Oddam za darmo lub wymienię się

01 lutego 2015 00:28
Lawenda

Moje panie, mam pytanie (ale mi sie zrymowało).
Czy któraś ma do odstapienia za darmo bułgarki olejek różany?
Wiecie, ten który każdy chyba Polak przywoził z wczasów w Bułgarii jako pamiątkę Tysiące tego walają sie po polskich domach a i tak nikt tego nie używa, bo zapach za mocny. Mnie właśnie się skończył a jest mi potrzebny do życia. :))))
Może komus zawieruszyła się w domu fioleczka, albo nawet pół czy jakas resztka, może być starszawa, wszystko jedno.
 

zajrzyj na allegro, nie mam pewności czy oryginalne, ale sama zobacz, jest ich więcej
 
http://allegro.pl/bulgarski-olejek-rozany-promocja-styl-gwiazd-i5000779764.html
 
01 lutego 2015 07:30 / 2 osobom podoba się ten post
Buteleczka to i dobrze, ale co z tym lwem zrobic potem?
01 lutego 2015 09:33
Ok. Super.
Jak będziesz coś wiedzial więcej, daj znać. :)))))
 
01 lutego 2015 09:37
Dagmara

zajrzyj na allegro, nie mam pewności czy oryginalne, ale sama zobacz, jest ich więcej
 
http://allegro.pl/bulgarski-olejek-rozany-promocja-styl-gwiazd-i5000779764.html
 

No właśnie tego braku oryginalności sie boję. Do fioleczki można wszystkiego nalać, nawet oleju sojowego - plus kropla sztucznego aromatu i mamy łoryginalnyj olejek.
 
01 lutego 2015 09:41 / 6 osobom podoba się ten post
Prośba do darczyńców : czy nie ma ktoś odstąpić - nieodpłatnie , bezzwrotnie z 1000 ojro ??? no co ! zęby bym se poleczyła , tu i ówdzie uzupełniła braki, tu usunęła .....śmiała bym się pełną gębą !.... Znajdzie się ktoś tak miły ? ......przeciez swoich wydawać nie będę , nie po to tak ciężko pracuję , żeby jakiś sadysta mi pieniądze odbierał !!! -:))))))))))
01 lutego 2015 09:47 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Prośba do darczyńców : czy nie ma ktoś odstąpić - nieodpłatnie , bezzwrotnie z 1000 ojro ??? no co ! zęby bym se poleczyła , tu i ówdzie uzupełniła braki, tu usunęła .....śmiała bym się pełną gębą !.... Znajdzie się ktoś tak miły ? ......przeciez swoich wydawać nie będę , nie po to tak ciężko pracuję , żeby jakiś sadysta mi pieniądze odbierał !!! -:))))))))))

gdybyś nie biegała do polskiego sklepu po te pętka mysliwskiej kiełbasy to juz byś uzbierała na swoje stomatologiczne potrzeby:)a tak zapytam dla jasności, to jak tą mysliwską męczysz z takim uzębieniem)))))))))DDDD
01 lutego 2015 09:49 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Prośba do darczyńców : czy nie ma ktoś odstąpić - nieodpłatnie , bezzwrotnie z 1000 ojro ??? no co ! zęby bym se poleczyła , tu i ówdzie uzupełniła braki, tu usunęła .....śmiała bym się pełną gębą !.... Znajdzie się ktoś tak miły ? ......przeciez swoich wydawać nie będę , nie po to tak ciężko pracuję , żeby jakiś sadysta mi pieniądze odbierał !!! -:))))))))))

Dostaniesz, proszę bardzo, ale po remoncie nie mam kasy, więc wyszarpnę tylko "pińcet ojro". Wprawdzie miały być na remont łazienki, bo sie rozbuhałam i po kuchni w kwietniu ruszam z łazienką, ale jak koleżanka na lekarza chce, to łazienka poczeka. Skontaktuj sie ze mną na maila i podaj dane do przelewu.
01 lutego 2015 09:50 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Buteleczka to i dobrze, ale co z tym lwem zrobic potem?

