarniać w domu:) ale póki co wszysto na to wskazuje ;)

Ile Ci zostało do zjazdu?
04 marca 2014 21:18 / 2 osobom podoba się ten post
emi

Ile Ci zostało do zjazdu?

4 dłuuugie dni, tzn. W sb o 2240 mam autobus więc w niedzielę już będę u boku mojego Lubego :)
04 marca 2014 21:24 / 2 osobom podoba się ten post
emi

Czy Twoja ludzka ciekawość została zaspokojona?
Bo moja nie ;)Ciekawska mam na trzecie :D
 

No nie bardzo ;-).....Nie wszyscy są tak otwarci jak ja , że piszą szczerze....muszę się zmienić i też udzielać odpowiedzi "ogródkami "....Podoba mi się to Twoje trzecie imię ))))))))))))))
04 marca 2014 21:27
nianta

4 dłuuugie dni, tzn. W sb o 2240 mam autobus więc w niedzielę już będę u boku mojego Lubego :)

Zazdroszczę :)
Mi 44 :( też dłuuuuugie
04 marca 2014 21:30
emi

Zazdroszczę :)
Mi 44 :( też dłuuuuugie

Miałabym więcej, ale rodzinka zadecydowała, bo tak to dopiero zjazd miałabym  10 go kwietnia, ale nie ma tego złego...ble ble ble :)  z resztą i tak bym nie wytrzymała :p
04 marca 2014 21:37 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A tak ze zwykłej ,ludzkiej ciekawości : ile masz euro na miesiąc Athenko ?

Ej ty wścibska babo, mówiłam  nie pytaj, bo i tak sie nie dowiesz  :):):) 
 
 
04 marca 2014 21:46 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

Ej ty wścibska babo, mówiłam  nie pytaj, bo i tak sie nie dowiesz  :):):) 
 
 

Spróbować zawsze warto ;)
04 marca 2014 21:49
emi

Spróbować zawsze warto ;)

Tylko to próbowanie nie zawsze smakuje...........
04 marca 2014 21:51
bieta

Tylko to próbowanie nie zawsze smakuje...........:-):-)

Zależy co, kto lubi :P
04 marca 2014 21:59 / 4 osobom podoba się ten post
bieta

Ej ty wścibska babo, mówiłam  nie pytaj, bo i tak sie nie dowiesz  :):):) 
 
 

Trochę przez to moje wścibstwo po nosie dostałam ,ale nic to ,spróbuję się poprawić ....Dawno ,dawno temu , jak jeszcze podczytywałam tylko "opiekunkowo" była jedna , pisząca w podobnym stylu forumowiczka , która wypytywała o "dobre firmy" , ile i gdzie mozna zarobić , ale nie mogła się zdecydować......bodajże jej Nick był na literę " K " ...))))))))
04 marca 2014 22:07 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Trochę przez to moje wścibstwo po nosie dostałam ,ale nic to ,spróbuję się poprawić ....Dawno ,dawno temu , jak jeszcze podczytywałam tylko "opiekunkowo" była jedna , pisząca w podobnym stylu forumowiczka , która wypytywała o "dobre firmy" , ile i gdzie mozna zarobić , ale nie mogła się zdecydować......bodajże jej Nick był na literę " K " ...:-)))))))))

No - a innych opieprzała, że znają dobrze niemiecki i dla polskich agencji pracują. (mnie się przynajmniej dostało)
Sama była chyba na minijobie, ale jakieś bardzo małe pieniądze zarabiała. 
04 marca 2014 22:13 / 4 osobom podoba się ten post
wichurra

No - a innych opieprzała, że znają dobrze niemiecki i dla polskich agencji pracują. (mnie się przynajmniej dostało)
Sama była chyba na minijobie, ale jakieś bardzo małe pieniądze zarabiała. 

Tiaaaa , nawet podobnymi "pięterkami" pisała.... wiesz , kiedyś dziwiłaś się , że pamiętałam jednego z dawniejszych uczestników , ale to może dlatego , że jak się nie uczestniczy to czyta się jak książkę , którą po przeczytaniu jeszcze długo się pamięta )))))))