Na wyjeździe #6

28 marca 2014 22:38
emilia

Robert, ja wiem, ze jeszcze nie masz aktywnego zezwolenia, ale moim zdaniem, nie mozesz opierac sie tylko na formularzu kontaktowym. Powinny byc na stronie wszystkie dane firmy, przynajmniej tak widze na innych stronach. Sam formularz nie jest w oczach potencjalnych klientow zacheta, ludzie chca wiedziec wiecej.
Tlo - tak, do tematu raczej za ciemne i faktycznie, czcionke daj nieco wieksza.

Czcionka na wstępie nie musi od razu bić po oczach wielkością, bo można założyć opcję wybrania wielkości czcionki. :)
28 marca 2014 22:47
Wszystkie certyfikaty niemieckie jutro bedę umieszczał, poprawiał, korygował.
Andrea, osobny temat opiekunki a osobny rehabilitacja, który w końcowym etapie ma przekształcic sie w cos takiego jak np:
http://www.augustinum.de/ueberlingen/
Moja wizja rehabilitacji ,stworzenia osrodka, bedzie zupełnie odbiegała od tych jakie są spotykane w wiekszosci .Osrodek jaki chce zrobić bedzie inny, oparty na zupełnie innych wartościach, podejsciu do pacjenta, itd.Opieka seniora też widzę inaczej, niemniej jednak jakieś standarty są. Najwazniesze, ze otrzymałem wszystkie certyfikaty i pozwolenia.A teraz to juz z górki i ponownie pod górkę:):):)

28 marca 2014 22:49 / 2 osobom podoba się ten post
lena takich stron przeglądałam kilkanaście, a może i więcej.To strona dla klienta, którego ma przyciągnąć na pierwszy rzut oka.Nie będzie mu się chciało zwiększac czcionki przez jakieś opcje.Klientami są ludzie starsi i ich dzieci...też zwykle już starsze.To ma być przejrzyste i konkretne i w jakiś sposób radosne.Nie wczytywałam się w treść jeszcze.Zwróciłam uwagę na stronę wizualną.
28 marca 2014 22:51
robert72

Wszystkie certyfikaty niemieckie jutro bedę umieszczał, poprawiał, korygował.
Andrea, osobny temat opiekunki a osobny rehabilitacja, który w końcowym etapie ma przekształcic sie w cos takiego jak np:
http://www.augustinum.de/ueberlingen/
Moja wizja rehabilitacji ,stworzenia osrodka, bedzie zupełnie odbiegała od tych jakie są spotykane w wiekszosci .Osrodek jaki chce zrobić bedzie inny, oparty na zupełnie innych wartościach, podejsciu do pacjenta, itd.Opieka seniora też widzę inaczej, niemniej jednak jakieś standarty są. Najwazniesze, ze otrzymałem wszystkie certyfikaty i pozwolenia.A teraz to juz z górki i ponownie pod górkę:):):)

To chcesz też budować?!
Byłam u pewnej babci w betreute Whohnung i uważam to za same zalety. Obok heim, babcia biegała na zajęcia a ja miałam codziennie wolne parę godzin. Wiem jak taki heim z mieszkaniami funkcjonuje od środka - super.
28 marca 2014 22:51
Lena, masz czas? czy przy piatku balujesz:):)
28 marca 2014 22:54
Budowac nie, chodziło mi o koncepcję, zamyłs
28 marca 2014 22:54
robert72

Lena, masz czas? czy przy piatku balujesz:):)

Mam czas, nie baluje bo mi sie nie chce :)
28 marca 2014 22:56
tel???:)))pogaduchy?:):)
28 marca 2014 22:58
robert72

tel???:)))pogaduchy?:):)

no. dawaj :)
28 marca 2014 23:08 / 2 osobom podoba się ten post
Wracam do Hipisa.Ale już na krócej,już nawet rozmawiałam z Pdp i Hipisem.Wiedzą,że ja już nie daje rady:)
 
Mój mąż dostał propozycje  nowej pracy i zarobki lepsze:)Będę mogła sobie pozwolić na krótsze wyjazdy i dłusze pobyty w domu,oby sie udało:)
28 marca 2014 23:20 / 1 osobie podoba się ten post
Robert - moje zdrowe oczy czytanie białego na czarnym tle męczy,zmiana chyba będzie korzystniejsza.Duga rzecz-jesli chcesz zatrudniać także polskie opiekunki to polskojezyczna wersja strony też by sie przydała-nie wszyscy sa super biegli w czytaniu po niemiecku.Rozumiem ,że ta strona to takie-"ciasto na próbę":):):)
28 marca 2014 23:37
Mój maż dostał propozycje w PL. 
Co do Ciebie,hmmmmmmmmmm,nie wiem co Ci poradzic?Byłam w podobnej sytuacji,ale zrezygnowałam,ze względu na młodszego syna i mame(wiesz o co chodzi).Może kiedyś,jak już nie będę zobowiazana,dzieckiem,ale zawsze zostaje mama.U mnie nie jest ,to takie proste.
 
Natomiast Ty i mąż ,no cóz inna para kaloszy.Syn Twój już jest dorosły,Wy z mężem żyjecie teraz dla siebie:)Musisz sie zastanowić i wziąść wszystkie za i przeciw:)
29 marca 2014 00:12
andrea nie wiem czy wiesz, ale pracownicy kontroli właśnie strajkują na lotniskach z powodu małych zarobków.Wczoraj u mnie KVB ( tramwaje) też strajkowali i na drogach był armagedon.Dość długo pracowałam na lotnisku..tyle,że w PL.Jak widzisz siedzę w DE.Zgadnij dlaczego ? Tak poważnie, to ciężki kawalek chleba,ale  jak podejrzewam w Nemczech w normalnym czasie pracy.
29 marca 2014 07:27 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Znałem dobrze dawny Berlin West. Mieszkałem dwa lata. Ciekawi mnie, jak sie zmienił. Dawnego Wschodniego wcale, wiec może w tę niedzielę się wybiorę..
Dzieki za info :)

A znasz w Berlinie Muzeum Ucieczek? To z czasów, gdy ze wschodniego do zachodniego wiało mnóstwo ludzi wszelkimi wymyślonymi sposobami. Nie znam nazwy niemieckiej, lecz pobyt tam robi duże wrażenie - własnej roboty malutkie łodzie podwodne, czy trabant zabetonowany do granic możliwości, z małą szparką z przodu, by kierowca widział, gdzie jedzie. 
 
Dzień doberek miłemu Państwu tak w ogóle!
Mam za oknem piękne okoliczności przyrody, codzienne wschody słońca,  a dziś po szóstej rano jakieś zwierzę zawyło sobie ze dwa razy. Czy to możliwe, by jelenie zaczynały już swoje gody, czy jeszcze za wcześnie? 
29 marca 2014 07:40 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea, ja mam wrażenie, że Tobie jest w Polsce dobrze. Po co to zmieniać? Oklapną Ci kontakty z braćmi i z przyjaciółmi, rozłąka to rozłaka, nie udawajmy. I czy Niemcy są takim super krajem do życia? Wygodnym, i tyle. Ale inna kultura, obyczaje, wszystko... Oczywiście sama wiesz najlepiej, czego Ci potrzeba, jednak wydaje mi się, że Ty należysz do tych, którym zostanie w innym kraju na stałe nie podpasuje.