Na wyjeździe #13

16 września 2014 09:31

Na kogo wystawić rachunek za reklamę na portalu? Moderator

16 września 2014 09:39
Moja babcia chyba ma grzybicę stóp. Tak mi to wyglądało, ale dzisiaj znalazłam jeszcze w domu spray na grzybicę, więc mam już właściwie pewność. Wprawdzie jej stóp nie dotykam, mamy oddzielne łazienki, ale zakładam jej skarpety uciskowe i nie wiem, czy przez to czasami się nie zarażę. Ktoś wie, jak to jest? Przy zakładaniu jej stóp nie dotykam, ale dotykam skarpet. Później odkażam sobie ręce, ale nie wiem, czy to wystarczy. Może kupić sobie jakiś środek na grzybicę i profilaktycznie stosować? I czy grzybica ze stóp babci może przejść na moje ręce?
16 września 2014 09:41
Mesaja

Marsz do regulaminu. Moderator

Bawisz się w pośrednictwo? Jeśli tak, to poproszę o numer KRAz na maila. Moderator

16 września 2014 09:44 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Moja babcia chyba ma grzybicę stóp. Tak mi to wyglądało, ale dzisiaj znalazłam jeszcze w domu spray na grzybicę, więc mam już właściwie pewność. Wprawdzie jej stóp nie dotykam, mamy oddzielne łazienki, ale zakładam jej skarpety uciskowe i nie wiem, czy przez to czasami się nie zarażę. Ktoś wie, jak to jest? Przy zakładaniu jej stóp nie dotykam, ale dotykam skarpet. Później odkażam sobie ręce, ale nie wiem, czy to wystarczy. Może kupić sobie jakiś środek na grzybicę i profilaktycznie stosować? I czy grzybica ze stóp babci może przejść na moje ręce?

Wichurka jeżeli możesz rób wszystko w rękawiczkach.Lepiej dmuchać na zimne. 
16 września 2014 09:44
Babcia ,twoja firma ,odpada
16 września 2014 10:04 / 1 osobie podoba się ten post
Ech,moje zadowolenie z miejsca pracy powoli opada,okazuje się,że telewizor,to jakiś grat,którego trudno włączyć,a internet na stika to tylko 3G i nie mogę rozmawiać przez skypa z rodziną,samo życie....
16 września 2014 10:27 / 1 osobie podoba się ten post
Wichurrka, doradzam robić wszystko w rekawiczkach. Nawet jak zakładam skarpetki, czy kremuję, a nawet jak zbieram babci używane już ręczniki to przez rękawiczki. Po co masz się narażać? Złapać grzybicę nie jest aż tak trudno.
16 września 2014 10:32
Tak będę musiała robić - teraz się tylko boję, że już się zaraziłam i normalnie czuję, że mnie wszystko swędzi:)
16 września 2014 10:35 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Tak będę musiała robić - teraz się tylko boję, że już się zaraziłam i normalnie czuję, że mnie wszystko swędzi:)

To juz autosugestia, tu, gdzie jestem też tak mam. :)
Ja zawsze biore z Polski albo kupuję tu krem antygrzybiczy i każdorazowo po kontakcie z kimś, kto ma grzybice,po odkażeniu smaruje profilaktycznie rece, wieczorem obowiązkowo stopy. Przy wspólnej łazience doradzam też clotrimazol na ewentualne infekcje intymne.
16 września 2014 10:39
Ten krem to w aptece, czy w drogerii też można dostać?
16 września 2014 10:39 / 2 osobom podoba się ten post
IGGA

Nikt nikogo nie zmusi do zmieniania pampersów. Są jednak  takie panie, które wybierają podopiecznych leżących. Bardzo sobie chwalą i taka forma pracy im odpowiada. Mówią biegle po niemiecku, wynegocjowały duże pieniądze a maja tyle czasu dla siebie, że mogą robic mnóstwo innch rzeczy. I robią , inwestuja ten wolny czas w swoją dalszą edukację, bąź realizują swoje pasje, piszą wiersze, może książki. A może robia na szydełku. I są mega szczęsliwe. Dobranoc.

a Romanka tłumaczyła książki po kawałku,pisała felieteony-perełki,słuchała pieknej muzyki chodziła po muzeach i galeriach sztuki i pamietam dobrze,że podkreślała,ze woli leżących,to może tak to jest do ,że do czegoś mamy wieksza sklonność mimo ,że innemu sie to nie mieści w głowie... po prostu
16 września 2014 10:45
wichurra

Tak będę musiała robić - teraz się tylko boję, że już się zaraziłam i normalnie czuję, że mnie wszystko swędzi:)

kup sobie wszystko z firmy Sagrotan-mydło do rak,płyny do mycia łazienki,kibelka,płyn do prania  spray do odkażania,jest tego trochę ale najlepsze ,no i rekawiczki -koniecznie...
16 września 2014 10:49 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Ten krem to w aptece, czy w drogerii też można dostać?

pomaga tez woda utleniona,przemywac i krem na grzybice Clotrimazolum i nawet ocet, oraz kora dębu czy szałwia
16 września 2014 10:51 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra

Ten krem to w aptece, czy w drogerii też można dostać?

W Pl w aptece,bez recepty,bardzo tani i dobry,a w D to nie wiem,moze byc pod inną nazwą