Czekanie na akceptację rodziny

10 kwietnia 2014 10:07
karolaa

Tak sądzisz Kasiu?

Na sto procent się załapiesz. Przed świętami firmom wręcz brakuje opiekunek. Aplikuj do innych.
10 kwietnia 2014 10:10
Ja także czekam mimo iż zgłaszałam chęć kolejnego wyjazdu po tygodniowym powrocie z opieki.Jedyne co usłyszałam, że na kwiecień wszystko już zajęte.
Cóż, może nie ma co czekać i należy jak piszecie szukać nowej firmy...
Trochę mnie to przygnębia, że człowiek się stara, angażuje a oni jak to Oni.
 
Miłego dnia wszystkim ;)
10 kwietnia 2014 15:12
nowicjuszka

Ja także czekam mimo iż zgłaszałam chęć kolejnego wyjazdu po tygodniowym powrocie z opieki.Jedyne co usłyszałam, że na kwiecień wszystko już zajęte.
Cóż, może nie ma co czekać i należy jak piszecie szukać nowej firmy...
Trochę mnie to przygnębia, że człowiek się stara, angażuje a oni jak to Oni.
 
Miłego dnia wszystkim ;)

Nie czekaj tylko aplikuj się do innych firm , jest ich tyle  że może ci się uda. Powodzenia
12 kwietnia 2014 18:12
nowicjuszka

Ja także czekam mimo iż zgłaszałam chęć kolejnego wyjazdu po tygodniowym powrocie z opieki.Jedyne co usłyszałam, że na kwiecień wszystko już zajęte.
Cóż, może nie ma co czekać i należy jak piszecie szukać nowej firmy...
Trochę mnie to przygnębia, że człowiek się stara, angażuje a oni jak to Oni.
 
Miłego dnia wszystkim ;)

Faktycznie rozejrzyj się może za inną firmą.Tyle ich teraz na rynku że jest w czym przebierać. Powodzenia
 
12 kwietnia 2014 18:54 / 4 osobom podoba się ten post
moderatorze szanowny gryzie mnie ten blad ortograficzny od pewnego czasu,ach pisze sie przez ch
12 kwietnia 2014 19:08 / 7 osobom podoba się ten post
ania52

moderatorze szanowny gryzie mnie ten blad ortograficzny od pewnego czasu,ach pisze sie przez ch

Może autorka wzdycha w innym języku - przez samo "H".

12 kwietnia 2014 19:09 / 3 osobom podoba się ten post
Pomoc forum1

Może autorka wzdycha w innym języku - przez samo "H".

no tak nie pomyslalam o tym...
13 kwietnia 2014 00:14
karolaa

Tak sądzisz Kasiu?

Przed świetami zawsze jest największa szansa i zapotrzebowanie na opiekunki...to jest poczatek ...a potem już z górkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)))))))
13 kwietnia 2014 00:33 / 2 osobom podoba się ten post
Tak to prawda...ale też bardzo duży wpływ ma firma,jak zarekomenduje opiekunkę...podam przykład-  w styczniu chciałam polecić firmie do mojego podopiecznego,do którego przyjechałam ,jako pierwsza,zmienniczkę-dziewczynę 23 letnią ,bez doświadczenia,ale o wielkim sercu.Poszłoby dobrze z synem podopiecznego ,gdyby miala prawo jazdy,niezbędne tutaj.Szefowa we firmie powiedziala mi,że znajdzie jej inny kontrakt...i znalazla...dziewczyna od 1,5 miesića pracuje w Niemczech,wprawdzie za mniejsze niż my pieniądze,ale ma obietnicę,że następny kontrakt będzie lepiej wynagrodzony....jak widać wszystko zależy od zaangażowania  pań nobsługujących kontraty.Nie poddawaj się i jak podpowiadają Ci dziewczyny ,aplikuj do wielu firm jednocześnie.Powodzenia
13 kwietnia 2014 12:00
A ja czekam na odpowiednią zmienniczkę i cisza :(