Jak minął dzień

13 kwietnia 2017 11:33 / 7 osobom podoba się ten post
ORIM

przesuncie sie w kolejce.:-)Ja sie pierwszy deklarowałem :-)

Dobra, nie będziemy takie. Przepuścimy Cię. 
13 kwietnia 2017 18:29 / 6 osobom podoba się ten post
Szybko minął. Śniadanie, obiad, po obiedzie zakupy, sprzątanie ( jak ścieramy kurze to dostaje choroby nerwowej, żeby czegoś nie zwalić....Nastawiane tych durnostojek u Pdp w pokoju ) to wzięłam się na sposób i tymi piórami lecę z góry na dół i na boki...
Teraz kolacja a po kolacji trochę prasowania.....
13 kwietnia 2017 18:54 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień pełen atrakcji -zjazd z jednej szteli na drugą -jestem na nowej -na poprzedniej byłam miesiąc ale dziadzio zmarł i firma w ciągu 1,5 dnia załatwiła nową -zobaczymy co dalej będzie. na tej miesięczniej trwiłam na bardzo fajną rodzinę ,dawno takiej nie miałam .
13 kwietnia 2017 21:23 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień minął bardzo miło ...czas szychtę nocną rozpocząć ...Dziś wyprawiłyśmy nasze dziewczyny do przedszkola . Ja sobie popracowałam w kuchni na górze i wiem jedno - jutrzejsze ciasto za cholerę nie upiekę w ' swojej kuchni ' , tylko w tej na dole . Dobrze , że kroiłam warzywa na sałatkę , bo znów ciasto ...znaczy się sernik spiekł by mi się na węgielek . Temperaturę ustawiłam prawidłową a ta cholera po 15-tu minutach poszła mocno w górę i przybrała kolor ciemnego brązu . Myślałam , że się wścieknę . Jakoś pomaleńku udało mi się obniżyć bardzo temperaturę , upiekł się dobrze , ale trochę góry i boków musiałam ściąć I tak w końcu zalałam go polewą z czekolady . Może da radę go zjeść ? Już miałam nauczkę , że na górze w starym piecyku nie wart ryzykować . Teraz wiem dlaczego : raz , że 13 -ty dzisiaj a dwa , że wstraym piecu diabli palą ! ...Nic , jutrzejszego a'la pleśniaka upiekę na dole , kuchenka nowoczesna , termoobieg i te inne bzdety ....Sałatkę dokończę , doprawię jutro , bo zapowiedziani goście przyjadą jutro i nie ma się co spieszyć .
Koleżanka sama dziś poszła sobie na male zakupy , pooglądała co gdzie , kiedy z kim i za ile . Dziewczyna zapowiada się bardzo fajnie . Jest bardzo bystra , szybka - da sobie doskonale radę . Siostrom od pierwszego wejrzenia przypadła do gustu , polubiły ją i na każdym kroku okazują jej sympatię . D. jest bardzo sympatyczna , wesoła , mimo młodego wieku ma bardzo duże pojęcie o " opiekuństwie " ...no ogólnie bardzo fajna i.....przy niej zapominam ile mam lat i o to biega .
13 kwietnia 2017 22:57 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dzień minął bardzo miło ...czas szychtę nocną rozpocząć ...Dziś wyprawiłyśmy nasze dziewczyny do przedszkola . Ja sobie popracowałam w kuchni na górze i wiem jedno - jutrzejsze ciasto za cholerę nie upiekę w ' swojej kuchni ' , tylko w tej na dole . Dobrze , że kroiłam warzywa na sałatkę , bo znów ciasto ...znaczy się sernik spiekł by mi się na węgielek . Temperaturę ustawiłam prawidłową a ta cholera po 15-tu minutach poszła mocno w górę i przybrała kolor ciemnego brązu . Myślałam , że się wścieknę . Jakoś pomaleńku udało mi się obniżyć bardzo temperaturę , upiekł się dobrze , ale trochę góry i boków musiałam ściąć :-( I tak w końcu zalałam go polewą z czekolady . Może da radę go zjeść ? Już miałam nauczkę , że na górze w starym piecyku nie wart ryzykować . Teraz wiem dlaczego : raz , że 13 -ty dzisiaj a dwa , że wstraym piecu diabli palą ! ...Nic , jutrzejszego a'la pleśniaka upiekę na dole , kuchenka nowoczesna , termoobieg i te inne bzdety ....Sałatkę dokończę , doprawię jutro , bo zapowiedziani goście przyjadą jutro i nie ma się co spieszyć .
Koleżanka sama dziś poszła sobie na male zakupy , pooglądała co gdzie , kiedy z kim i za ile . Dziewczyna zapowiada się bardzo fajnie . Jest bardzo bystra , szybka - da sobie doskonale radę . Siostrom od pierwszego wejrzenia przypadła do gustu , polubiły ją i na każdym kroku okazują jej sympatię . D. jest bardzo sympatyczna , wesoła , mimo młodego wieku ma bardzo duże pojęcie o " opiekuństwie " ...no ogólnie bardzo fajna i.....przy niej zapominam ile mam lat i o to biega .

