Co wozicie z Niemiec do Polski?

30 stycznia 2018 22:54 / 3 osobom podoba się ten post
Siebie wożę:)W te i nazad:):):)
30 stycznia 2018 23:07 / 2 osobom podoba się ten post
yettie

Z Niemiec do Polski to tylko samochody. Można na tym fajnie zarobić :)


Dyskusja w rozmowach na luzie. O.

Na mnie nie zarobisz nic. Starych, aczkolwiek odpicowanych gratów nie kupuję.
Idę do salonu i wiem, co mam. 
01 października 2018 08:32 / 3 osobom podoba się ten post
Czasem kosmetyki ale ostatnio rzadko , bo większość w domu mam na zapas . Czasem jakieś ubrania jak coś wpadnie w oko :)
Chociaż mój dziadek opowiadaj jak moja poprzedniczka , wiozła do polski masło w kostce duże ilości , jak rodzina spytała po co jej  masło z Niemiec to zaczęła jęczeć że w Polsce bardzo drogie hahaha  
01 października 2018 08:57 / 1 osobie podoba się ten post
Jak mi coś wpadnie w oko tutaj, to kupuję, ale przeważnie drobiazgi. Chemii ne woziłam. Choć teraz pomyślałam, że wszyscy te proszki wożą. to i ja chyba kupię Tutaj już kupiłam zimowe rowerowe rękawiczki chłopakom. Zawsze z tym problem, poruszają się stale na dwóch kółkach, ale zwykłe zimą zakładali- i często narzekali, że na dobre trafić nie mogą. To może te im będą pasowały. Rozumiem ich- niech sprawdzą te. U mnie to tak wygląda- jak są promocje na fajne drobiazgi, to kupuję.
01 października 2018 09:11 / 1 osobie podoba się ten post
Kupuje trochę słodyczy. Ale teraz chyba kupię jakiś dobry płyn do prania bo widzę, że Ariel jest ok. U dziadków w nim piore i podchodzi mi do prania. Ładnie pachnie i dobrze dopiera i nie trzeba już wlewać plynu do płukania. 
01 października 2018 11:06 / 2 osobom podoba się ten post
Jestem kawoszem , piję niedużo ale lubię dobrą kawę dlatego wożę z Niemiec kawę Dallmayr - nie dość , że u nas 250 g prawie ma taka samą cenę jak w Niemczech 500 g to różnica w smaku - ogromna .
01 października 2018 15:58 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Jak mi coś wpadnie w oko tutaj, to kupuję, ale przeważnie drobiazgi. Chemii ne woziłam. Choć teraz pomyślałam, że wszyscy te proszki wożą. to i ja chyba kupię:-) Tutaj już kupiłam zimowe rowerowe rękawiczki chłopakom. Zawsze z tym problem, poruszają się stale na dwóch kółkach, ale zwykłe zimą zakładali- i często narzekali, że na dobre trafić nie mogą. To może te im będą pasowały. Rozumiem ich- niech sprawdzą te. U mnie to tak wygląda- jak są promocje na fajne drobiazgi, to kupuję.

Jeśli jadę swoim autem to kupuje chemię ( ogólnie ). Jesli busem to tylko proszek do prania . Róznica jest, sprawdziłam i wypróbowałam . Kupuje też cos dla rodziny tez nie przesadzam . Szkoda kasy . Ooo , do ogrodu kupuję  - sprzęt i cebulki kwiatowe .
01 października 2018 16:19 / 1 osobie podoba się ten post
A jako proszek kupujecie? Bo się zdecydowałam- kupię, ale jaki???
01 października 2018 17:13 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

A jako proszek kupujecie? Bo się zdecydowałam- kupię, ale jaki???

Polecam Ariel w płynie lub w kapsułkach.
01 października 2018 17:24
Magdalenka

Polecam Ariel w płynie lub w kapsułkach.

Ariel w płynie jest bardzo dobry i wydajny. Też polecam. 
01 października 2018 18:12 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

A jako proszek kupujecie? Bo się zdecydowałam- kupię, ale jaki???

W czasie remontu domu, gdy prania było bardzo dużo, kupowałam w Aldi Tandil albo Weiser Riese, bo tani a też dobry . Teraz kupuje lepszy często też w kapsułkach . Dobry jest też LENOR do płukania, pachnie długo . Czuć go nawet w szafie po dłuzszym leżakowaniu ubrań . Kupuje też srodki do czyszczenia i utrzymania higieny w domu . Są wydajniejsze i skuteczniejsze . Ponoć  ma wejść nowy przepis odnośnie ujednolicenia jakości proszków, czekolad, kawy i innnych produktów .
01 października 2018 18:32
Ok. dzięki. Zapisałam sobie i zobaczę, na co się zdecyduję. Ale jakiś proszek wezmę. I jak znajdę to Antical.
01 października 2018 20:18 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina645

Czasem kosmetyki ale ostatnio rzadko , bo większość w domu mam na zapas . Czasem jakieś ubrania jak coś wpadnie w oko :)
Chociaż mój dziadek opowiadaj jak moja poprzedniczka , wiozła do polski masło w kostce duże ilości , jak rodzina spytała po co jej  masło z Niemiec to zaczęła jęczeć że w Polsce bardzo drogie hahaha :oklaski: 

W Polsce masło dobrej jakości jest droższe, bo kostka ma tylko 200 gram a kosztuje prawie tyle co tutaj 250 gram
01 października 2018 20:24 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

W Polsce masło dobrej jakości jest droższe, bo kostka ma tylko 200 gram a kosztuje prawie tyle co tutaj 250 gram

Też wożę masło . Smakuje mi i piekę ciasta wyłącznie na masle . Czekam na promocje i chap  10 kostek i do zamrażarki .
02 października 2018 09:34 / 3 osobom podoba się ten post
Dobry jest też persil, dobrze pierze. Poza tym lubię zielonego jacobsa, owocowe herbaty, czekolady, orzeszki. Wszystko wydaje się lepszej jakości. Czasami kupuję nawet kostki toaletowe bo ładnie pachną i długo trzymają.