Na wyjeździe #9

16 czerwca 2014 19:55
Annika

A ja dzisiaj dostałam maila i zastanawiam się, czy to czasami nie jest jakiś wirus. W pierwszym momencie porządnie się wystraszyłam. Mail jest o takiej treści .

Group Data Protection Officer Sparkasse IT AG

Der Auftrag wurde entgegengenommen.
am 16. Juni 2014 um 09:27:44 Uhr

Sie haben eine Zahlung über 1215,96 EUR an Jevgenijs Andrejevs veranlasst.
Wir haben den Sparkasse benachrichtigt, dass der Artikel verschickt werden kann. Alle Details zu dieser Zahlung:

Tutaj na dole jest link, na który wolę nie wchodzić. Przyznam się, że zaczyna mnie drażnić to, że te nasze maile są prawie, że ogólnie dostępne. Tutaj jak jestem w Niemczech to postanowiłam, że jedyne co będę czytać to wiadomości i forum

Oszustwo - Sparkasse NIGDY czegos takiego nie wysyla !!! Wykasuj, wyczysc komputer ! Nie otwieraj linku !
16 czerwca 2014 20:13
emilia

Oszustwo - Sparkasse NIGDY czegos takiego nie wysyla !!! Wykasuj, wyczysc komputer ! Nie otwieraj linku !

Odznaczyłam jako spam, linku nie otwierałam,  Przywróciłam system sprzed kilku tygodni. Masakra jakaś.
16 czerwca 2014 20:57 / 6 osobom podoba się ten post
Ja to zaczynam lubić moją babcię. Od miesiąca coś się babci poprzestawiało i ma pretensje do córki,że za rzadko nią sie zajmuje. Córka ma wyrzuty sumienia z tego powodu i dziś np postanowiła zostawić mamę u siebie na noc. Czy życie nie jest cudowne?? Wpadajcie do mnie chata wolna,impreze robię!!
16 czerwca 2014 20:58
powiedzcie mi czy nie orientujecie sie jaka jest cena za nadbagaż w Eurolines
16 czerwca 2014 21:01
jowitaliber

powiedzcie mi czy nie orientujecie sie jaka jest cena za nadbagaż w Eurolines

a cos nakupiła fajnego :)?
16 czerwca 2014 21:02 / 1 osobie podoba się ten post
nomka

a cos nakupiła fajnego :)?

nomka nic fajnego poprostu córka mojej pdp dała mi super fotelik samochodowy dla mojej córki a do walizki nie wejdzie
16 czerwca 2014 21:04
to nie tak wiele andrea czyli jak to ładnie zapakuję to nie powinno być duzo
16 czerwca 2014 21:10
andrea mam swoją nie za wieką torbę sportową no i ten fotelik to będę musiała zapłacić te 5 e
16 czerwca 2014 21:22 / 1 osobie podoba się ten post
Schumacher się wybudził ze śpiączki :)
16 czerwca 2014 21:40
andrea jeszcze raz się zapytam te 5 e jest za torbę nie za kilogram bo wiem że sindbad bierze 1e od kilograma
16 czerwca 2014 21:46 / 1 osobie podoba się ten post
giunta

Papiery zlozone, teraz tylko czekac na terminy :)

Powodzenia:) Bedziesz pięknie wyglądać w mundurze.
16 czerwca 2014 21:51 / 1 osobie podoba się ten post
5 euro za 2 torbe lub 5 euro jesli bagaz jest ciezszy niz dopuszczalny
16 czerwca 2014 21:52 / 2 osobom podoba się ten post
Ja to wiem,ze za nadbagaż płaci się ogólnie 5 € chyba,że masz z 5 toreb,to już nie wiem? Ja jechalam w tę stronę z dwoma torbami i nikt się nie przyczepił,a jak będzie spowrotem to nie wiem. Każę sobie rachunek wystawic,jak kazą zapłacic.
16 czerwca 2014 21:59
A mi któraś z moich koleżanek opiekunek z Promediki mówiła że w naszych busach firmowych też wprowadzili opłaty za nadbagaż. Jak będę wracać w połowie lipca to zapytam kierowców osobiście żeby mieć info z pierwszej ręki.
16 czerwca 2014 22:29 / 2 osobom podoba się ten post
jowitaliber

nomka nic fajnego poprostu córka mojej pdp dała mi super fotelik samochodowy dla mojej córki a do walizki nie wejdzie

powiedz im, że będziesz na nim siedzieć, albo może poszczęści Ci się i trafi się jakaś mama z małym brzdącem i niech on na nim siedzi :))))