Czekanie na akceptację rodziny

05 kwietnia 2014 17:21 / 3 osobom podoba się ten post
Zapomniałam dopisać - na pewno nie siedziałabym miesiąc na du.. i nie czekała,mając dostęp do netu-codziennie przeciez można aplikowac do wszystkich możliwych firm,choćby tych tu,na forum.Tak własnie zrobiłam przed pierwszym wyjazdem a nie znałam jeszcze forum i 3/4 tego co wiem dziś nie wiedziałam.Czas leci ,kasa znika a roboty jak nie było tak nie ma!Karolaa -mnie juz dawno szlag by trafił!!!!!Ruszże sie dziewczyno!!!!
05 kwietnia 2014 17:25 / 4 osobom podoba się ten post
Za nim wyjechałam najgorszą na świecie rzeczą był dla mnie egzamin z języka niemieckiego,panicznie się tego bałam. Może nasza koleżanka tez ma opory z tego powodu? Pamiętam jak Hogata mnie prostowała hahaha,powiedziała ,ze nakopie mi do tyłka jak się nie wezmę w garść hi,hi
Naiwnie myslałam,że po takim egzamine to już z górki..nic bardziej mylnego,mąż pdp postanowił sobie ze mną pogawędzić przez telefon hi,hi Wtedy już wszystko mi opadło,oklapłam jak zflaczała dentka od roweru :):)
05 kwietnia 2014 17:27 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Zapomniałam dopisać - na pewno nie siedziałabym miesiąc na du.. i nie czekała,mając dostęp do netu-codziennie przeciez można aplikowac do wszystkich możliwych firm,choćby tych tu,na forum.Tak własnie zrobiłam przed pierwszym wyjazdem a nie znałam jeszcze forum i 3/4 tego co wiem dziś nie wiedziałam.Czas leci ,kasa znika a roboty jak nie było tak nie ma!Karolaa -mnie juz dawno szlag by trafił!!!!!Ruszże sie dziewczyno!!!!

Kasia,realia są takie,że mnóstwo osób aplikuje i zanim firma zadzwoni to mija ze 2 tyg...Ale popieram w 100 % aplikowałabym do wszystkich firm co dzień,nawet na portalu arbeitlandia jest gotowiec i można wysłac aplikację do wielu,myślę,że 60 różnych firm tam jest...więc próbowałabym na pewno...
05 kwietnia 2014 17:27 / 4 osobom podoba się ten post
Kazdemu na początku jest trudno. Jest młodziez bardziej przebojowa i mniej , oraz sa stare baby bardziej przebojowe i mniej. Czytając forum jest napewno łatwiej.
Teraz dziewczyna wie gdzie popełniła błąd. W poniedziałek aplikuje jeszcze do innych firm i pojedzie na 100%.
05 kwietnia 2014 17:28 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Karoolaa - nie bierz tego personalnie do siebie bo mam na mysli ogół młodych dziewczyn ,pojawiajacych sie na forum i nie tylko.Nie wiem co to się z młodymi porobiło-wydawałoby się rzutkie,przebojowe,w sporej większości dobrze wykształcone,a nawet pyskate,za to jak przychodzi co do czego to uszy po sobie i siedza nic nie robią czekaja na zmiłowanie....Poskarżyjki Karoli nie są pierwszym takim postem młodej dziewczyny.To my/też ogólnie/ ,stare baby potrafimy sobie robotę znaleźć,mimo braków językowych,długiego bezrobocia,wieku itp.A przecież ,wydawałoby się, wobec młodych mamy mniejsze szanse....Czasem jak o tym myślę to się bardzo bardzo dziwię co ta młodzież tak na laurach osiadła....

