Na wyjeździe #9

17 czerwca 2014 06:40 / 1 osobie podoba się ten post
jowitaliber

andrea jeszcze raz się zapytam te 5 e jest za torbę nie za kilogram bo wiem że sindbad bierze 1e od kilograma

Jowita,5 euro od torby,płacisz za kolejny pasek,który przyczepiają, ze Sindbadem jechałam w marcu ,miałam 2 torby całkiem spore i nikt nie wołał kasy za nadbagaż.
17 czerwca 2014 07:08 / 2 osobom podoba się ten post
Dzien doberek poniedziałek minoł to teraz jak z gorki!!Wszyscy powstawali? Wygodnie w fotelu przy kawce ,imbirku lub innych specjałach!!W miłym towarzystwie,przed laptopem!!Słoneczka moje miłego dzionka,przede wszystkim spokojnego bezstresowego,no i oczywiscie usmiechnietego:))))))))))))))))))
17 czerwca 2014 07:14 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

Jowita,5 euro od torby,płacisz za kolejny pasek,który przyczepiają, ze Sindbadem jechałam w marcu ,miałam 2 torby całkiem spore i nikt nie wołał kasy za nadbagaż.

To chyba tez zalezy od kierowcy w lutym wracałam miałam dwie i nic nie wzieli a w kwietniu do niemiec jechałam miałam jeda to mi wazył kierowca.Jak ma sie karte stałego klijena to sie nie dopłaca podobno kolezanka mi takie informacje dała,wracała z 4torbami i nic nie dopłacała!!
17 czerwca 2014 07:28 / 10 osobom podoba się ten post
Czołem żołnierze i żołnierki!

Szeregowiec Romana melduje gotowość do podjęcia działań bojowych na pozycje wroga Nad va Gi!

Miasto Batonikowo zdobyte dwa dni temu, Ciastkowo jeszcze się opiera z powodu błędów taktycznych szeregowca. Panzerhaus wypełniony imbirem gotowy do wystrzału!
Morale wysokie, posiłki wojsk generała Andrei, Beaty, Magdaleny i innych gotowe do wsparcia!

Niech żyje królestwo Szczupła Laska! Będziemy go bronić do ostatniej kropli imbiru!
17 czerwca 2014 07:39 / 3 osobom podoba się ten post
romana

Czołem żołnierze i żołnierki!

Szeregowiec Romana melduje gotowość do podjęcia działań bojowych na pozycje wroga Nad va Gi!

Miasto Batonikowo zdobyte dwa dni temu, Ciastkowo jeszcze się opiera z powodu błędów taktycznych szeregowca. Panzerhaus wypełniony imbirem gotowy do wystrzału!
Morale wysokie, posiłki wojsk generała Andrei, Beaty, Magdaleny i innych gotowe do wsparcia!

Niech żyje królestwo Szczupła Laska! Będziemy go bronić do ostatniej kropli imbiru!

Oj Romanka jesteś niemożliwa . Alinka też gotowa do walki , cudowny napój imbirowy już gotowy . Mój napoju działaj cuda, może tobie mój kochany się uda zmniejszyc moją dupe i uda ...........
17 czerwca 2014 07:41 / 5 osobom podoba się ten post
romana

Czołem żołnierze i żołnierki!

Szeregowiec Romana melduje gotowość do podjęcia działań bojowych na pozycje wroga Nad va Gi!

Miasto Batonikowo zdobyte dwa dni temu, Ciastkowo jeszcze się opiera z powodu błędów taktycznych szeregowca. Panzerhaus wypełniony imbirem gotowy do wystrzału!
Morale wysokie, posiłki wojsk generała Andrei, Beaty, Magdaleny i innych gotowe do wsparcia!

Niech żyje królestwo Szczupła Laska! Będziemy go bronić do ostatniej kropli imbiru!

Bedę zabezpieczać flanki, na przód się nie nadaję,zagazowałabym cały szereg,popycham Ranigastem cudowny imbir,ale trwam na placu tej nierównej walki.
17 czerwca 2014 08:08 / 1 osobie podoba się ten post
romana

Czołem żołnierze i żołnierki!

