Na wyjeździe #13

19 sierpnia 2014 20:43 / 7 osobom podoba się ten post
Wpadłam na chwilę i smutno mi sie zrobiło. Ide do Skarbów. Moze jutro na Opiekunkowie słońce zaświeci.
19 sierpnia 2014 20:45 / 17 osobom podoba się ten post
Skrobnę coś,bo mi się ulało.Wiedziałam że gdzieś musi być haczyk,bo sztela nie jest zła, ale widać z moim szczęściem coś nie tak. O 16 przyszła piguła,ja już w butach co by pauzy nie stracić,ale Złotoustej zebrało się na zawiązanie przyjażni z bidulą z Polski.Towarzyska jestem to dlaczego nie..ale Ona dawaj mnie przesłuchiwać od kwestii żywotnych po to ile dostaje i dlaczego,no ale tego nie lubię,więc wyłgałam się że pauza że czas leci i poszłam. Za pięć szósta byłam z powrotem i myślalam że zaraz pójdzie a Złotousta dawaj mnie pouczać,że tak,że srak a co to za siniak na udzie i że w zeszłym tygodniu go nie było i że ona będzie mnie obserwować, bo Ona zna wiele opiekunek i wie że mamy marne wykształcenie i powinnam wykorzystać ten niewątpliwy zaszczyt i notować czerpiąc ze skarbnicy wiedzy jaką jest.Kłapała tą paszczą aż Zysie popluła i targa bidulką na lewo i prawo,ja nie oponuje bo znam ten typ,co bym nie zrobila i nie powiedziała to i tak będzie żle,więc tylko nerwowo patrzę na zegarek i mam nadzieję że niedługo pójdzie.Moja Pdp-cia chyba już miała dość i jak nie praśnie Złotoustą w łeb,ta w krzyk a mojej Zysi ręka w oczach puchnie.Nie muszę Wam mówić co to znaczy przy osteoporozie.Familia będzie dopiero w piątek,są we Włoszech.Wściekłam się i mówię nie dotykaj Frau,bo nie ręcze za siebie,dzwoń po doktora ale już,całe szczęście że lekarz mieszka 4 domy dalej i przyleciał migiem,okazało się że to kolega córki i sam do niej zadzwonił.Zysia ma tylko wybroczyny,ale jutro jedziemy na rtg,łapka zawinięta i kompresowana i nocka pewnie z głowy,doktor super  o wszystko wypytał i stwierdził że na pewno świetnie sobie poradzę,bo moja poprzedniczka powiedziała że jestem pielęgniarką. Złotoustej kazał podać zeszyt raportów i coś nasmarował,za jej wyraz twarzy mogłabym płacić czesne byle go częściej oglądać.Jeszcze 5 tyg tutaj będę i jak to mówią''nie ważne jak się zaczyna,ważne jak się kończy''
19 sierpnia 2014 20:50 / 10 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Mnie chyba się teraz Dortmund ukłoni... Pożyjemy zobaczymy... Długo mnie namawiano bo nie planowałam tak krótko być w Polsce... ledwo przyjechałam, a już muszę wyjeżdżać ... Ale zlecenie ponoć luzackie, na miejscu się okaże bo znowu jestem pierwsza... No i z wyższej półki, ale co to znaczy sama nie wiem ... ))))

Wyższa półka oznacza, że będziesz u państwa hrabiostwa, które będzie zgorszone, że jesz warzywa do kanapek, pijesz herbatę a nie wódkę i wiesz, gdzie leży Rzym oraz Paryż. Acha i jeszcze przeżyją szok, i że nie sknociłaś zmywarki za pierwszym podejściem.
 
Potraktuj żartobliwie to co napisałam, ale tak mi się przypomniała opisywana wyższa półka naszej forumowej Doroteei - nawiasem mówiąc wie ktoś, co u niej słychać?
 
Evvex, babcia stanęła na wysokości zadania, więc nie jest źle z Twoim szczęściem. Może to tez pigułe czegoś nauczy, a jak nie, to jej strata.
19 sierpnia 2014 21:01 / 2 osobom podoba się ten post
romana

Wyższa półka oznacza, że będziesz u państwa hrabiostwa, które będzie zgorszone, że jesz warzywa do kanapek, pijesz herbatę a nie wódkę i wiesz, gdzie leży Rzym oraz Paryż. Acha i jeszcze przeżyją szok, i że nie sknociłaś zmywarki za pierwszym podejściem.
 
Potraktuj żartobliwie to co napisałam, ale tak mi się przypomniała opisywana wyższa półka naszej forumowej Doroteei - nawiasem mówiąc wie ktoś, co u niej słychać?
 
Evvex, babcia stanęła na wysokości zadania, więc nie jest źle z Twoim szczęściem. Może to tez pigułe czegoś nauczy, a jak nie, to jej strata.

Hahaha Romanka to się dowiedziałam co to jest sztella z wyższej półki . A czy słyszała któraś o opiekunkach z wyższej półki czy o konkretnych opiekunkach ? Jak tak to proszę mi wytłumaczyć co to za opiekunka.
19 sierpnia 2014 21:01 / 7 osobom podoba się ten post
Asik

Wpadłam na chwilę i smutno mi sie zrobiło. Ide do Skarbów. Moze jutro na Opiekunkowie słońce zaświeci.

