Sennik

22 maja 2014 05:01 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Wiesz, one zdrowe, ale... przecież nie nieśmiertelne. Planuj, ale zawsze miej coś w zanadrzu, do końca lipca jeszcze daleko.

wiem,,,wiem...
biorę wszystko za i przeciw...
mam jeszcze troszkę czasu...zobaczymy...
czasami ,tak po prostu życie nam pisze scenariusz...i jest ok...
pozdrawiam...
25 maja 2014 09:08
A ja dziś incepcję miałam, najpierw mi się śniło, że którejś z Was opowiadałam jak to mi się sniło, że jechałam a z przyczepy jakiejś się na drodze pare ton ziemniaków wysypało a potem byłam w Bramsche w DE...
25 maja 2014 09:12
nomka

A ja dziś incepcję miałam, najpierw mi się śniło, że którejś z Was opowiadałam jak to mi się sniło, że jechałam a z przyczepy jakiejś się na drodze pare ton ziemniaków wysypało a potem byłam w Bramsche w DE...

A ja mam nawet wizję Twojego snu ;-)
25 maja 2014 09:13
Sówka

A ja mam nawet wizję Twojego snu ;-)

Hihi, ja własnie myslalam, ze to po tym obrazku :))) widziałam go wczesniej :)))) dzieki z aodnalezienie, to się nazywa "malować sny" :))
25 maja 2014 13:04 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea, uważaj, żebyś przez przypadek nie zniszczyła jakiejś ukochanej rzeczy?
25 maja 2014 13:13 / 1 osobie podoba się ten post
nomka

A ja dziś incepcję miałam, najpierw mi się śniło, że którejś z Was opowiadałam jak to mi się sniło, że jechałam a z przyczepy jakiejś się na drodze pare ton ziemniaków wysypało a potem byłam w Bramsche w DE...

Człowiek się jednak całe życie czegoś nowego uczy,hi hi hi-zajrzałam sobie do Wujka G.co znaczy to słowo i już jestem mądrzejsza:)Filmu nie znam:)
03 czerwca 2014 09:31
Dziewczyny wypowiedzcie się , co oznacza sen;tańczyłam z nieznajomym i byłam nim zafascynowana.Pózniej okazało się ,że to jest syn osoby którą znam , tylko jak był młody, to tak wyglądał.
Pózniej go szukałam.
03 czerwca 2014 09:35 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Dziewczyny wypowiedzcie się , co oznacza sen;tańczyłam z nieznajomym i byłam nim zafascynowana.Pózniej okazało się ,że to jest syn osoby którą znam , tylko jak był młody, to tak wyglądał.
Pózniej go szukałam.

Taniec we śnie odnosi się do naszych stref erotycznych. Dokonasz wyboru między dwiema osobami i będzie to zły wybór. Potrzebujesz wsparcia innych osób w dokonaniu tego wyboru.
03 czerwca 2014 09:39
Sówka

Taniec we śnie odnosi się do naszych stref erotycznych. Dokonasz wyboru między dwiema osobami i będzie to zły wybór. Potrzebujesz wsparcia innych osób w dokonaniu tego wyboru.

A dwie noce temu śniło się ,że zastrzeliłam kobietę.Ona mówiła a ja ją poprostu ustrzeliłam.Sen wariata.Skąd biorą się takie sny?
03 czerwca 2014 09:41
Sówka

Taniec we śnie odnosi się do naszych stref erotycznych. Dokonasz wyboru między dwiema osobami i będzie to zły wybór. Potrzebujesz wsparcia innych osób w dokonaniu tego wyboru.

A to ciekawe?Nie zanosi sie na wybór osób płci przeciwnej.Czy to chodzi o wybór między osobami ,nie koniecznie panami.
03 czerwca 2014 09:41
gosia35

A dwie noce temu śniło się ,że zastrzeliłam kobietę.Ona mówiła a ja ją poprostu ustrzeliłam.Sen wariata.Skąd biorą się takie sny?

To już musisz w internecie poczytać o snach.
03 czerwca 2014 09:42 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

A to ciekawe?Nie zanosi sie na wybór osób płci przeciwnej.Czy to chodzi o wybór między osobami ,nie koniecznie panami.

Skoro dotyczy sfer erotycznych to co kto lubi ;-)
03 czerwca 2014 09:46
Sówka

Skoro dotyczy sfer erotycznych to co kto lubi ;-)

Noi tak ,orientacji nie zmieniłam ,ale mam tyle zamieszania w głowie .
03 czerwca 2014 09:47
gosia35

A dwie noce temu śniło się ,że zastrzeliłam kobietę.Ona mówiła a ja ją poprostu ustrzeliłam.Sen wariata.Skąd biorą się takie sny?

 
zabić – sen taki jest ściśle powiązany ze śmiercią, a ta z kolei symbolizuje odrodzenie się, nowy etap w życiu, zupełnej odmiany obecnego stanu rzeczy.Sen, w którym zabijamy kogoś może oznaczać próbę wyparcia tej części naszej osobowości, której chcielibyśmy się pozbyć albo tej, której podświadomie nie akceptujemy.Sen, w którym my zostajemy zabici odzwierciedla chęć wewnętrznej transformacji, istotnych zmian osobowości.Niejednokrotnie jednak wizja o zabijaniu kogoś może być wyrazem agresji wymierzonej przeciw znanej nam osobie.

o jesus....czyli ja mam instynkt mordercy? OMG ......
:)
03 czerwca 2014 10:16 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Dziewczyny wypowiedzcie się , co oznacza sen;tańczyłam z nieznajomym i byłam nim zafascynowana.Pózniej okazało się ,że to jest syn osoby którą znam , tylko jak był młody, to tak wyglądał.
Pózniej go szukałam.

A ja mylę, że coś bardzo Ci się spodoba i będziesz też chciała mieć takie "cos".