Na wyjeździe #13

19 sierpnia 2014 21:45 / 3 osobom podoba się ten post
alinka1339

Haha Orim tak też może być . Tyle ,że już od jakiegoś czasu jestem na tym forum i chyba żadna z nas nie określała siebie jako opiekunka z wyższej półki czy jako konkretna opiekunka . A ja jadą teraz do De słyszałam jak kobieta rozmawia przez telefon ( opiekunka z opiekunka ) i ta w autokarze określiła siebie jako opiekunke z wyższej półki , a jakimi atutami sypała to nie bede pisała.

No napisz, pośmiejemy się.....
19 sierpnia 2014 21:47
http://www.arte.tv/guide/de/047840-001/polen-entdecken-1-3
19 sierpnia 2014 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
alinka 1339 -  a jak ta opiekunka wyglądała.Wiem chyba kto to.Jest taka na forum jest.Mam to na pismie.Ha ha.
19 sierpnia 2014 22:20 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko47

alinka 1339 -  a jak ta opiekunka wyglądała.Wiem chyba kto to.Jest taka na forum jest.Mam to na pismie.Ha ha.

To była kobieta wysoka jasne włosy jechała z moich stron czyli Mazury .Bardzo elegancka pani , ale ze mną nie zamieniła ani słowa mimo , iz siedziała obok mnie.  Jej atutami które wymieniła było to ,że perfekt włada niemieckim , dodatkowo zna kilka inych obcych języków . Ma doświadczenie z cieżko chorymi , podaje kroplówki i takie tam inne ,,,,A jak kobieta z telefonu powiedziała jej ile zarabia to Pani z autokaru odpowiedziała ,że ona dostaje raz tyle - napewno jechała do De , anie do CH . Takie atuty jak ona to ma wiele z koleżanek na forum i też powinny sie uważać za opiekunki z wyższej półki .   Na koniec rozmowy powiedział swojej rozmówczyni , by nikomu nie wspominała o tej rozmowie i aby nigdzie nie wymieniała jej nazwiska .
19 sierpnia 2014 22:28 / 2 osobom podoba się ten post
alinka1339

To była kobieta wysoka jasne włosy jechała z moich stron czyli Mazury .Bardzo elegancka pani , ale ze mną nie zamieniła ani słowa mimo , iz siedziała obok mnie.  Jej atutami które wymieniła było to ,że perfekt włada niemieckim , dodatkowo zna kilka inych obcych języków . Ma doświadczenie z cieżko chorymi , podaje kroplówki i takie tam inne ,,,,A jak kobieta z telefonu powiedziała jej ile zarabia to Pani z autokaru odpowiedziała ,że ona dostaje raz tyle - napewno jechała do De , anie do CH . Takie atuty jak ona to ma wiele z koleżanek na forum i też powinny sie uważać za opiekunki z wyższej półki .   Na koniec rozmowy powiedział swojej rozmówczyni , by nikomu nie wspominała o tej rozmowie i aby nigdzie nie wymieniała jej nazwiska .

NASTEPNA NAWIEDZONA...
19 sierpnia 2014 22:33 / 5 osobom podoba się ten post
Ja tez jestem opiekunką z wyższej półki, bo tam zawsze stawiam torby z ciasteczkami, aby trudniej było sięgnąć i nie żreć ich tak bez opamiętania.

Po tak szczerym wyzaniu liczę na kolejnych odważnych! Nie wstydźcie się!
19 sierpnia 2014 22:33
alinka1339

To była kobieta wysoka jasne włosy jechała z moich stron czyli Mazury .Bardzo elegancka pani , ale ze mną nie zamieniła ani słowa mimo , iz siedziała obok mnie.  Jej atutami które wymieniła było to ,że perfekt włada niemieckim , dodatkowo zna kilka inych obcych języków . Ma doświadczenie z cieżko chorymi , podaje kroplówki i takie tam inne ,,,,A jak kobieta z telefonu powiedziała jej ile zarabia to Pani z autokaru odpowiedziała ,że ona dostaje raz tyle - napewno jechała do De , anie do CH . Takie atuty jak ona to ma wiele z koleżanek na forum i też powinny sie uważać za opiekunki z wyższej półki .   Na koniec rozmowy powiedział swojej rozmówczyni , by nikomu nie wspominała o tej rozmowie i aby nigdzie nie wymieniała jej nazwiska .

