Co wozicie z Niemiec do Polski?

26 stycznia 2018 16:49 / 2 osobom podoba się ten post
Marta2

Aha...no dobra.
Bo juz strach sie bać,jaką ja tu opinię na forum bym miała?
Jeśli wódka,to oczywiście że tylko polska .

A coTy się opinią tak martwisz?:)I tak dupę obrobią ,i tak:):)Ale to nieważne,ważne że w ogóle mówią:):)hi hi hi
26 stycznia 2018 17:53 / 3 osobom podoba się ten post
No trochę się przejmuję.Jeszcze ktoś by pomyślał że wolę niemiecką wódkę od polskiej, a toż to potwarz,obelga i pomówienie by było.

26 stycznia 2018 17:59 / 5 osobom podoba się ten post
izabellla

Lubię czekolady ritter sport, chociaż nie mam pojecia dlaczego maja w nazwie sport.  :hihi:

Dlatego że w założeniu miała sie mieścić do kieszeni sportowej kurtki.
Dlatego jest mała i kwadratowa.
26 stycznia 2018 18:53 / 7 osobom podoba się ten post
Wstyd się przyznać... Kazałam sobie przywieźć , osobie która pojechała do De "autem" essig Rainiger alles (octowy oczyszczacz do wszystkiego) w ilości 10 butelek litrowych... Ale to dla całej mojej familii bo łatwo mi się tym sprząta... Sama w torbie podróżnej nigdy nie chciałam tego tachać ... 10 butelek to mam nadzieje, że zapas wystarczający do następnej okazji...
26 stycznia 2018 19:21
Marta2

No trochę się przejmuję.Jeszcze ktoś by pomyślał że wolę niemiecką wódkę od polskiej, a toż to potwarz,obelga i pomówienie by było.

A wiesz, skąd to wziąłem? Z netu. Wpisałem w google sos i i tę nazwę i tylko flaszki z mocnym alkoholem się pokazały. A ponieważ mocno się zdziwiłem, ze Marta takie coś uwielbia, i wiedziałem, ze to na pewno nie to, dlatego zapytalem. 
26 stycznia 2018 20:14
Może wpisałeś S.O.S to nie dziwne że flaszka wyskoczyła
29 stycznia 2018 16:56
Marta2

Dlatego że w założeniu miała sie mieścić do kieszeni sportowej kurtki.
Dlatego jest mała i kwadratowa.

Przyznaję bez bicia, że nie wiedziałam.
29 stycznia 2018 17:02 / 2 osobom podoba się ten post
Marta2

Może wpisałeś S.O.S to nie dziwne że flaszka wyskoczyła :-)

Jeśli można prosić wrzuć zdjęcie tego oryginalnego Sylta .
29 stycznia 2018 17:11 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Jeśli można prosić wrzuć zdjęcie tego oryginalnego Sylta .:-)

No wlasnie , o tym samym pomyslalam.Bo bylam dzis w sklepie i malo co juz mi sie w oczach krecilo , od szukania tego sosu.Tez bym kupila ))
Dzis tylko w promocji wodke dawali wiec zakupilam 2 flaszki , u nas takiej nie ma , a podobno wyborna .SKYY  sie nazywa ))
29 stycznia 2018 17:19 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

No wlasnie , o tym samym pomyslalam.Bo bylam dzis w sklepie i malo co juz mi sie w oczach krecilo , od szukania tego sosu.Tez bym kupila ))
Dzis tylko w promocji wodke dawali wiec zakupilam 2 flaszki , u nas takiej nie ma , a podobno wyborna .SKYY  sie nazywa ))

To wyborna czy wyborowa ? 
29 stycznia 2018 17:21 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

To wyborna czy wyborowa ? :smiech3:

No dobra , smaczna?- kurde nie wiem czy wodka moze byc smaczna , no superr))
29 stycznia 2018 17:35 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Jeśli można prosić wrzuć zdjęcie tego oryginalnego Sylta .:-)

Chętnie,tylko jak mam to zrobić skoro jestem w Pl,a w Pl tego sosu w sklepach nie ma? A ten co przywiozłam już" wyszedł" a butelka została wyrzucona?
W necie fotki nie znalazłam.
Ależ jest w każdej Edece na 100%.Prawdopodobnie w lodówce bo on musi być przechowywany w lodówce,w odróżnieniu od podróby z Aldi.
Lodówka,tam gdzie różnego typu gotowe sałaty i przekąski na wynos
 
29 stycznia 2018 17:35
Alaska

Jeśli można prosić wrzuć zdjęcie tego oryginalnego Sylta .:-)

Chętnie,tylko jak mam to zrobić skoro jestem w Pl,a w Pl tego sosu w sklepach nie ma? A ten co przywiozłam już" wyszedł" a butelka została wyrzucona?
W necie fotki nie znalazłam.
Ależ jest w każdej Edece na 100%.Prawdopodobnie w lodówce bo on musi być przechowywany w lodówce,w odróżnieniu od podróby z Aldi.
Lodówka,tam gdzie różnego typu gotowe sałaty i przekąski na wynos
 
29 stycznia 2018 17:45 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

No dobra , smaczna?- kurde nie wiem czy wodka moze byc smaczna :-(, no superr))

Jak nie!? Jak tak! Smaczna franca .
29 stycznia 2018 19:03 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Jeśli można prosić wrzuć zdjęcie tego oryginalnego Sylta .:-)

Ja w Internecie szukałam ale wszystko mi wyskakuje oprócz sosu......przeważnie wódka  A jutro się wybieram do miasta to bym zakupiła....