Też opowiem historie

21 czerwca 2014 18:16 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Super Evex:)
Ja bym tylko wiecie bardzo chciała,żeby fragmenty naszych blogów nie pokazywały sie na fejsie-bo chyba jak już się tak gromadnie rozpędziłysmy to tu,dla nas a nie dla wszystkich.Nie wiem czy macie podobne zdanie ,ale ostatnio były na FB fragmenty Kaśkowego bloga i jakoś tak.....My to my ,ale żeby zaraz cały świat miał czytać:)

Mam to samo zdanie... Na fb jest profil Opiekunki24 i mnie również zdarzyło się widzieć link z naszym logo i tytułem któregoś ciekawszego zazwyczaj topiku... Kasi "Niewinne kłamstwo" też widziałam... Pewnie i ja zdecydowałabym się na pisanie bo mnie nosi, a miałabym o czym; ale trochę mnie hamuje ten fb... Niech on sobie będzie ale bez naszych blogów widocznych dla innych których nie ma w naszym gronie...
21 czerwca 2014 18:22 / 2 osobom podoba się ten post
Wszystkim pięknie dziękuje,popieram Kasię nie chcę aby to ktoś inny czytał,nie jestem na żadnym forum,tylko tutaj i proszę niech tak zostanie.skrobnę potem resztę,teraz idę rozprawiczyć nową paczkę pampersów,zwoduje Buńkę i wracam.
21 czerwca 2014 18:29 / 3 osobom podoba się ten post
Szefie-w związku ze związkiem-da się coś z tym zrobić ,żeby nasze blogi na fejsie nie lądowały?
21 czerwca 2014 19:32 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Szefie-w związku ze związkiem-da się coś z tym zrobić ,żeby nasze blogi na fejsie nie lądowały?

Wiecie co, ja uważam, że fragmenty blogów na fejsie to bardzo dobra forma promocji. Nikt z Was raczej nie ma własnego bloga, piszecie na forum, że tak powiem zawodowym, ograniczonym do pewnej grupy ludzi, w większości kobiet w średnim wieku. Wiele z Was ma talent, tutaj docenią go osoby związane właściwie tylko z opieką. Nikt tu nie wyjdzie z propozycją, aby Was wydac w formie ksiązkowej, bo pracuje w wydawnictwie. Cy chociaz napisac o Was artykuł jako o ciekawej osobie, a nie tylko opiekunce-bidulce do wykorzystywania. Macie za darmo promocję, która może zaowocować tym, że nie bedziecie musiały przez kolejne 10 lat pracowac w Pampersowie. 
 
Oczywiście nikt nie musi się, czytając fejsa zainteresować Waszym wypromowaniem, lecz póki co macie reklamę za darmo. A pisząc czy to tu, czy gdzie indziej, ZAWSZE się obnażacie. Taka jest uroda literatury wspomnieniowej.
 
Ja bym z obecności na fejsie nie rezygnowała, a raczej pomyślała o dalszej, sensownej i bezpłatnej reklamie.
21 czerwca 2014 19:42
Jesli jednak ktos sobie tego typu rozgłosu i reklamy nie życzy,to winno to być uszanowane.
No a w ogóle zaskakiwanie kogos,że pisal tu,a jego blog jest gdzie indziej,to ju w ogole nie fair jest.
21 czerwca 2014 19:57
greenandy

Jesli jednak ktos sobie tego typu rozgłosu i reklamy nie życzy,to winno to być uszanowane.
No a w ogóle zaskakiwanie kogos,że pisal tu,a jego blog jest gdzie indziej,to ju w ogole nie fair jest.

Zgadzam się z Tobą, że nikt tu nikogo nie pytał o zdanie, czy chce by jego blog był we fragmentach na fejsie. Natomiast moje argumenty dotyczyły zastanowienia się, czy jednak nie warto na nim być, ewentualnie pomyślenia o innej formie promocji.Piękne dziewczęta często zostają modelkami, wychodzą w świat. Nie chcą cieszyć tylko oczu rodziny i znajomych swoją urodą. Dlaczego z osobami o dobrym piórze nie może być tak samo?  
 
