Mr. Monk

06 sierpnia 2014 18:51 / 2 osobom podoba się ten post
nomka

Haha ja jak zmija, z daleka fajna ;)

Tak się składa,że żmije lubię :))
07 sierpnia 2014 00:23 / 2 osobom podoba się ten post
nomka

Blaszkowy był i być może to gołabek ale wolałam nie ryzykowac, poza tym Monk NIE-JA-DA ^^

Raczej to gołabek czyli surojadka - można go jeść na surowo. Nie ma trujących gołąbków, są tylko niejadalne - tote co brzydko pachną, są szczypiące lub gorzkie w smaku (oczywiście próbowane na surowo ). Można z nich usmażyć kotlety, są też wspaniałe posolone pieczone na suchej patelni, a nawet można z nich zrobić "mielone" z jajkiem i bułka tartą.
07 sierpnia 2014 09:51 / 1 osobie podoba się ten post
Zagadka na dziś, "co to i po co to jest"? Podpowiem tylko, że w całej miejscowości tego pełno :)
07 sierpnia 2014 09:52
nomka

Zagadka na dziś, "co to i po co to jest"? Podpowiem tylko, że w całej miejscowości tego pełno :)

Nie mam pojęcia 
podpowiedz?
 
07 sierpnia 2014 09:53 / 3 osobom podoba się ten post
kulka129

Nie mam pojęcia 
podpowiedz?
 

Potrzymam chwile bez odpowiedzi bo moze toś wie :) dzien jest dłuuuugi a w nagrode hamulce do żelazka ^^
07 sierpnia 2014 10:06 / 3 osobom podoba się ten post
Pewnie jakis znak, zrzeszenie z czyms??? u nas takie kokardki rózowe pewna firma kosmetyczna miała walki z rakiem czy cuś w ten deseń. we Włoszech do drzwi kokary daja jak sie dziecko urodzi :)
07 sierpnia 2014 10:07 / 6 osobom podoba się ten post
"Akwizytorom dziękujemy"?, "Jesteśmy na urlopie"?
07 sierpnia 2014 10:09 / 2 osobom podoba się ten post
Albo swieto narodowe hehehehe
07 sierpnia 2014 10:11 / 1 osobie podoba się ten post
Myślałam że te znaki coś zakrywają np. Lusterko ale jeżeli nie to może jakaś wspólna pomoc w czyjejś chorobie np. rak :(
07 sierpnia 2014 10:11 / 1 osobie podoba się ten post
Mnie to się kojarzy z tymi co roznoszą reklamy-typu reklam nie przyjmujemy ?
07 sierpnia 2014 10:14 / 9 osobom podoba się ten post
" Na złość Putinowi jemy jabłka z Polakami"
07 sierpnia 2014 10:27 / 1 osobie podoba się ten post
nomka

Liluś nie.. mnie się woda zatrzymuje w organiźmie i nie wiem czy to na nadmierna potliwość pomaga, mnie puchną nogi bardzo a w ogóle 2 cykl miesiączkowy to dramat... a jeszcze jak się pzredłuża to szok!
Teraz moje metro sie popsuło dopiero po ponad 2 tyg od spodziewanego terminu, więc już się sama w sobie nie mieściłam :(
 
a co do potliwości to moze dieta pomoże? a hormonki masz ok?
 
to co jabiorę to Hydrominum, ziołowe choć nie wygląda

a próbowała urofix herbatki?nogi jak puchna to ponoc rano brac aspiryne i to pomaga... znam ten ból wtedy nawet dieta i beganie nic nie daje a brzuch jak 2trymestr ale jak juz @zawita od razu 3kg mniej w 2-3dni bez diety....uuuufffffff
07 sierpnia 2014 10:45 / 5 osobom podoba się ten post
Stop ! Nie kradnij ! ,Urlop ! :).
07 sierpnia 2014 10:51 / 1 osobie podoba się ten post
może chodzi o Rosa Schleife, symbol oznaczający walkę z rakiem piersi ?
07 sierpnia 2014 10:59 / 1 osobie podoba się ten post
Hihi ubawiłam się :))))
Ok... jeszcze zostawię w niepewności :)