Czekanie na akceptację rodziny

05 kwietnia 2014 19:12
romana

Usunięcie postu wynika z tego, że nie można podawać DOKLADNIE linków stron konkurencji. Ja pisałam o arbeitlandii ogólnie i to przechodziło. Nie myśl o tym, że jesteś prześladowana, bo to nieprawda. Nie zawsze zgadzamy się z Modusiem Superadminem, lecz uważam go za człowieka o czułym sercu. Stwierdzam to po 2 latach regularnego bywania na opiekunki24.
 
Oczywiście Kasiulec zaraz napisze, żem lizus.
No, pisz pisz, nie żałuj klawiatury!

Romanko droga - Myszka juz Ci napisała-dobijac nie będę,aż taka wredna nie jestem -tylko troszkę:):):)Takowoż o czułym sercu Szefa też nie zamierzam dyskutować:)O Kasiulcu tez nie......
05 kwietnia 2014 19:14 / 1 osobie podoba się ten post
karolaa

No już jakiś miesiąc. Niestety. To będzie moja pierwsza praca w Niemczech jako opiekunka i może to też dlatego...

Aplikuj, ja wysylalam zgloszenia przez strony. Jezdze na 2-3 tygodnie, wspolpracuje z trzema firmami, oferty mam srednio raz na tydzien.
06 kwietnia 2014 13:02
Gocha1981

Aplikuj, ja wysylalam zgloszenia przez strony. Jezdze na 2-3 tygodnie, wspolpracuje z trzema firmami, oferty mam srednio raz na tydzien.

tez bym tak chciala :))) 
06 kwietnia 2014 13:13
Gocha1981

Aplikuj, ja wysylalam zgloszenia przez strony. Jezdze na 2-3 tygodnie, wspolpracuje z trzema firmami, oferty mam srednio raz na tydzien.

jak dlugie przerwy masz miedzy zjazdami?fajnie,ze napisalas swoj post bo nie wiedzialam,ze mozna ustawic sobie prace na 2-3 tyg
06 kwietnia 2014 13:45
ania52

jak dlugie przerwy masz miedzy zjazdami?fajnie,ze napisalas swoj post bo nie wiedzialam,ze mozna ustawic sobie prace na 2-3 tyg

Teraz siedze po miesiacu w domu. Moj maluch nie pozwala mi na dluzsze wyjazdy(Piotrus 2,5). Teoretycznie wszedzie mowia, ze takich wyjazdow nie ma, ale w ciagu tych trzech tygodni w DE mialam juz 4 tel. z propozycjami. 
06 kwietnia 2014 13:48
Gocha1981

Teraz siedze po miesiacu w domu. Moj maluch nie pozwala mi na dluzsze wyjazdy(Piotrus 2,5). Teoretycznie wszedzie mowia, ze takich wyjazdow nie ma, ale w ciagu tych trzech tygodni w DE mialam juz 4 tel. z propozycjami. 

oni zawsze tak mówią a potem dzwonią bo ktoś chce zjechać do domu z jakiegoś powodu i potrzebne jest zastępstwo,większość dziewczyn woli jednak dłuższe wyjazdy niż takie zastępstwa ja też jeżdzę na krótsze wyjazdy takie do 6 tyg max
06 kwietnia 2014 14:11
jowitaliber

oni zawsze tak mówią a potem dzwonią bo ktoś chce zjechać do domu z jakiegoś powodu i potrzebne jest zastępstwo,większość dziewczyn woli jednak dłuższe wyjazdy niż takie zastępstwa ja też jeżdzę na krótsze wyjazdy takie do 6 tyg max

aplikowalam do kilku firm zaznaczylam ze chce 1/1 jezdzic.mam nadzieje ze cos znajde.ja jezdzilam na 2 mies ale to za dlugo dla mnie..teraz  odsiedze swoje 2 mies i poki co to nie chce na tak dlugo jezdzic
06 kwietnia 2014 14:15
ania52

aplikowalam do kilku firm zaznaczylam ze chce 1/1 jezdzic.mam nadzieje ze cos znajde.ja jezdzilam na 2 mies ale to za dlugo dla mnie..teraz  odsiedze swoje 2 mies i poki co to nie chce na tak dlugo jezdzic