Decyzję każdy podejmuje sam. Nie chce dać się poznać szerszemu gronu ? Jego sprawa...
21 czerwca 2014 19:59 / 24 osobom podoba się ten post
Moje dziewczyny zrobiły miejsce,ja natychmiast muszę do wuceta,natura wzywa,no nie wezmę ich ze soba,strach też samego zostawić,Wiśka na bank go zaprosi na gołąbki,Jolka oceni ubiór i nie omieszka skomentować,Andzia po kwadransie będzie wiedzieć w którym urzędzie skarbowym sie rozlicza,zanim wrócę zostaną tylko wspomnienia.Trudno,wracam po chwili,na stole na bogato,dziewczyny szczebioczą,praktyczna Andzia wyje ze smiechu.Jest strażakiem i nurkiem,wpada tutaj czasem po treningu odreagować,jest rozwiedziony ma 15 letniego syna,mieszka sam niedaleko,nie wyrywa panienek bo nie ma takiej potrzeby,no w to akurat wierzę,jest przystojny,dowcipny,kiedyś też tańczył[ a ja za chwilę się obudzę i tylko mam nadzieję że szybko zapomnę] nie zrażony moją głupią miną ciągnie,zobaczyłem ciebie i po prostu musiałem,wiem że musimy się poznać,a Wy kiedyś będziecie świadkowymi na naszym ślubie.No jasne zapodaj jeszcze jednego drina,a Matki chrzestne będą jak znalazł.Bawię się świetnie,wymieniamy telefony,nie jest natarczywy,pa ,cmok,cmok i cześć.Zasypiam jak niemowlę,od roku tak nie spałam, dziękuję dziewczyny jestem waszą dłużniczką.Przez dwa dni czekam na telefon,potem się zaczynam z siebie nabijać,myślę taaa fajny ,fajny az za fajny,ogarnij się i do roboty.Dodatkowe dyżury pomagają,ale tak jakoś żal.Mamcia czując moją słabość atakuje,wtrąca się, no to jeszcze więcej dyżurów tyle potrzeb,nowe baletki i strój dla Luśki,Małe wydarły buty,nigdy nie kończąca się lista.1grudnia1999-telefon,zadzwonił,ręce mi się trzęsą,bezwiednie poprawiam włosy,wciągam brzuch.Głupia,głupia i czego wariujesz.Cześć, to ja Kuba przepraszam chciałem zadzwonić,ale byłem na akcji na Mazurach,jestem zmęczony ,ale muszę ciebie zobaczyć,wiem gdzie mniej więcej mieszkasz[Wiśka ty paplo]będę za godzinę,tak bardzo tęskniłem.Zanim pomyślałam to wykrztusiłam dobrze,będę czekać.Odłożyłam telefon i sama miałam ochotę kopnąć się w tyłek,w domu Stajnia Augiasza,3 wielkie koty narysowane przez Tośkę na tapecie w stołowym, śmieją się szyderczo.W przedpokoju wywalone ciuchy z szafy to sprawka Mamci akcja -segregacja,w łazience torba Lusi z przepoconymi dresami czeka cierpliwie drugi dzień i daje sygnały zapachowe.Mania ''urocze maleństwo''paraduje w moim staniku na głowie,krążąc między planetami i karmiąc herbatnikami niewidzialne istoty pozaziemskie.Ja na głowie mam przygotowane miejsce dla ptaków gotowych założyć gniazdo.Na nogach dżungla,nieumalowane i wytrzeszczone oczy,tak wyląda oszalała ze szczęścia trzydziestoparolatka.Głowa pod kran,Mania dostała miskę zamiast stanika,pies po długich przemowach i prośbach zjadł część gwiezdnego pyłu.
21 czerwca 2014 20:08
Wróciłam znad morza, zmylam piasek zewsząd, pod kolderke i czytam , czytam.......
Świetne to jest!
21 czerwca 2014 20:19
romana

Wiecie co, ja uważam, że fragmenty blogów na fejsie to bardzo dobra forma promocji. Nikt z Was raczej nie ma własnego bloga, piszecie na forum, że tak powiem zawodowym, ograniczonym do pewnej grupy ludzi, w większości kobiet w średnim wieku. Wiele z Was ma talent, tutaj docenią go osoby związane właściwie tylko z opieką. Nikt tu nie wyjdzie z propozycją, aby Was wydac w formie ksiązkowej, bo pracuje w wydawnictwie. Cy chociaz napisac o Was artykuł jako o ciekawej osobie, a nie tylko opiekunce-bidulce do wykorzystywania. Macie za darmo promocję, która może zaowocować tym, że nie bedziecie musiały przez kolejne 10 lat pracowac w Pampersowie. 
 
Oczywiście nikt nie musi się, czytając fejsa zainteresować Waszym wypromowaniem, lecz póki co macie reklamę za darmo. A pisząc czy to tu, czy gdzie indziej, ZAWSZE się obnażacie. Taka jest uroda literatury wspomnieniowej.
 
Ja bym z obecności na fejsie nie rezygnowała, a raczej pomyślała o dalszej, sensownej i bezpłatnej reklamie.

