Oddam za darmo lub wymienię się

26 lipca 2014 13:33
takaja

Koleżanki ja za 19 dni wracam do domu i jak zwykle robię mały remanent w szafie z chęcią oddam parę rzeczy ja mam taką zasadę jeśli przez 2 lata nie założyłam to już nie założę jeśli jest jakaś chętna z Podkarpacia lub małopolski może odebrać osobiście jeśli dalej wyślę rozmiar 40-42 proszę o kontakt na e maila zrobię fotki i zainteresowane zobaczą gdy będę już w domu przypomnę się jeszcze :)

40 powinna byc na mnie spoko, a ze jestem z Podkarpacia to juz wiesz :) ze jakbys miala cos na pozbyciu-  maila masz w moich danych. pozdrawiam :D
26 lipca 2014 18:25
O widzisz nie ma problemu maila mam jak już będziesz w domu domówimy jak dostarczyć :)
26 lipca 2014 18:31
mleczko47

Zobacz (usunięto ze względów bezpieczeństwa)

Dziękuję, przeczytałam, fotki zobaczyłam.
Zjazd mi się przesunął o 4 dni do 7.08., napiszę Ci maila jak już będę w domku :)
27 lipca 2014 08:41 / 1 osobie podoba się ten post
Magdzia

Dziękuję, przeczytałam, fotki zobaczyłam.
Zjazd mi się przesunął o 4 dni do 7.08., napiszę Ci maila jak już będę w domku :)

Jak to bywa w naszej pracy "rozjezdzamy sie" mimo obietnic.Ja 5 sierpnia wyjezdzam na 10 dni.Ale jak sie ogarniesz w domku ja juz bede też w swoim.I wtedy sie zgadamy.Wszystko aktualne.
 
Mam jeszcze słowniki - gramatykę pt" Grammatik? Kein problem!, rozmowki,płytki z  nauką jezyka niemiekiego.
04 sierpnia 2014 17:44
alexia

Piękna idea- pamiętam swój początek. Brak słownika, torby - ze względu na brak kasy....Kupiłam na targu a w drodze powrotnej się rozpruła. Ile nerwów mnie to kosztowało, nie zapomnę.

A ja musiałam dokupić,bo dostałam stertę przepięknych rzeczy na mnie :) Teraz z kolei nie spodziewałam się na tak długi wyjazd i znów musiałam uzupełnić garderobę ;P
04 sierpnia 2014 17:55
Junona_S

A ja musiałam dokupić,bo dostałam stertę przepięknych rzeczy na mnie :) Teraz z kolei nie spodziewałam się na tak długi wyjazd i znów musiałam uzupełnić garderobę ;P

No teraz kupiłam ostatnio ale dlatego że spotkałam  lepszą walizkę- superową. A przy 1 wyjeździe to nie miałam kasy na konkretną torbę.:)
04 sierpnia 2014 19:40
mleczko47

No ale po nie mogła być inna,tak co lubi czytac.Dziwna kobieta.Co jej to przeszkadzało.

Może ma dysleksję? To takie modne dzisiaj,przecież nie przyzna się ,że czytać nie potrafi...........zawsze się cieszyłam z "prasówki".nawet dziesięcioletniej :),dla mnie i tak były świeżutkie ha ha ha
08 września 2014 17:24 / 1 osobie podoba się ten post
Magdzia

Dziękuję, przeczytałam, fotki zobaczyłam.
Zjazd mi się przesunął o 4 dni do 7.08., napiszę Ci maila jak już będę w domku :)

Madzia daj znać,czy wszystko ok.Ja wyjezdżam też i chcę załatwić wszystko do końca.Pozdrawiam.
08 września 2014 17:43
mleczko47

Madzia daj znać,czy wszystko ok.Ja wyjezdżam też i chcę załatwić wszystko do końca.Pozdrawiam.

ok :)
jak tylko pojawi się listonosz od razu zamelduję.
Pozdrawiam i życzę szybkiej podróży, lekkiej pracy :)
08 września 2014 17:45
Magdzia

ok :)
jak tylko pojawi się listonosz od razu zamelduję.
Pozdrawiam i życzę szybkiej podróży, lekkiej pracy :)

Dzieki Madzia.Tobie też :)
09 września 2014 14:57 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Madzia daj znać,czy wszystko ok.Ja wyjezdżam też i chcę załatwić wszystko do końca.Pozdrawiam.

Melduję, że paczuszkę dziś dostarczono do mnie.
Dzięki wielkie - w realu jest jeszcze lepiej, niż na fotkach :) 
Niedługo wypróbuję, bo wyjazd za pasem :)
Pozdrawiam.
31 stycznia 2015 18:22
Moje panie, mam pytanie (ale mi sie zrymowało).
Czy któraś ma do odstapienia za darmo bułgarki olejek różany?
Wiecie, ten który każdy chyba Polak przywoził z wczasów w Bułgarii jako pamiątkę Tysiące tego walają sie po polskich domach a i tak nikt tego nie używa, bo zapach za mocny. Mnie właśnie się skończył a jest mi potrzebny do życia. :))))
Może komus zawieruszyła się w domu fioleczka, albo nawet pół czy jakas resztka, może być starszawa, wszystko jedno.
 
31 stycznia 2015 18:47 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

Moje panie, mam pytanie (ale mi sie zrymowało).
Czy któraś ma do odstapienia za darmo bułgarki olejek różany?
Wiecie, ten który każdy chyba Polak przywoził z wczasów w Bułgarii jako pamiątkę Tysiące tego walają sie po polskich domach a i tak nikt tego nie używa, bo zapach za mocny. Mnie właśnie się skończył a jest mi potrzebny do życia. :))))
Może komus zawieruszyła się w domu fioleczka, albo nawet pół czy jakas resztka, może być starszawa, wszystko jedno.
 

Lawenda - jak pojade do domu do przeszperam szafe z bielizna pościelowa chyba cos znajde.Bo mydełka przywiezione z Bułgarii mam - właśnie różane. A pamietasz "Słoneczny Brzeg".:):)
31 stycznia 2015 19:34 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Lawenda - jak pojade do domu do przeszperam szafe z bielizna pościelowa chyba cos znajde.Bo mydełka przywiezione z Bułgarii mam - właśnie różane. A pamietasz "Słoneczny Brzeg".:):)

No kto by nie pamietał? :D
To był pierwszy alkohol, jaki w  życiu posmakowałam, mialam wtedy 12 lat, rodzice przywieźli Słoneczny Brzeg z Bułgarii a ja cichcem zakradłam się do barku.
Pamietam,że mi nie smakował, jaki koniakowaty i doprawdy nie rozumiałam, co dorosli widza w alkoholu....:))))
Jak coś znajdziesz z olejkiem i będziesz chciała sie pozbyć, to pisz, ja biorę wszystko, za przesyłke płacę albo równowartość kosztu przesyłki przekazuję na cel dobroczynny np. zwierzęta, schroniska itp.
01 lutego 2015 00:20
Geronimo, to i ja poproszę... :)))