aniu próbuj może i tobie się uda ja jezdzę 6tyg/6tyg i mi tak pasuje
06 kwietnia 2014 14:21
jowitaliber

aniu próbuj może i tobie się uda ja jezdzę 6tyg/6tyg i mi tak pasuje

jezdzisz na te same stele czy do roznych??
06 kwietnia 2014 14:36
Gocha1981

Aplikuj, ja wysylalam zgloszenia przez strony. Jezdze na 2-3 tygodnie, wspolpracuje z trzema firmami, oferty mam srednio raz na tydzien.

Napisz, czy masz UMOWY z 3 firmami, czy jesteś w jednej a w dwóch zgłoszona jako osoba w pogotowiu... Kto Ci opłaca ZUS, która z tych firm? Ta, z którą jeździsz najczęściej? Pomysł jest bardzo fajny, bo masz szybko kolejne prace na czas, jaki Ci odpowiada, więc ciekawią mnie szczegóły... 
06 kwietnia 2014 14:43
ania52

jezdzisz na te same stele czy do roznych??

narazie na jedną ale to dlatego że ja tak chce i syn pdp też chciał mieć dwie stałe opiekunki
06 kwietnia 2014 18:21
romana

Napisz, czy masz UMOWY z 3 firmami, czy jesteś w jednej a w dwóch zgłoszona jako osoba w pogotowiu... Kto Ci opłaca ZUS, która z tych firm? Ta, z którą jeździsz najczęściej? Pomysł jest bardzo fajny, bo masz szybko kolejne prace na czas, jaki Ci odpowiada, więc ciekawią mnie szczegóły... 

Umowy mam na czas wyjazdu z malymi zakladkami przed i po(gdybym chciala wyjechac zaraz po powrocie z ta sama firma). Jak mam przerwe to rejestruje sie w UP. Jest troche zachodu, ale jak sie zwiaze z jedna firma to nie wiadomo czy cos beda mieli jak moj portwel jesc bedzie wolal;) sorki za brak znakow polskich.
06 kwietnia 2014 18:49 / 3 osobom podoba się ten post
Nie wyjezdzam długo..., ąle przerobiłam już 3, a właściwie 4 firmy... Okres przedświąteczny to dobry okres do startu w tym zawodzie... póżniej już jakoś leci... Kilka CV pomnaża nasze szansę, a umowę naprawdę łatwo jest wypowiedzieć jak firma nic nie robi tylko trzyma nas na ławce rezerwowych...))))
06 kwietnia 2014 20:29 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Nie wyjezdzam długo..., ąle przerobiłam już 3, a właściwie 4 firmy... Okres przedświąteczny to dobry okres do startu w tym zawodzie... póżniej już jakoś leci... Kilka CV pomnaża nasze szansę, a umowę naprawdę łatwo jest wypowiedzieć jak firma nic nie robi tylko trzyma nas na ławce rezerwowych...))))

Tak wlasnie!
10 kwietnia 2014 09:23
karolaa

Hej. Witajcie. Założyłam ten wątek, ponieważ dość długo czekam na to , aby w końcu wyjechać do Niemiec. Jednak co dostaję telefon od firmy, to sypią się same oferty, a jeśli chodzi o to, by rodzina wybrała mnie, to cisza jak makiem zasiał. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Zaczyna mnie to trochę irytować i myślę nad zmianą firmy. Pomóżcie.

miesiac to troszke dlugo, zwlaszcza, ze wlasnie jest okres przedsiwteczny, to chyba tak nie powinno byc? Sprobuj jeszcze gdzie indziej i daj znac, jak poszlo. Mysle , ze sie uda. Tu dziewczyny maja racje, bedziesz pierwszy raz w niemczech i moze tu tkwi problem, ze nie masz doswiadczenia wNIemczech? Zapytaj ta firme, czy maja duzo ofert? Moze nie maja ich wcale wiele i dlatego tak dlugo to trwa? a z jakiego jestes wojewodztwa?