A ładnie to tak...na mnie nadajesz a sama ciasta pi...pierniczysz?...a potem je zamaskowujesz? Wiadomo 13 ty. A jak ja pisałem 13 ty i ze mi wszystko się pitoli to Ty na mnie Brutusie... Echhhh te kobiety 
13 kwietnia 2017 22:58 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień minął bardzo pracowicie. Posadziłem dwa nowe kwiatki na grządce, takie co motyle przyciągają, bo zauważyłem, że Pdp lubi je obserwować. 
Posadziłem też dwa ogórki, trzy pomidory i pięć sałat.
Poza tym szynka kąpie się w solance przez 24 godz., jutro będzie pieczona. Po upieczeniu zrobię sos z borówek i chrzanu i czekam na Wielkanoc.
Cebulę rozebrałem do gołego, bo jutro będą naturalne pisanki.  Baranek stoi na stole i ładnie pachnie. 
13 kwietnia 2017 23:03 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

Dzień minął bardzo pracowicie. Posadziłem dwa nowe kwiatki na grządce, takie co motyle przyciągają, bo zauważyłem, że Pdp lubi je obserwować. 
Posadziłem też dwa ogórki, trzy pomidory i pięć sałat.
Poza tym szynka kąpie się w solance przez 24 godz., jutro będzie pieczona. Po upieczeniu zrobię sos z borówek i chrzanu i czekam na Wielkanoc.
Cebulę rozebrałem do gołego, bo jutro będą naturalne pisanki.  Baranek stoi na stole i ładnie pachnie. 

Jesteś pewien, ze posadziłeś dwa ogórki, trzy pomidory i pięć salat? Bo chyba posadzileś sadzonki takowych jeśli już.
A te Twoje zabiegi kulinarne to takie, jak byś miał się ożenić z PDP, dogadzasz jej jak szlachciance albo Pani Twego serca 
13 kwietnia 2017 23:11 / 6 osobom podoba się ten post
Wiadomo...On ma zawsze wyjątkową odmianę 
13 kwietnia 2017 23:15 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Jesteś pewien, ze posadziłeś dwa ogórki, trzy pomidory i pięć salat? Bo chyba posadzileś sadzonki takowych jeśli już.
A te Twoje zabiegi kulinarne to takie, jak byś miał się ożenić z PDP, dogadzasz jej jak szlachciance albo Pani Twego serca :smiech3:

Tak, dzisiaj dokupiłem osobiście i posadziłem. Te ogórki to już mają małe))
Przytargałem ogromną donicę i  będą warzywa ), mam taką nadzieję.

 A też lubię dobrze zjeść. Uwzględniam też siebie w tym wszystkim. ))
Co do ożenku, to wystarczy, że Ty się ożeniłeś. To ja już nie muszę. 

13 kwietnia 2017 23:17 / 2 osobom podoba się ten post
Jak młode to pionowo.
13 kwietnia 2017 23:18 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Tak, dzisiaj dokupiłem osobiście i posadziłem. Te ogórki to już mają małe:-)))
Przytargałem ogromną donicę i  będą warzywa :-)), mam taką nadzieję.

 A też lubię dobrze zjeść. Uwzględniam też siebie w tym wszystkim. :-)))
Co do ożenku, to wystarczy, że Ty się ożeniłeś. To ja już nie muszę. 

Wiesz, mlody byłem...Teraz zmądrzalem i kończę ten czas awangardy. 
13 kwietnia 2017 23:21 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Jak młode to pionowo.

   sie wie; )   
13 kwietnia 2017 23:26
opiekun.5

Wiesz, mlody byłem...Teraz zmądrzalem i kończę ten czas awangardy. :-)

Dodam jeszcze, że w tym co robię mam jeden cel: Pdp ma  być zadowolona i mieć dobre samopoczucie. Po to tu jestem, to moja praca. A ja lubię pracować
i mieć )) 
13 kwietnia 2017 23:26 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

:yeah:    sie wie; )   

Tylko "sie wie"? Ty to także sie korzysta pisz... 
13 kwietnia 2017 23:28 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Dodam jeszcze, że w tym co robię mam jeden cel: Pdp ma  być zadowolona i mieć dobre samopoczucie. Po to tu jestem, to moja praca. A ja lubię pracować
i mieć :-))) 

Zależy co lubisz mieć:
Podopieczną
kasę
zadowolenie z pracy czy
smakowite jedzenie?