Kasiulec, na naszym forum przynajmniej 1/4 dorosłych kobiet ma problemy w radzeniu sobie z pdp i ich rodzinami. Nie walczą o lepsze jedzenie, o sen w nocy, o brak agresji wobec nich, o czas wolny czy o traktowanie z szacunkiem. Te kobiety mają dzieci i mnie wcale nie dziwi, że część młodych nie jest przebojowa. Bo gdzie ma się tego nauczyć, jak matka za przeproszeniem ciapa, a ojciec najczęściej duchowo lub fizycznie nieobecny?
 
Co innego nasze forum! Tu człowiek nawet jak zaliczy zjebkę jak Karola, to i tak wróci, bo czuje, że go tu lubią i wesprą.  Powodzenia Karola! Dasz radę!
05 kwietnia 2014 17:31 / 4 osobom podoba się ten post
ania37

Kasia,realia są takie,że mnóstwo osób aplikuje i zanim firma zadzwoni to mija ze 2 tyg...Ale popieram w 100 % aplikowałabym do wszystkich firm co dzień,nawet na portalu arbeitlandia jest gotowiec i można wysłac aplikację do wielu,myślę,że 60 różnych firm tam jest...więc próbowałabym na pewno...

Jakie realia? ja aplikowałam rano a popołudniu już do mnie dzwonili,weryfikacja języka przez telefon.Wysłali dokumenty mailem wypełniłam odesłałam trzy dni później telefon że jest praca!  I tak w ciągu 6dni miałam podpisaną umowę!!
Jak komuś bardzo zależy na takiej pracy to nie ma bata żeby szybko nie znalazł.
05 kwietnia 2014 17:37 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Za nim wyjechałam najgorszą na świecie rzeczą był dla mnie egzamin z języka niemieckiego,panicznie się tego bałam. Może nasza koleżanka tez ma opory z tego powodu? Pamiętam jak Hogata mnie prostowała hahaha,powiedziała ,ze nakopie mi do tyłka jak się nie wezmę w garść hi,hi
Naiwnie myslałam,że po takim egzamine to już z górki..nic bardziej mylnego,mąż pdp postanowił sobie ze mną pogawędzić przez telefon hi,hi Wtedy już wszystko mi opadło,oklapłam jak zflaczała dentka od roweru :):)

Na mnie tez jak Hogata rykneła to od razu w 5 Agencjach przeszłam testy jezykowe hahahaha.
Ale to prawda testy blokuja najbardziej .
 
 
 
05 kwietnia 2014 17:37
Ja nie boję się krytyki, wręcz przeciwnie. Dziękuję za nią. Jeśli chodzi o aplikowanie do różnych firm, to owszem miałam taki zamiar, ale tyle co się złego o niektórych naczytałam, to strach aplikować. Ja chcę firmę rzetelną, a nie mającą w tyle opiekunki.
05 kwietnia 2014 17:41 / 1 osobie podoba się ten post
karolaa

Ja nie boję się krytyki, wręcz przeciwnie. Dziękuję za nią. Jeśli chodzi o aplikowanie do różnych firm, to owszem miałam taki zamiar, ale tyle co się złego o niektórych naczytałam, to strach aplikować. Ja chcę firmę rzetelną, a nie mającą w tyle opiekunki.

Karolcia nie znajdziesz takiej firmy w której wszystkie opiekunki są zadowolone zawsze będzie coś nie tak.spokojnie poczytaj tuatj na forum opinie i w pon.nie aplikuj tylko sama dzwoń,zresztą niektóre firmy piszą że wystarczy wysłać sms i odpiszą.
Wierz mu żadna z nas tutaj nie chce cię krytykować tylko zmoblizować do szybkiego i skutecznego działania.
05 kwietnia 2014 17:42 / 4 osobom podoba się ten post
kasiachodziez

Jakie realia? ja aplikowałam rano a popołudniu już do mnie dzwonili,weryfikacja języka przez telefon.Wysłali dokumenty mailem wypełniłam odesłałam trzy dni później telefon że jest praca!  I tak w ciągu 6dni miałam podpisaną umowę!!
Jak komuś bardzo zależy na takiej pracy to nie ma bata żeby szybko nie znalazł.

