Entuzjazm opiekunki (?)

16 listopada 2014 21:11 / 6 osobom podoba się ten post
I tu widze najwiekszy entuzjam opiekunki god. 21.10 babcia spi.A dalej to sie dopiero okaże:)))
16 listopada 2014 22:04 / 3 osobom podoba się ten post
Moja ma odlot troche przed 21 a moglaby miec ok 19, wtedy moj entuzjazm sięgał by zenitu.
16 listopada 2014 22:06 / 2 osobom podoba się ten post
margolcia

Moja ma odlot troche przed 21 a moglaby miec ok 19, wtedy moj entuzjazm sięgał by zenitu.

Moja ma odlot przed 19,a tak naprawde to cały dzień
16 listopada 2014 22:10
A moja o 22:00idzie do swojego pokoju i slysze przez babyfona ze jeszcze "zubruje",i wstaje przed 8 pdp a ja po 7,i nie ma wielkigo Entuzjazmu bo o 1 musze do niej zajrzec
16 listopada 2014 22:12 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Oj , Zosia ! Niepotrzebnie się denerwujesz czyjąś fuszerką !.... Ich pieniądze , niech sobie sami radzą z tym . po co się wtrącać w nie nasze sprawy ....przecież " My " tu żywym mamy służyć -:)....Wiem , że Ciebie drażnią takie sprawy , rozumiem to , ale wrzuć na luz , ja w takich sytuacjach udaję , że nie widzę ! Dadzą mi coś za to ? Nie ! najwyżej za plecami powiedzą , że jestem wścibska ! -:))))))

Zgadzam się z Tobą.  Mnie ten rachunek nie boli, bo nie będzie płacony z mojego konta, tylko trochę zadziwił. Ja tylko przytoczyłam przykład tej  perfekcji niemieckich fachowców. A że byłam z moją PDP na wizji lokalnej (na jej życzenie), to sama się przekonałam o tym.
16 listopada 2014 22:17 / 5 osobom podoba się ten post
U mnie jest prościej. Od 18 jest zabawa. Ja pilnuję, żeby PDP nie poszla do łazienki, a ona próbuje mnie przechytrzyć i tam się dostać. Siedzę więc z nią w pokoju i nie wypuszczam. Ja wejdzie to zaraz się rozbiera do rosołu i muszę ją myć. Potem maszeruje do siebie i idzie oglądać telewizję i spać. Nie przeszkadzałoby mi wcześniejsze pójście do łóżka, gdyby nie to, że szybko zasypia i rano wstaje mi po 6. Jak ją wyganiam i kładzie się później to śpi mi do 7-7.30. A ja nie lubię wcześnie wstawać. brrrrrr
16 listopada 2014 22:54 / 3 osobom podoba się ten post
Przypominam,że motywem przewodnim topiku jest entuzjazm. Mozna nieco ponarzekać, ale zaraz należy przywołac się do porządku i wyrazić wymagany entuzjazm w czystej postaci, bo inaczej kolejne poskarżyjki się z tego zrobią, a tego, jako pełna entuzjazmu założycielka topiku bardzo bym nie chciała.  :)
17 listopada 2014 06:13 / 10 osobom podoba się ten post
Entuzjazm opiekunki -powrot do domu i...własne łóżko -wreszcie .:)
19 listopada 2014 20:46
zosia_samosia

Entuzjazm opiekunki -powrot do domu i...własne łóżko -wreszcie .:)

I tu swieta prawde napisalas.To jest nasz najwiekszy entuzjazm.
19 listopada 2014 20:50 / 1 osobie podoba się ten post
reanata

Skarbie mamy taki temacik jak,,dowcipy i anegdoty,,-wpisuj tam ,,zarciki,,i cos na wesolo;-;-;-;-;-;-;-

No nie.Dawno tak sie nie usmialam,prawie do lez.Nie slyszalam tego.Musze sobie spisac,to w domu przeczytam.Beda sie chichotac.
19 listopada 2014 21:04
malajka

No nie.Dawno tak sie nie usmialam,prawie do lez.Nie slyszalam tego.Musze sobie spisac,to w domu przeczytam.Beda sie chichotac.

Plusik dalam ,-ale przepraszam nie rozumie?
19 listopada 2014 23:07 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

I tu widze najwiekszy entuzjam opiekunki god. 21.10 babcia spi.A dalej to sie dopiero okaże:)))

To Ci dobrze Mleczko, moja pdp polozyc to lozka jest niestety trudno.
16 grudnia 2014 12:54 / 13 osobom podoba się ten post
Entuzjastycznie donoszę,że powoli moj czas na niemieckiej ziemi dobiega końca, w końcu udało mi się spakować, co w moim przypadku graniczy zawsze z cudem. Ostatnie dni spędzę na sprzataniu a zatem żegnam się - na długo, bo muszę sobie zrobić przerwę i od pracy i od forum.
Wesołych Świąt wszystkim - i tym, co wracają i tym, co zostają.
16 grudnia 2014 12:58 / 2 osobom podoba się ten post
Lawenda

Entuzjastycznie donoszę,że powoli moj czas na niemieckiej ziemi dobiega końca, w końcu udało mi się spakować, co w moim przypadku graniczy zawsze z cudem. Ostatnie dni spędzę na sprzataniu a zatem żegnam się - na długo, bo muszę sobie zrobić przerwę i od pracy i od forum.
Wesołych Świąt wszystkim - i tym, co wracają i tym, co zostają.

Ze wzajemnoscia pachnaca Lawendo )
 
16 grudnia 2014 13:00 / 3 osobom podoba się ten post
Lawenda

Entuzjastycznie donoszę,że powoli moj czas na niemieckiej ziemi dobiega końca, w końcu udało mi się spakować, co w moim przypadku graniczy zawsze z cudem. Ostatnie dni spędzę na sprzataniu a zatem żegnam się - na długo, bo muszę sobie zrobić przerwę i od pracy i od forum.
Wesołych Świąt wszystkim - i tym, co wracają i tym, co zostają.

Kochana Lawendo szerokosci Tobie zycze,Wesolych Swiat oraz milego urlopu pelnego relaksu i  nieustajacego usmiechuDDDDDDDDDDDDDDD