Czekanie na akceptację rodziny

05 kwietnia 2014 16:52
Hej. Witajcie. Założyłam ten wątek, ponieważ dość długo czekam na to , aby w końcu wyjechać do Niemiec. Jednak co dostaję telefon od firmy, to sypią się same oferty, a jeśli chodzi o to, by rodzina wybrała mnie, to cisza jak makiem zasiał. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Zaczyna mnie to trochę irytować i myślę nad zmianą firmy. Pomóżcie.
05 kwietnia 2014 16:58
karolaa

Hej. Witajcie. Założyłam ten wątek, ponieważ dość długo czekam na to , aby w końcu wyjechać do Niemiec. Jednak co dostaję telefon od firmy, to sypią się same oferty, a jeśli chodzi o to, by rodzina wybrała mnie, to cisza jak makiem zasiał. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Zaczyna mnie to trochę irytować i myślę nad zmianą firmy. Pomóżcie.

Nie rozumiem czemu nie aplikowałaś do kilku firm,tylko trzymasz się jednej -miaalbys większe szanse na szybsze znalezienie pracy.Jak długo czekasz??
05 kwietnia 2014 17:00 / 2 osobom podoba się ten post
No już jakiś miesiąc. Niestety. To będzie moja pierwsza praca w Niemczech jako opiekunka i może to też dlatego...
05 kwietnia 2014 17:01
karolaa

No już jakiś miesiąc. Niestety. To będzie moja pierwsza praca w Niemczech jako opiekunka i może to też dlatego...

Dzwoń do innych firm teraz przed świętami przyjmą cię z otwartymi ramionami:))
 
05 kwietnia 2014 17:02 / 1 osobie podoba się ten post
karolaa

No już jakiś miesiąc. Niestety. To będzie moja pierwsza praca w Niemczech jako opiekunka i może to też dlatego...

ja rowniez twierdze ze powinnas w wielu firmach probowac
05 kwietnia 2014 17:03 / 2 osobom podoba się ten post
Karola,też tak jak Ty czekałam bez sensu. Jedna z tych agencji dopiero kilka dni temu do mnie dzwoniła z propozycją a minąl rok! he,he
Przecież nawet jeśli podpisałaś umowę to wcale nie znaczy,że musisz wyjechac z tej wlasnie agencji. Mamy na forum opinie o agencjach ,wybierz sobie kilka i startuj.Teraz jest parcie na opiekunki,wykorzystaj szansę.
Jesli wyjeżdżasz po raz pierwszy to pewnie dlatego rodziny niemieckie odrzucają Twoja osobę,bo boją się,że sobie nie poradzisz.
05 kwietnia 2014 17:03
kasiachodziez

Dzwoń do innych firm teraz przed świętami przyjmą cię z otwartymi ramionami:))
 

Tak sądzisz Kasiu?
05 kwietnia 2014 17:04 / 1 osobie podoba się ten post
karolaa

Hej. Witajcie. Założyłam ten wątek, ponieważ dość długo czekam na to , aby w końcu wyjechać do Niemiec. Jednak co dostaję telefon od firmy, to sypią się same oferty, a jeśli chodzi o to, by rodzina wybrała mnie, to cisza jak makiem zasiał. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Zaczyna mnie to trochę irytować i myślę nad zmianą firmy. Pomóżcie.

Jestes bardzo młodziutka i pewnie to dlatego. Ale to prawda ze powinnaś być zarejestrowana w co najmniej 4 agencjach.
To do niczego Cię nie zobowiazuje, a wybór masz wiekszy.
05 kwietnia 2014 17:05
Dziękuję Wam kochani za wsparcie
05 kwietnia 2014 17:06 / 2 osobom podoba się ten post
karolaa

Tak sądzisz Kasiu?

No pewno że tak zaraz rano w pon.się za to weź a zobaczysz że jeszcze przed świętami pojedziesz.Ja mam podpisaną umowę w dwóch firmach jak w jednej posucha to w drugiej zawsze coś się znajdzie-powodzenia
05 kwietnia 2014 17:07 / 1 osobie podoba się ten post
Dzięki Kasiu
05 kwietnia 2014 17:11 / 3 osobom podoba się ten post
Karoolaa - nie bierz tego personalnie do siebie bo mam na mysli ogół młodych dziewczyn ,pojawiajacych sie na forum i nie tylko.Nie wiem co to się z młodymi porobiło-wydawałoby się rzutkie,przebojowe,w sporej większości dobrze wykształcone,a nawet pyskate,za to jak przychodzi co do czego to uszy po sobie i siedza nic nie robią czekaja na zmiłowanie....Poskarżyjki Karoli nie są pierwszym takim postem młodej dziewczyny.To my/też ogólnie/ ,stare baby potrafimy sobie robotę znaleźć,mimo braków językowych,długiego bezrobocia,wieku itp.A przecież ,wydawałoby się, wobec młodych mamy mniejsze szanse....Czasem jak o tym myślę to się bardzo bardzo dziwię co ta młodzież tak na laurach osiadła....
05 kwietnia 2014 17:19 / 1 osobie podoba się ten post
Nie w każdej branży młodzież jest kreatywna niestety.Np do pracy w butiqu my starsze panie nie mamy szans,a młodzież się dostanie.
To samo jeśli chodzi o szukanie pracy,niewiele młodych osób potrafi coś dla siebie znaleśc ,a znaleść coś dobrze płatenego to już wyczyn. No ale nie ma się co dziwić, w końcu uczymy sie całe życie:)
05 kwietnia 2014 17:20 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nie w każdej branży młodzież jest kreatywna niestety.Np do pracy w butiqu my starsze panie nie mamy szans,a młodzież się dostanie.
To samo jeśli chodzi o szukanie pracy,niewiele młodych osób potrafi coś dla siebie znaleśc ,a znaleść coś dobrze płatenego to już wyczyn. No ale nie ma się co dziwić, w końcu uczymy sie całe życie:)

starsze panie:) hahahahha
05 kwietnia 2014 17:21 / 2 osobom podoba się ten post
magdalena_k

starsze panie:) hahahahha

Oj tam,oj tam...w porównaniu z 20-latką jestemy starsze panie he,he