Szeregowiec Romana melduje gotowość do podjęcia działań bojowych na pozycje wroga Nad va Gi!

Miasto Batonikowo zdobyte dwa dni temu, Ciastkowo jeszcze się opiera z powodu błędów taktycznych szeregowca. Panzerhaus wypełniony imbirem gotowy do wystrzału!
Morale wysokie, posiłki wojsk generała Andrei, Beaty, Magdaleny i innych gotowe do wsparcia!

Niech żyje królestwo Szczupła Laska! Będziemy go bronić do ostatniej kropli imbiru!

:DDDDDDDDDD
Zabezpieczam tyły i trzymam klucze do spiżarki. Jak Cerber będę!!!!!!!
17 czerwca 2014 08:13 / 3 osobom podoba się ten post
Jestem w Dziwnowie z corka, dzis udalo sie zajrzec na forum i widze, ze musze imbir kupic, jak fajnie Was poczytac znow, pozdrawiam;))))))
17 czerwca 2014 08:19 / 1 osobie podoba się ten post
ziolkowa

Jestem w Dziwnowie z corka, dzis udalo sie zajrzec na forum i widze, ze musze imbir kupic, jak fajnie Was poczytac znow, pozdrawiam;))))))

Wypoczywaj i korzystaj z uroków plażowania :)))))))))))))
17 czerwca 2014 08:21 / 3 osobom podoba się ten post
ziolkowa

Jestem w Dziwnowie z corka, dzis udalo sie zajrzec na forum i widze, ze musze imbir kupic, jak fajnie Was poczytac znow, pozdrawiam;))))))

ja jade z mezem od 8  do Dziwnowa wynajelismy domek juz sie nie moge doczekac :)
17 czerwca 2014 08:28
romana

Czołem żołnierze i żołnierki!

Szeregowiec Romana melduje gotowość do podjęcia działań bojowych na pozycje wroga Nad va Gi!

Miasto Batonikowo zdobyte dwa dni temu, Ciastkowo jeszcze się opiera z powodu błędów taktycznych szeregowca. Panzerhaus wypełniony imbirem gotowy do wystrzału!
Morale wysokie, posiłki wojsk generała Andrei, Beaty, Magdaleny i innych gotowe do wsparcia!

Niech żyje królestwo Szczupła Laska! Będziemy go bronić do ostatniej kropli imbiru!

Lubię czytać takie wariackie posty:) sama niestety nie mam polotu pisarskiego, wszystko co napiszę to zawsze tak na poważnie. Choćbym chciała i nie wiem jak się wytężyła i nie wiem jak długo myślała nigdy bym czegoś takiego nie wymysliła. Czuwaj!
17 czerwca 2014 08:28
magdalena_k

ja jade z mezem od 8  do Dziwnowa wynajelismy domek juz sie nie moge doczekac :)

miłego wypoczynku:)
17 czerwca 2014 08:29
romana

Czołem żołnierze i żołnierki!

Szeregowiec Romana melduje gotowość do podjęcia działań bojowych na pozycje wroga Nad va Gi!

Miasto Batonikowo zdobyte dwa dni temu, Ciastkowo jeszcze się opiera z powodu błędów taktycznych szeregowca. Panzerhaus wypełniony imbirem gotowy do wystrzału!
Morale wysokie, posiłki wojsk generała Andrei, Beaty, Magdaleny i innych gotowe do wsparcia!

Niech żyje królestwo Szczupła Laska! Będziemy go bronić do ostatniej kropli imbiru!

:)
17 czerwca 2014 08:31 / 2 osobom podoba się ten post
sas-anka

miłego wypoczynku:)

dziekujemy :)
najpierw musze zjechac do domku no ale to juz w piatek :)
potem czeka na mnie wyzwanie z moim ogrodem  i urlopie przybywaj :)
17 czerwca 2014 08:51 / 3 osobom podoba się ten post
magdalena_k

:)

Melduję się i jadę po amunicje imbirową, będę zabezpieczać tyły !!! Masz polot Romanka:)))