Sennik

03 czerwca 2014 10:37
Malgi

A ja mylę, że coś bardzo Ci się spodoba i będziesz też chciała mieć takie "cos".

Ładnie ,ładnie to ,,coś ''co to moze być?
03 czerwca 2014 14:27 / 1 osobie podoba się ten post
A mi sie wczoraj śniło, że była na wakacjach w hiszpani. Nie dosc, ze nie bylam zadowolona z miejsca, to w dodatku padal ciagle desczzi i kilka godzin spedzilismy w holu czekajac do nocy na pokoj. Moglam miec piekny, wakacyjny sen, a tylk osie w nim nawkurzalam i z calej hiszpanii zwiedzilam tylko hotelowe korytarze :D
03 czerwca 2014 17:44 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Ładnie ,ładnie to ,,coś ''co to moze być?

Nie wiem Iwonko, może nawet stella jakaś super? Tego co to ma być to już sama musisz sobie znaleźć. To jest coś, co w najbliższych dniach Ci się spodoba.
08 czerwca 2014 23:28
a ja ostatnio mam problemy ze zasnieciem a jak juz uda mi sie usnac to ciagle miewam ten sam sen ...ze maz mnie zdradza z inna...koszmar nie rozumiem czemu w kolko ten sam sen moze ktos z was wie co to moze oznaczac...doradcie cos ....
08 czerwca 2014 23:38 / 1 osobie podoba się ten post
andzia24

a ja ostatnio mam problemy ze zasnieciem a jak juz uda mi sie usnac to ciagle miewam ten sam sen ...ze maz mnie zdradza z inna...koszmar nie rozumiem czemu w kolko ten sam sen moze ktos z was wie co to moze oznaczac...doradcie cos ....

Sny sie tłumaczy zwykle odwrotnie,Bycie zdradzanym oznacza przezwyciężanie trudności:)Więc nie zamartwiaj sie niepotrzebnie:)
08 czerwca 2014 23:50 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Sny sie tłumaczy zwykle odwrotnie,Bycie zdradzanym oznacza przezwyciężanie trudności:)Więc nie zamartwiaj sie niepotrzebnie:)

Podpisuję się.Jest odwrotność tego co śnisz :)i nie potrzebne obawy.Macie życe ustabilizowane a sen jest teg potwierdzeniem i kropka.:)
09 czerwca 2014 08:55 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Sny sie tłumaczy zwykle odwrotnie,Bycie zdradzanym oznacza przezwyciężanie trudności:)Więc nie zamartwiaj sie niepotrzebnie:)

dzieki wielkie bo juz myslalam o najgorszym chociaz w zasadzie nie mam powodow zeby nie ufac i podejzewac meza o co kolwiek ale ten sen nie dawal mi spokoju jeszcze raz dzieki ...pozdrawiam
09 czerwca 2014 09:42
Mnie snilo sie dzis cos dziwnego: swédziala mnie glowa po farbowaniui jak sie przyjzalam w lusterku to zobaczylam male czerwone punkciki niezmytej farby. :-D
10 czerwca 2014 19:44
Sówka

Od kilku dni miewam dziwne sny i jak wstaje rano to sprawdzam w senniku co ten sen oznacza. Fajnie byłoby podzielić się z kimś taką nocną historią, przeanalizować ją i w ogóle pogadać o snach, skąd się biorą, dlaczego śnią się nam czasami rzeczy które nigdy nie miałyby miejsca w życiu realnym.

Prawdopodobna odpowiedź jest nieintuicyjna i niesłychanie trudna do zrozumienia dla współczesnych ludzi i mało kto ją akceptuje, także wśród naukowców.
 
Mianowicie chodzi o tzw. światy równoległe, które są przewidziane przez fizykę kwantową i w tych światach żyją nasze bliźniacze kopie (alterego) i w snach widzimy sceny z ich życia, i tam się wydarzają wszystkie możliwe zdarzenia, konsekwencje alternatywnych decyzji itp.  ale czasem b. rzadko też z naszego świata i wtedy mówimy że mamy "deja vu" co jest przypomnieniem sobie snu w czasie zaistnienia wyśnionej sytuacji, nieznanego wcześniej miejsca na jawie.
10 czerwca 2014 19:52
robertcb

Prawdopodobna odpowiedź jest nieintuicyjna i niesłychanie trudna do zrozumienia dla współczesnych ludzi i mało kto ją akceptuje, także wśród naukowców.
 
Mianowicie chodzi o tzw. światy równoległe, które są przewidziane przez fizykę kwantową i w tych światach żyją nasze bliźniacze kopie (alterego) i w snach widzimy sceny z ich życia, i tam się wydarzają wszystkie możliwe zdarzenia, konsekwencje alternatywnych decyzji itp.  ale czasem b. rzadko też z naszego świata i wtedy mówimy że mamy "deja vu" co jest przypomnieniem sobie snu w czasie zaistnienia wyśnionej sytuacji, nieznanego wcześniej miejsca na jawie.

Czytałam kiedyś o deja vu bo bardzo często miałam takie wrazenie,że to juz robiłam. Od dawna jednak nie mam. Jak byłam dzieckiem,a potem nastolatką śniłam wciąż ,ze chodzę po korytarzach piwnicznych i nie mogę znależć wyjścia. Sny zawsze były bure i pochmurne,prawie bez kolorów. Wyczytałam,ze korytarze ,piwnice to sfera podświadomości i w sumie to by się zgadzało.  
10 czerwca 2014 21:53
ivanilia40

Czytałam kiedyś o deja vu bo bardzo często miałam takie wrazenie,że to juz robiłam. Od dawna jednak nie mam. Jak byłam dzieckiem,a potem nastolatką śniłam wciąż ,ze chodzę po korytarzach piwnicznych i nie mogę znależć wyjścia. Sny zawsze były bure i pochmurne,prawie bez kolorów. Wyczytałam,ze korytarze ,piwnice to sfera podświadomości i w sumie to by się zgadzało.  

Sny są chyba związane z etapem naszego życia. Zależy gdzie doszłaś ;-))  Ja bardzo lubię swoje sny, teraz. Kiedyś tak nie było. 
10 czerwca 2014 21:55
Mycha

Sny są chyba związane z etapem naszego życia. Zależy gdzie doszłaś ;-))  Ja bardzo lubię swoje sny, teraz. Kiedyś tak nie było. 

Masz racje Mycha, od kilku lat moje sny zupełnie się zmieniły tzn są zawsze kolorowe,a kiedyś tylko szare,bure...ale też tak się czułam. Za to jak mi się ex przyśni to kawy porannej pić nie muszę,ciśnienie ze 180/100 :)
10 czerwca 2014 21:57
ivanilia40

Masz racje Mycha, od kilku lat moje sny zupełnie się zmieniły tzn są zawsze kolorowe,a kiedyś tylko szare,bure...ale też tak się czułam. Za to jak mi się ex przyśni to kawy porannej pić nie muszę,ciśnienie ze 180/100 :)

To pracuj nad odwrotnością snu. Siła woli działa cuda !!!  ;-)))))))))))   Niech on ma takie ciśnienie, dlaczego Ty ???  
28 czerwca 2014 12:21
Dzisiaj śniło mi sie ze włosy mi wypadają całymi garsciami :( ...czyzby kłopoty ?
28 czerwca 2014 12:23
Jakaś choróbka czy cus