Co zabrać na pierwszy wyjazd

08 maja 2014 09:32 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Zawsze pakuje się dzień przed wyjazdem,ukladam wszystko na kanapie rzucam okiem i pakuje,mam kilka zestawów eleganckich bo do kościoła i jakieś wyjścia z rodziną do restauracji,i oczywiście niezbędny dres na rower,adidasy i jakieś klapki letnie.Trzeba jakoś wyglądać,gdybym jechała na zbiór szparagów to inna bajka.

Ja bym poprawiila trzeba dobrze wygladac !!!! nie jakos wygladac :)
08 maja 2014 10:16 / 1 osobie podoba się ten post
To ciekawa jestem gdzie samolot z Malezji?
08 maja 2014 10:28
takaja

To ciekawa jestem gdzie samolot z Malezji?

na dnie oceanu 
08 maja 2014 11:21 / 2 osobom podoba się ten post
85marzena

Ja bym poprawiila trzeba dobrze wygladac !!!! nie jakos wygladac :)

A dzięki Marzenko to miałam na myśli ,bardzo dobrze wyglądać niech sobie nie myślą
11 maja 2014 14:02
nie wyobrazam sobie chodzic w tenisowkach,,,,kto pisal ten artykul??? spodnie, spodnie ,,,,powinny byc spodniczki
11 maja 2014 16:13 / 10 osobom podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

nie wyobrazam sobie chodzic w tenisowkach,,,,kto pisal ten artykul??? spodnie, spodnie ,,,,powinny byc spodniczki

to musisz popracowac nad wyobraznią.
11 maja 2014 18:10 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

A co im biednym staruszkom pozostało w życiu....niech chociaż pooglądają sobie Twoją koszulkę :):)
 
 

No tak , ja nie dawno bylam na kontrakcie u starszego pana melomana co to nuty mu musialam przekladac ,bo gral na fortepianie codziennie przez dwie godziny zaraz po tym jak wrocil z tarasu , gdzie sie opalal....nago. Dziadek ekskibicjonista byl, jak sie masz i byl niepocieszony ze ja nie chcialam lezec obok niego....naturalnie rowniez nago.Za to szlafrok bardzo sie przydal,poniewaz codziennie o 11 wieczor musialam isc i dziadkowi dobranoc powiedziec i zyczyc mu dobrej nocy w kilku jezykach. tak sobie wymyslil starowina, w internecie szukalam  tych pozegnan. taki ekscentryk.
11 maja 2014 22:34 / 4 osobom podoba się ten post
Ja staram się zabrać głowę ;-))) reszta sama się znajdzie.
11 maja 2014 23:24 / 1 osobie podoba się ten post
kaska_45

to musisz popracowac nad wyobraznią.

Podoba mi się dzisiaj Twój humor:)
25 maja 2014 14:14 / 2 osobom podoba się ten post
Pod warunkiem ,że tego ksero nie trzymasz w porfelu:):):):)
25 maja 2014 14:17 / 1 osobie podoba się ten post
Też mam ksero dowodu i prawa jazdy w dokumentach.
22 czerwca 2014 12:00 / 1 osobie podoba się ten post
mnie raz zmieniala,,,, opiekunka,,,,ktora nawet letniej kurteczki ,,, czy bluzy ze soba nie miala,,, przyjechala z torbka i taka mala torba sportowa,, ok to byl lipiec, ale przyjelacha na 3 miesiace,,, wiec hmm,,, nawet w lipcu zdarzaja sie chlodne dni czy wieczory,,,, na szczescie corka babci ja poratowala i dala jej 3 plaszczyki ,,,
22 czerwca 2014 12:18
Magdalena_Sewicka

mnie raz zmieniala,,,, opiekunka,,,,ktora nawet letniej kurteczki ,,, czy bluzy ze soba nie miala,,, przyjechala z torbka i taka mala torba sportowa,, ok to byl lipiec, ale przyjelacha na 3 miesiace,,, wiec hmm,,, nawet w lipcu zdarzaja sie chlodne dni czy wieczory,,,, na szczescie corka babci ja poratowala i dala jej 3 plaszczyki ,,,

moze na to liczyła ze jak zobacza ze nie ma to jej dadza
22 czerwca 2014 12:20 / 4 osobom podoba się ten post
Moze to była biedna dziewczyna,może sama w domu nie miała zbyt wielu ubrań,a moze te co miała to wstydziła się ich wziąć?
22 czerwca 2014 12:22 / 3 osobom podoba się ten post
jowitaliber

moze na to liczyła ze jak zobacza ze nie ma to jej dadza

oj tam zaraz!!!  liczyła a Wy nie liczycie po cichu na prezenty w jakiej kolwiek postaci?