Romana-generalizujesz ,czemu sama się nie udzielasz,/już o to  Cię pytalam- nie odpowiedzialaś i nie mów mi że nie piszesz bo nie umiesz,masz lekkie pioro,spokojnie moglabyś/, tylko wręcz na siłę nas namawiasz-czemu to Ty nie chcesz się wypromować i rzucić Pampersowo???Może nam wystarcza to co mamy tu ,we własnym gronie?Poza tym skąd wiesz ,że niektóre z nas nie blogują w innych tematach na necie.Po ente,forum już od dawna nie ma w składzie samych starszych pań-przeszłysmy do mniejszosci,albo właśnie przechodzimy:)Nie obraź sie ,ale ostatnio tak naciskasz na te ksiązki ,na wywiady itp.a sama ani słóweczka.........Ja bym sobie b chętnie poczytała wywiad z opiekunka Romaną:)
21 czerwca 2014 20:27 / 1 osobie podoba się ten post
Kasia, nikogo na siłę nie namawiam. Pokazuję Wam tylko inny punk widzenia. Czy z tego skorzystacie, czy nie, to Wasza sprawa. Jedynie Asi zaproponowałam, by wysłała swoje teksty do Znaku, bo przeczytałam to co pisze i uważam, że jest ponadprzeciętne. Moim tekstom brakuje głębi. Asik ją według mnie ma. Lekkie pióro ma na forum sporo osób. Dla mnie to nie jest argument, by pisać tu bloga.

Co do wieku opiekunek, to spotykam ich sporo ostatnio, 90% z nich ma minimum 40-tkę. Młodsze nadal są w mniejszości. Czterdzieści lat w Polsce to już wiek średni, nie zaprzeczysz.
21 czerwca 2014 20:27 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Romana-generalizujesz ,czemu sama się nie udzielasz,/już o to  Cię pytalam- nie odpowiedzialaś i nie mów mi że nie piszesz bo nie umiesz,masz lekkie pioro,spokojnie moglabyś/, tylko wręcz na siłę nas namawiasz-czemu to Ty nie chcesz się wypromować i rzucić Pampersowo???Może nam wystarcza to co mamy tu ,we własnym gronie?Poza tym skąd wiesz ,że niektóre z nas nie blogują w innych tematach na necie.Po ente,forum już od dawna nie ma w składzie samych starszych pań-przeszłysmy do mniejszosci,albo właśnie przechodzimy:)Nie obraź sie ,ale ostatnio tak naciskasz na te ksiązki ,na wywiady itp.a sama ani słóweczka.........Ja bym sobie b chętnie poczytała wywiad z opiekunka Romaną:)

Powiem tylko, że specjalnie nie polubiłam profilu Opiekunki24, aby nikt z moich facebookowych znajomych czasem nie odnalazł mnie tutaj na forum. I wcale nie oznacza to, że piszę tu coś, czego mogłabym sie wstydzić. Ale niekoniecznie chciałbym się "obnażać" przed moimi znajomymi z przeżyć związanych z rozterkami pracy w opiece.
 
Zgadzam sie z Tobą Kasi, że też chętnie poczytałabym Romanę. Ma taki fajny styl lekko-dowcipny. Roma niekoniecznie Twoje przeżycia, ale może jakaś fantasy :)))))
21 czerwca 2014 20:39 / 10 osobom podoba się ten post
Prosżę,po co tyle emocji,moim zamiarem bylo Was rozbawić,nie daję plusów,nie chcę komentować,zaraz zapiszę resztę,bo jutro odwagi zabraknie.Jesteście dla mnie Wszyscy na tyle bliscy,na ile pozwala wirtualna komunikacja,nie chcę być powodem kolejnej kłótni,piszę dla Was i dla siebie.
21 czerwca 2014 20:43 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Romana-generalizujesz ,czemu sama się nie udzielasz,/już o to  Cię pytalam- nie odpowiedzialaś i nie mów mi że nie piszesz bo nie umiesz,masz lekkie pioro,spokojnie moglabyś/, tylko wręcz na siłę nas namawiasz-czemu to Ty nie chcesz się wypromować i rzucić Pampersowo???Może nam wystarcza to co mamy tu ,we własnym gronie?Poza tym skąd wiesz ,że niektóre z nas nie blogują w innych tematach na necie.Po ente,forum już od dawna nie ma w składzie samych starszych pań-przeszłysmy do mniejszosci,albo właśnie przechodzimy:)Nie obraź sie ,ale ostatnio tak naciskasz na te ksiązki ,na wywiady itp.a sama ani słóweczka.........Ja bym sobie b chętnie poczytała wywiad z opiekunka Romaną:)

Ja też chętnie przeczytałabym wywiad z opiekunką-bidulką do wykorzystywania, w Pampersowie pracującej.
21 czerwca 2014 21:08 / 1 osobie podoba się ten post
Dlaczego Romana zakłada,ze :"nikt raczej "nie ma własnego bloga?Obwieszczam -niektore mają :)
21 czerwca 2014 21:11
kaska_45

ze slucham?!!!!o mnie piszesz ?
 

Tak, Twój blog znalazł się na fb i kto chciał mógł go czytać.