Alinka jak Mazury to jestem w domu.Wiem.Qrcze -  wyższa połka:) koń by sie usmiał.
19 sierpnia 2014 22:36 / 10 osobom podoba się ten post
To już nigdy nie nadrobię..umrę jako głupia i zamiast półki została mi tylko szuflada.
19 sierpnia 2014 22:37
mleczko47

Alinka jak Mazury to jestem w domu.Wiem.Qrcze -  wyższa połka:) koń by sie usmiał.

Mleczko znasz kobiete o której ja pisze ?  Jak ja usłyszałam jej rozmowe to ,aż krew się we mnie zagotowała . Nie trawię tego typu osób.
19 sierpnia 2014 22:41 / 1 osobie podoba się ten post
alinka1339

Mleczko znasz kobiete o której ja pisze ?  Jak ja usłyszałam jej rozmowe to ,aż krew się we mnie zagotowała . Nie trawię tego typu osób.

Tak mysle że znam bo ciagle pisze,że jest z gornej półki a to raczej okreslenie nie jest często uzywane.No i z Mazur to dwa fakty sie zgadzaja.Cos z ta elegancja mi nie pasuje.Ale na forum bryluje.:) ta z gornej połki.Szkoda,ze forumowe biuro sledcze w rozsypce bo dla niech nie ma rzeczy nie mozliwych.
19 sierpnia 2014 22:45
Dobrzy ludzie, powiedzcie mi dlaczego moja poczta na Tlenie nie chce mi wyświetlać strony głównej, tylko nieprzeczytane reklamy? Ja naprawdę nic złego nie majstrowałam! Chyba, że nawet nie wiem, że coś zrobiłam. Klikam jak małpa w różne opcje, ale do strony głównej i tak wejść nie mogę. POMOCY!
19 sierpnia 2014 22:47
mleczko47

Tak mysle że znam bo ciagle pisze,że jest z gornej półki a to raczej okreslenie nie jest często uzywane.No i z Mazur to dwa fakty sie zgadzaja.Cos z ta elegancja mi nie pasuje.Ale na forum bryluje.:) ta z gornej połki.Szkoda,ze forumowe biuro sledcze w rozsypce bo dla niech nie ma rzeczy nie mozliwych.

Jeszcze użyła jednego określenia siebie jako dobrej , a wręcz bardzo dobrej opiekunki , ale nie moge sobie przypomnieć . Czy to było ,że jest z tych konkretnych czy jakoś tak
19 sierpnia 2014 22:50
romana

Dobrzy ludzie, powiedzcie mi dlaczego moja poczta na Tlenie nie chce mi wyświetlać strony głównej, tylko nieprzeczytane reklamy? Ja naprawdę nic złego nie majstrowałam! Chyba, że nawet nie wiem, że coś zrobiłam. Klikam jak małpa w różne opcje, ale do strony głównej i tak wejść nie mogę. POMOCY!

A co Ci się wyświetla? U mnie wszystko działa normalnie
19 sierpnia 2014 22:52
Chodzi Ci o ten podział "główna" "społeczność" "zakupy grupowe" itd?
19 sierpnia 2014 22:56
Sówka

Chodzi Ci o ten podział "główna" "społeczność" "zakupy grupowe" itd?

tak, o to mi chodzi, zawsze automatycznie wchodziła mi "głowna", a teraz tylko te wredne, nieprzeczytane reklamy.
 
O kurde, jest zmiana, są stare, przeczytane maile sprzed kilku lat.