To prawda, ja jak wróciłam z DE to zaraz wykonałam telefony do Agencji ze jestem juz w Polsce. Oczekuje propozycji na konkretny termin, ale ofert jest ogólnie naprawde sporo. Od ręki podaja 2-4 oferty. Jak ktos jest dyspozycyjny to moze wyjechać z dnia na dzień i jeszcze moze sobie w stawkach poprzebierać :)
05 kwietnia 2014 17:47 / 2 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

To prawda, ja jak wróciłam z DE to zaraz wykonałam telefony do Agencji ze jestem juz w Polsce. Oczekuje propozycji na konkretny termin, ale ofert jest ogólnie naprawde sporo. Od ręki podaja 2-4 oferty. Jak ktos jest dyspozycyjny to moze wyjechać z dnia na dzień i jeszcze moze sobie w stawkach poprzebierać :)

Bo Ty Gosia tak jak ja, wykarmione na forumowym łonie,to wykiwać się nie damy he,he
05 kwietnia 2014 17:59 / 2 osobom podoba się ten post
dokładnie tak hahahaha.....a nawet nie dałam sie dziadkowi psychicznemu.
Inne opiekunki na mojej stelli rzekomo płakały przez męza PDP.
Dzieki forum umiałam sie ustawic zeby przetrwać.
Swoja droga " Stare Wygi" dzieki wam raz jeszcze
05 kwietnia 2014 18:04 / 2 osobom podoba się ten post
romana

Kasiulec, na naszym forum przynajmniej 1/4 dorosłych kobiet ma problemy w radzeniu sobie z pdp i ich rodzinami. Nie walczą o lepsze jedzenie, o sen w nocy, o brak agresji wobec nich, o czas wolny czy o traktowanie z szacunkiem. Te kobiety mają dzieci i mnie wcale nie dziwi, że część młodych nie jest przebojowa. Bo gdzie ma się tego nauczyć, jak matka za przeproszeniem ciapa, a ojciec najczęściej duchowo lub fizycznie nieobecny?
 
Co innego nasze forum! Tu człowiek nawet jak zaliczy zjebkę jak Karola, to i tak wróci, bo czuje, że go tu lubią i wesprą.  Powodzenia Karola! Dasz radę!

O ,nie ,nie-ja nie zjebki miałam w planie!!!!!!!!!!!!Moim zamiarem było raczej potrząsnać Karolcią,żeby sie ogarnęła i nie czekała w nieskończoność!:):):)
05 kwietnia 2014 18:37 / 3 osobom podoba się ten post
Usunięcie postu wynika z tego, że nie można podawać DOKLADNIE linków stron konkurencji. Ja pisałam o arbeitlandii ogólnie i to przechodziło. Nie myśl o tym, że jesteś prześladowana, bo to nieprawda. Nie zawsze zgadzamy się z Modusiem Superadminem, lecz uważam go za człowieka o czułym sercu. Stwierdzam to po 2 latach regularnego bywania na opiekunki24.
 
Oczywiście Kasiulec zaraz napisze, żem lizus.
No, pisz pisz, nie żałuj klawiatury!
05 kwietnia 2014 18:46 / 1 osobie podoba się ten post
romana

Usunięcie postu wynika z tego, że nie można podawać DOKLADNIE linków stron konkurencji. Ja pisałam o arbeitlandii ogólnie i to przechodziło. Nie myśl o tym, że jesteś prześladowana, bo to nieprawda. Nie zawsze zgadzamy się z Modusiem Superadminem, lecz uważam go za człowieka o czułym sercu. Stwierdzam to po 2 latach regularnego bywania na opiekunki24.
 
Oczywiście Kasiulec zaraz napisze, żem lizus.
No, pisz pisz, nie żałuj klawiatury!

No jak tak chcesz to masz - Lizus !!!!  ;-)))))