świeci,świeci wesoło tylko czasami czarna chmura przeleci i wiatru narobi,ale to norma w tym miłym klimacie:)))))
19 sierpnia 2014 21:05 / 13 osobom podoba się ten post
alinka1339

Hahaha Romanka to się dowiedziałam co to jest sztella z wyższej półki . A czy słyszała któraś o opiekunkach z wyższej półki czy o konkretnych opiekunkach ? Jak tak to proszę mi wytłumaczyć co to za opiekunka.

Ja jestem z wyzszej polki ha ha Mam 2 pokoje z łazieka pietro wyzej niz pdp.Czyli na wyzszej polce hihi
19 sierpnia 2014 21:14 / 10 osobom podoba się ten post
ORIM

Ja jestem z wyzszej polki ha ha Mam 2 pokoje z łazieka pietro wyzej niz pdp.Czyli na wyzszej polce hihi

To co ja mam powiedzieć,mam 6 pokoi do dyspozycji {do sprzątania} z naciskiem na to drugie,śpię pod gołym niebem,bo mam szklany dach.Jestem jakby w niebie,jak mnie Zysia wyrwie ze snu,to nie wiem na ..półce jestem ,czy już pod.
19 sierpnia 2014 21:18 / 6 osobom podoba się ten post
Evvex

To co ja mam powiedzieć,mam 6 pokoi do dyspozycji {do sprzątania} z naciskiem na to drugie,śpię pod gołym niebem,bo mam szklany dach.Jestem jakby w niebie,jak mnie Zysia wyrwie ze snu,to nie wiem na ..półce jestem ,czy już pod.

Gwiazdy nad toba, a mokra dupa do przebrania pod toba (Zysia).ha ha To chociaz dwa kierunki do sie ogarnac na tych apartamentach w nocy hihi
19 sierpnia 2014 21:20 / 5 osobom podoba się ten post
Evvex

To co ja mam powiedzieć,mam 6 pokoi do dyspozycji {do sprzątania} z naciskiem na to drugie,śpię pod gołym niebem,bo mam szklany dach.Jestem jakby w niebie,jak mnie Zysia wyrwie ze snu,to nie wiem na ..półce jestem ,czy już pod.

Jak mnie moja babcia wyrywa ze snu, to ja zawsze wiem, gdzie jestem - w miejscu, gdzie bolesnie brak mocnego oraz skutecznego narzędzia uciszania pdp.
19 sierpnia 2014 21:23 / 9 osobom podoba się ten post
romana

Jak mnie moja babcia wyrywa ze snu, to ja zawsze wiem, gdzie jestem - w miejscu, gdzie bolesnie brak mocnego oraz skutecznego narzędzia uciszania pdp.

Przepis wg.Agatha Christie - Poduszka ha ha Trzeba docisnac i przytrzymac hihi
19 sierpnia 2014 21:30 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

Ja jestem z wyzszej polki ha ha Mam 2 pokoje z łazieka pietro wyzej niz pdp.Czyli na wyzszej polce hihi

To tak jak ja ostatnio, ale nie wiedziałam ,że to wyższa półka.
19 sierpnia 2014 21:32 / 5 osobom podoba się ten post
ORIM

Ja jestem z wyzszej polki ha ha Mam 2 pokoje z łazieka pietro wyzej niz pdp.Czyli na wyzszej polce hihi

Haha Orim tak też może być . Tyle ,że już od jakiegoś czasu jestem na tym forum i chyba żadna z nas nie określała siebie jako opiekunka z wyższej półki czy jako konkretna opiekunka . A ja jadą teraz do De słyszałam jak kobieta rozmawia przez telefon ( opiekunka z opiekunka ) i ta w autokarze określiła siebie jako opiekunke z wyższej półki , a jakimi atutami sypała to nie bede pisała.
19 sierpnia 2014 21:34
ivetta

To tak jak ja ostatnio, ale nie wiedziałam ,że to wyższa półka.

a co suteryna ha ha
19 sierpnia 2014 21:38 / 6 osobom podoba się ten post
alinka1339

Haha Orim tak też może być . Tyle ,że już od jakiegoś czasu jestem na tym forum i chyba żadna z nas nie określała siebie jako opiekunka z wyższej półki czy jako konkretna opiekunka . A ja jadą teraz do De słyszałam jak kobieta rozmawia przez telefon ( opiekunka z opiekunka ) i ta w autokarze określiła siebie jako opiekunke z wyższej półki , a jakimi atutami sypała to nie bede pisała.

Napisz jakie to atuty,zobaczę czy już czas umierać ,czy może jest cień szansy.
19 sierpnia 2014 21:40 / 5 osobom podoba się ten post
alinka1339

Haha Orim tak też może być . Tyle ,że już od jakiegoś czasu jestem na tym forum i chyba żadna z nas nie określała siebie jako opiekunka z wyższej półki czy jako konkretna opiekunka . A ja jadą teraz do De słyszałam jak kobieta rozmawia przez telefon ( opiekunka z opiekunka ) i ta w autokarze określiła siebie jako opiekunke z wyższej półki , a jakimi atutami sypała to nie bede pisała.

......i jak wyjedzie z DE to Niemcy upadna gospodarczo ha ha Wiem wiem slyszalem takie bohaterki i przodowniczki opieki