Na wyjeździe #10

17 czerwca 2014 09:09 / 3 osobom podoba się ten post

10 odcinek!

17 czerwca 2014 09:14 / 1 osobie podoba się ten post
macie racje dziewczyny za kazde kg 1e ale jesli ma sie karte ich nie placi sie nic..... pamietacie moje ostatnie obawy jak wracalam, co prawda wcale nie wazyli ale dowiedzialam sie ze z karta sie nie placi:)
17 czerwca 2014 10:37 / 1 osobie podoba się ten post
No to mamy okrągły jubileusz.
17 czerwca 2014 10:44 / 1 osobie podoba się ten post
Czytam i czytam o tym imbirku i nie wiem "z czym sie to je"
jak sie go przyrzadza i ile sie go pije tego naparu czy wywaru,gdzie poczytac,za duzo stronek do przelecenia
17 czerwca 2014 10:45
magdalena_k

macie racje dziewczyny za kazde kg 1e ale jesli ma sie karte ich nie placi sie nic..... pamietacie moje ostatnie obawy jak wracalam, co prawda wcale nie wazyli ale dowiedzialam sie ze z karta sie nie placi:)

A w moim przypadku tak nie było -płacilam pomimo ze mam karte stalego klienta...w sumie miałam dwie walizy i razem miałam 49 kg wiec zwaażył i za te 9 kg z groszem zaplacilam 10 euro,masz w regulaminie ze mozna mieć 30 kg ,jeżeli masz karte to mozesz miec 40 kg a za kazdy nastepny kg płacisz...wiec zapłaciłam,wkleili mi dwa znaczki po 5 eu ,,,ale akurat musialam wtedy takie zakupy porobic wiec nie marudzilam
17 czerwca 2014 11:03
W mojej busiarni najczęściej jest tak ,że za 2 torby się nie płaci ,ale np. jak masz 1 torbę i duzy proszek do prania czy inne coś co nie jest torbą to juz jest opłata-5-15 e.,w zal. od gabarytów -a i to nie zawsze ,zalezy który kierowca jedzie,bo to ich kasa-do kieszeni.Wybrnęłam z tego jedna wielka walizą i się nie martwię, bo wszystko w nią wlizie:):):)
17 czerwca 2014 11:08
iwunia

A w moim przypadku tak nie było -płacilam pomimo ze mam karte stalego klienta...w sumie miałam dwie walizy i razem miałam 49 kg wiec zwaażył i za te 9 kg z groszem zaplacilam 10 euro,masz w regulaminie ze mozna mieć 30 kg ,jeżeli masz karte to mozesz miec 40 kg a za kazdy nastepny kg płacisz...wiec zapłaciłam,wkleili mi dwa znaczki po 5 eu ,,,ale akurat musialam wtedy takie zakupy porobic wiec nie marudzilam

przy dodatkowym bagazu tak jak najbardziej sie placi masz racje ale jak mowisz przy przekrozeniu tych 30 kg  z karta nie......
 
ja mam jedna duza torbe i zawsze jestem tu z prawie pusta za to z powrotem nie truudno sie domyslec.....no ale teraz juz mam z glowy bo busami smigam..
.
17 czerwca 2014 11:08 / 1 osobie podoba się ten post
Pomoc forum1

10 odcinek!

To już saga!
17 czerwca 2014 11:08 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

W mojej busiarni najczęściej jest tak ,że za 2 torby się nie płaci ,ale np. jak masz 1 torbę i duzy proszek do prania czy inne coś co nie jest torbą to juz jest opłata-5-15 e.,w zal. od gabarytów -a i to nie zawsze ,zalezy który kierowca jedzie,bo to ich kasa-do kieszeni.Wybrnęłam z tego jedna wielka walizą i się nie martwię, bo wszystko w nią wlizie:):):)

zostaw miejsce na zakupy hahahah:)
17 czerwca 2014 11:11 / 3 osobom podoba się ten post
A ja dziś ide na śmieszne spotkanie, z mojej strony jest to spotkanie w celu poznania pewnej osoby, a ze strony tej osoby to jest to randka Będzie wesoło ;-D A osoba z którą chciałbym iść na randke wyznaczyła mi termin w lipcu a ja usycham z tęsknoty.... życie, czy nie jest piękne?
17 czerwca 2014 11:19 / 3 osobom podoba się ten post
A teraz ide do fryzjera zmienić image, może kogoś powale na kolana, a w ogóle wbiłam się w nowe ciuchy, i okazuje się , że schudłam, stres się jednak czasami przdaje.
17 czerwca 2014 11:20 / 1 osobie podoba się ten post
Sówka

A teraz ide do fryzjera zmienić image, może kogoś powale na kolana, a w ogóle wbiłam się w nowe ciuchy, i okazuje się , że schudłam, stres się jednak czasami przdaje.

no i imbir nie byl potrzebny :)
17 czerwca 2014 11:21 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

no i imbir nie byl potrzebny :)

Imbir zaraz kupie, zapomniałam wczoraj
17 czerwca 2014 11:22 / 2 osobom podoba się ten post
czy ktoś może wyciągnąć temat "w domu" bo szukam go od wczoraj!!! a chciałam Wam troche opowiedzieć
17 czerwca 2014 11:24 / 1 osobie podoba się ten post
Sówka

czy ktoś może wyciągnąć temat "w domu" bo szukam go od wczoraj!!! a chciałam Wam troche opowiedzieć