Lwa damy Alince, bo ona kocha lwy, nawet na safari chce jechać. :D
01 lutego 2015 09:56 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

Ok. Super.
Jak będziesz coś wiedzial więcej, daj znać. :)))))
 

Wyhamuj troche,po tym oleju lawendy nie bedzie czuć:)))
01 lutego 2015 10:15 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Prośba do darczyńców : czy nie ma ktoś odstąpić - nieodpłatnie , bezzwrotnie z 1000 ojro ??? no co ! zęby bym se poleczyła , tu i ówdzie uzupełniła braki, tu usunęła .....śmiała bym się pełną gębą !.... Znajdzie się ktoś tak miły ? ......przeciez swoich wydawać nie będę , nie po to tak ciężko pracuję , żeby jakiś sadysta mi pieniądze odbierał !!! -:))))))))))

Prosze sobie zalozyc fundacje !!!!, bedzie mozna przekazac 1% podatku,moze znajda sie chetni ))), bylabym pierwsza tylko ze....nie mam dochodow w Polsce i nie rozliczam sie,wiec czegos takiego nie moge zrobic,))))), i jest mi z tego powodu przykro )) aczkolwiek !! nie wykluczam w przyszlosci miec takiego gestu )))
01 lutego 2015 10:19 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Wyhamuj troche,po tym oleju lawendy nie bedzie czuć:)))

Róża tyż piknie pachnie.
Z tym olejkiem to u mnie jest tak,że ja go używam do kilku rzeczy. W aromaterapii sluży do pobudzania sił witalnych , mam po nim więcej energii. Z kolei wanilia i lawenda mnie uspokajają, jak sobie zrobię sesję aromaterapeutyczną, to śpię jak anioł. Olejków rozmaitych używam też do robienia własnych kremów i kosmetyków, bo jestem alergikiem i kupne kremy robią mi z twarzy "jesień średniowiecza".
W młodości byłam niesamowicie wrażliwa na zapachy, czułam zapachy, których inni nie czuli. Zapłaciłam za to wysoką cenę, bo obecnie mało co czuję, ale olejki eteryczne jako jedyne przebijają sie przez mój zalergizowany i siąkający nos. :)
 
01 lutego 2015 12:53 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

gdybyś nie biegała do polskiego sklepu po te pętka mysliwskiej kiełbasy to juz byś uzbierała na swoje stomatologiczne potrzeby:)a tak zapytam dla jasności, to jak tą mysliwską męczysz z takim uzębieniem:-))))))))))DDDD

Wiesz , Ty to jesteś !.....Co Cię obchodzi pętko mysliwskiej - jak je gryzłam ! bo wcale nie gryzłam , tylko se tak dziamdziałam !!!..... Nie spodziewałam się , że Ty mi podarujesz , ale byś mogła wziąć przykład z koleżanek : Leawendy i Magdy - one tą są kobity z sercem przez duże " s " ! -:))))))))))
01 lutego 2015 13:01
kruszynka1964

Mleczko,ja byłabym zainteresowana torbą podrózna,prosze napisz mi na poczte co i jak,dobrze?

Ja juz torby porozsyłałam, ale jak będę w domu to przepatrze moje zbiory,jak cos to Ci wyslę napewno.Przez tyle lat pracy uzbierało sie wszystkiego (co teraz jest zbędne)Napiszę do Ciebie napewno.
01 lutego 2015 13:03 / 3 osobom podoba się ten post
Arabrab, niemieckiego ubezpieczenia zdrowotnego se poszukaj. Za darmo Ci zebiska polecza:):):) Nie bedziesz sie musiala nikogo prosic;););)Z taka radoscia jak teraz to chyba nigdy do dentysty nie latalam;) Zdarza sie, ze i dwa razy dziennie jestem, bo termin dla siebie mam, a potem dla dziecka:) No i nie bede ukrywac, ze mily dla oka jest:) Takie 3 w 1:) Zeby poleczone, portfel pelny i oko nacieszone;););)
O koronkach pozniej napisze, jak mi wreszcie wstawia i rachunek dostane;)
01 lutego 2015 13:53 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Prośba do darczyńców : czy nie ma ktoś odstąpić - nieodpłatnie , bezzwrotnie z 1000 ojro ??? no co ! zęby bym se poleczyła , tu i ówdzie uzupełniła braki, tu usunęła .....śmiała bym się pełną gębą !.... Znajdzie się ktoś tak miły ? ......przeciez swoich wydawać nie będę , nie po to tak ciężko pracuję , żeby jakiś sadysta mi pieniądze odbierał !!! -:))))))))))

No arabrab ty sie coraz bardziej pazerna robisz,zanim spłyną datki na twe uzębienie przypomninam że wszystkim nam znana instytucja o nazwie urząd skarbowy do drzwi ci zapuka i powie my po haracz od darowizny:)))