Oddam za darmo lub wymienię się

12 maja 2014 07:11 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

W ferworze domowych zajęć zapomniałam napisać,że poznałyśmy sie z Lawendą:):):):)Grilla nie było bo lało ,ale posiedziałysmy ,pogadałysmy,kawka zaliczona:)Lawenda przemiła i szczęśliwa -dostała dwie skrzyneczki gazet do czytania,a ja szczęśliwa ,że ją poznałam i gazety poszły w świat:):):)

No i z tej wymiany - zamiany,waznym czynniem jest to,że mozemy sie poznac osobiście.Oby jak najwięcej nas było obdarowanych i darczyńców.
12 maja 2014 10:20
Ja zawsze jak jadę do pracy to zabieram sporo różnych tygodników ,miesięczników i po przeczytani zostawiam,zeby ktos skorzystał.Jakie było moje zdziwienie , jak przyjechała kobieta mnie zmienić i z oburzeniem kazała wyrzucić ,,tą makulaturę''.Widać nie kazdy jest zadowolony z zostawionych czytadeł.
12 maja 2014 10:55
ivetta

Ja zawsze jak jadę do pracy to zabieram sporo różnych tygodników ,miesięczników i po przeczytani zostawiam,zeby ktos skorzystał.Jakie było moje zdziwienie , jak przyjechała kobieta mnie zmienić i z oburzeniem kazała wyrzucić ,,tą makulaturę''.Widać nie kazdy jest zadowolony z zostawionych czytadeł.

No ale po nie mogła być inna,tak co lubi czytac.Dziwna kobieta.Co jej to przeszkadzało.
12 maja 2014 11:20
ivetta

Ja zawsze jak jadę do pracy to zabieram sporo różnych tygodników ,miesięczników i po przeczytani zostawiam,zeby ktos skorzystał.Jakie było moje zdziwienie , jak przyjechała kobieta mnie zmienić i z oburzeniem kazała wyrzucić ,,tą makulaturę''.Widać nie kazdy jest zadowolony z zostawionych czytadeł.

Jedna z moich zmienniczek zawsze swoje gazety zabierała z powrotem ku memu ubolewaniu:(
12 maja 2014 11:37
Koleżanki ja za 19 dni wracam do domu i jak zwykle robię mały remanent w szafie z chęcią oddam parę rzeczy ja mam taką zasadę jeśli przez 2 lata nie założyłam to już nie założę jeśli jest jakaś chętna z Podkarpacia lub małopolski może odebrać osobiście jeśli dalej wyślę rozmiar 40-42 proszę o kontakt na e maila zrobię fotki i zainteresowane zobaczą gdy będę już w domu przypomnę się jeszcze :)
19 lipca 2014 07:59 / 1 osobie podoba się ten post
Założyłam ten topik, ale tuz przed wyjazdem z domu do pracy i nie zrealizowałam wszystkich wysyłek, bo nie mialam już czasu.Te dziewczyny z ktorymi byłam umowiona na "coś nie coś" w poniedzialek wysyłam za pobraniem pocztowym.
 
 
19 lipca 2014 16:12 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

W ferworze domowych zajęć zapomniałam napisać,że poznałyśmy sie z Lawendą:):):):)Grilla nie było bo lało ,ale posiedziałysmy ,pogadałysmy,kawka zaliczona:)Lawenda przemiła i szczęśliwa -dostała dwie skrzyneczki gazet do czytania,a ja szczęśliwa ,że ją poznałam i gazety poszły w świat:):):)

Noooo, przydały sie te gazetki na wyjeździe, przydały. :)
Sprostowalabym tylko ta "przemiłą", bo ja kawał cholery jestem. Poza tym wszystko się zgadza.
Kasia spokojna, zrównoważona, rozsądna - kobieta opoka. Nie rozczarowalam się w każdym razie, a to różnie bywa bo net i real to dwie kompletnie rózne bajki. :)
 
19 lipca 2014 17:24 / 2 osobom podoba się ten post
Lawenda

Noooo, przydały sie te gazetki na wyjeździe, przydały. :)
Sprostowalabym tylko ta "przemiłą", bo ja kawał cholery jestem. Poza tym wszystko się zgadza.
Kasia spokojna, zrównoważona, rozsądna - kobieta opoka. Nie rozczarowalam się w każdym razie, a to różnie bywa bo net i real to dwie kompletnie rózne bajki. :)
 

Hi hi ,nie mysl sobie :)I ze mnie kawał diabła ,ale dopiero jak sie na maxa wkurzę:)A poza tym to niespotykanie spokojny człowiek ze mnie jak większośc Wag.:)
19 lipca 2014 17:24
mleczko47

Założyłam ten topik, ale tuz przed wyjazdem z domu do pracy i nie zrealizowałam wszystkich wysyłek, bo nie mialam już czasu.Te dziewczyny z ktorymi byłam umowiona na "coś nie coś" w poniedzialek wysyłam za pobraniem pocztowym.
 
 

Czekałam cierpliwie i poczekam jeszcze do poniedziałku :)
Teraz jestem w DE, ale wszystko co pisałam Ci w mailach jest nadal aktualne.
Pozdrawiam :)
19 lipca 2014 20:09 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Założyłam ten topik, ale tuz przed wyjazdem z domu do pracy i nie zrealizowałam wszystkich wysyłek, bo nie mialam już czasu.Te dziewczyny z ktorymi byłam umowiona na "coś nie coś" w poniedzialek wysyłam za pobraniem pocztowym.
 
 

Ja muszę podziękować,
ale nie będzie miał kto w domu odebrać,
wszyscy na wyjazdach.
 
Moze ktoś inny skorzysta.
19 lipca 2014 23:25 / 2 osobom podoba się ten post
scarlet

Ja muszę podziękować,
ale nie będzie miał kto w domu odebrać,
wszyscy na wyjazdach.
 
Moze ktoś inny skorzysta.

Tak tez myslałam nie chce być olana............................................
19 lipca 2014 23:27
Magdzia

Czekałam cierpliwie i poczekam jeszcze do poniedziałku :)
Teraz jestem w DE, ale wszystko co pisałam Ci w mailach jest nadal aktualne.
Pozdrawiam :)

Tak sie zlozyło,w poniedzialek to dopiero wyslę.
19 lipca 2014 23:57
mleczko47

Tak sie zlozyło,w poniedzialek to dopiero wyslę.

Ok, to poczekam jeszcze kilka dni więcej, spoko :):):) dzięki, że się odezwałaś :)
Tylko wyślij proszę na mojego mena, tak jak pisałam, żeby nie wróciło do Ciebie jak bumerang :)
Mój zjazd teoretycznie za 2 tyg - ale w tej branży wszystko może się zdarzyć hehe.
Pozdrawiam :)
25 lipca 2014 13:47 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Założyłam ten topik, ale tuz przed wyjazdem z domu do pracy i nie zrealizowałam wszystkich wysyłek, bo nie mialam już czasu.Te dziewczyny z ktorymi byłam umowiona na "coś nie coś" w poniedzialek wysyłam za pobraniem pocztowym.
 
 

Wysłałaś paczuszkę do mnie?
26 lipca 2014 08:59
Magdzia

Wysłałaś paczuszkę do mnie?

Zobacz (usunięto ze względów bezpieczeństwa)