Entuzjazm opiekunki (?)

09 maja 2014 22:56

Gosia35 i Emi, czy całe forum musi wiedzieć o tym, że jedna z Was nie ma numeru do drugiej?

09 maja 2014 23:09 / 2 osobom podoba się ten post
Pomoc forum1

Gosia35 i Emi, czy całe forum musi wiedzieć o tym, że jedna z Was nie ma numeru do drugiej?

Teraz jak Ty o tym napisałeś to już na pewno nikomu to nie umknie :))))
Gosi wpis możeby jeszcze jakoś przeszedł niezauważony :))))
Niech zatem forum sie nie martwi, ale entuzjastyczna opiekunka wysłała numer drugiej entuzjastycznej opiekunce :))))
A Tobie Moderatorze to nic nie umknie :)))))
10 maja 2014 01:41 / 3 osobom podoba się ten post
emi

Teraz jak Ty o tym napisałeś to już na pewno nikomu to nie umknie :))))
Gosi wpis możeby jeszcze jakoś przeszedł niezauważony :))))
Niech zatem forum sie nie martwi, ale entuzjastyczna opiekunka wysłała numer drugiej entuzjastycznej opiekunce :))))
A Tobie Moderatorze to nic nie umknie :)))))

Przeciez Moderator kiedys napisal, ze czyta WSZYSTKIE posty;-) Na szczescie dla mnie nie tylko czyta, ale i usuwa. Niedawno w jednym z tematow dodalam takiego posta, ze jak go pozniej przeczytalam, to myslalam, ze konto ze wstydu usune, bo na usuniecie wpisu bylo juz za pozno. Jakaz byla moja radosc, kiedy odkrylam, ze post zniknal! Chcialam nawet maila wyslac do Moderatora z podziekowaniem, taka bylam wdzieczna.-)))
11 maja 2014 19:53 / 1 osobie podoba się ten post
Pomoc forum1

Gosia35 i Emi, czy całe forum musi wiedzieć o tym, że jedna z Was nie ma numeru do drugiej?

A niech Modesto wyobrazi sobie ,że tylko w ten sposób mogłam skontaktowac się z Emi?????  Więc?


 


Po 1. Jak ktoś nie ma maila w profilu, to znaczy, że nie chce żeby się zn im kontaktowano.


Po 2. Rzeczywiście - wpis w temacie "Entuzjazm opiekunki" bardzo na temat. Moderator

12 maja 2014 05:52 / 1 osobie podoba się ten post
Po 1 Bzdury Pan pisze.
Po 2 Drugie no akurat tu entuzjastycznie poinformowałam koleżankę Emi ,że jak zwykle podziałam jej nr.

12 maja 2014 08:52
gosia35

Po 1 Bzdury Pan pisze.
Po 2 Drugie no akurat tu entuzjastycznie poinformowałam koleżankę Emi ,że jak zwykle podziałam jej nr.

Gosia entuzjastyczne opiekunki ze spokojem i humorem podchodzą do uwag Moderatora. 
Sprawa wyjaśniona, każdy zrobił, co musiał zrobić i jest ok :)))))))))))))))
15 sierpnia 2014 18:02 / 3 osobom podoba się ten post
Entuzjazm mi spada proporcjonalnie do dni spędzonych w pracy...
15 sierpnia 2014 18:14
nie czytalam postow, tylko sam temat, pierwsze pytanie ktore mi sie automatycznie nasunelo: "ze co????"
15 sierpnia 2014 18:20 / 4 osobom podoba się ten post
Junona_S

Entuzjazm mi spada proporcjonalnie do dni spędzonych w pracy...

i wzrasta wprost proporcjonalnie do zarobionej kasy
15 sierpnia 2014 18:42 / 3 osobom podoba się ten post
Dobry wieczorek opiekunkowo !!! widze szalony entuzjazm, hhahahahaa ,az mi okularki zaparowaly od czzytania...
15 sierpnia 2014 19:35 / 1 osobie podoba się ten post
AMOREK

Dobry wieczorek opiekunkowo !!! widze szalony entuzjazm, hhahahahaa ,az mi okularki zaparowaly od czzytania...

przetrzyj - czytaj i pisz z entuzjazmem
15 sierpnia 2014 19:45
ORIM

przetrzyj - czytaj i pisz z entuzjazmem

...to ja tez z entuzjazmem informuje, ze w Bonn straaaasznie leje, nic tylko entuzjastycznie wskoczyc do lozeczka, najlepiej swojego, i tu entuzjazm sie.............chachacha
15 sierpnia 2014 19:47 / 2 osobom podoba się ten post
ANULA62

...to ja tez z entuzjazmem informuje, ze w Bonn straaaasznie leje, nic tylko entuzjastycznie wskoczyc do lozeczka, najlepiej swojego, i tu entuzjazm sie.............chachacha

i tu entuzjazm przechodzi w fantazje a ta nie zna granic Wiec znow entuzjazm gora
15 sierpnia 2014 20:00 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

i tu entuzjazm przechodzi w fantazje a ta nie zna granic Wiec znow entuzjazm gora

a skoro tak, to entuzjastycznie ide zapalic, przeciez lozeczko nie zajac...............chachacha
15 sierpnia 2014 20:19 / 3 osobom podoba się ten post
... u mnie caly dzien leje, zimno....buuuu,
ale za to entuzjaztycznie wykonuje moje obowiazki, /co za entuzjazm poczytac tu i tam.... hahhaaaa, to teraz tak bedzie codziennie???????? / z entuzjazmem uorduje ten wieczor....