Mój nick - znaczenie

17 maja 2015 13:15 / 3 osobom podoba się ten post
Mój nick jest pamiątką po pewnej konwersacji, kiedy to usiłowano mi wmówić, że agrafka piszemy przez "w":))))
17 maja 2015 13:18 / 1 osobie podoba się ten post
Kiedyś napisałam ci Agraweczko i to już musiało być przez "w" :)))
Więc ten ktos nie do końca nie miał racji;)
17 maja 2015 13:39 / 2 osobom podoba się ten post
Kiedyś koleżanki w szkole tak na mnie mówiły. Koleżanki mama aż się pytała, czy ja mam coś z Francją wspólnego ,że mam takie imię ,bo nie wiedziała ,że to pseudo.:
17 maja 2015 14:06
Nie rozumiem?,,,,,,,Ja hasła też nie zapomnę!
17 maja 2015 14:14 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Pogratulowac silnej woli:):):):)

To nie silna wolna, niestety Jestem genetycznie obciazona cukrzyca typu II. W PL lecialam na tabletkach, tu przeszlam na diete. No i eliminuje wszelkie zagrozenia. A moncherie dla mnie niebezpieczne... Przy nich resztki silnej woli i przyzwoitosci ida w....
17 maja 2015 17:22
Ok, ok Andrea :))
17 maja 2015 19:16 / 2 osobom podoba się ten post
Mój nik to imię które bardzo mi się podoba od zawsze :)
a moje imię jest zupełnie inne ;)
Pozdrawiam serdecznie 
17 maja 2015 21:56 / 7 osobom podoba się ten post
Mój nick się wziął i wziął z tego , że uwielbiam facetów w turbanach a drugi człon nicka drapnęłam od nazwiska znanej , młodej , prawie tak jak ja młodej ( !!! ) piosenkarki - Dody R. no i można powiedzieć , że jest ona tak samo prawie ładna i zgrabna jak ja !
18 maja 2015 13:12 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Mój nick się wziął i wziął z tego , że uwielbiam facetów w turbanach a drugi człon nicka drapnęłam od nazwiska znanej , młodej , prawie tak jak ja młodej ( !!! ) piosenkarki - Dody R. no i można powiedzieć , że jest ona tak samo prawie ładna i zgrabna jak ja !

Ty to potrafisz wciskać kit ,ale to dobrze ,bo nie jest nam nudno.
18 maja 2015 18:02
Barbara niepowtarzalna

Mój nick się wziął i wziął z tego , że uwielbiam facetów w turbanach a drugi człon nicka drapnęłam od nazwiska znanej , młodej , prawie tak jak ja młodej ( !!! ) piosenkarki - Dody R. no i można powiedzieć , że jest ona tak samo prawie ładna i zgrabna jak ja !

Baśiu, Tacy w turbanie to mają za bardzo głowe ściśniętą haa i nie myslą logicznie, wiec lepiej  zastano śię, czy aby dobry wybór??
Może w kapeluszu?/Górala?? oscypki by Ci ''kulał'' ''recami'' haaa
18 maja 2015 19:38 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Baśiu, Tacy w turbanie to mają za bardzo głowe ściśniętą haa i nie myslą logicznie, wiec lepiej  zastano śię, czy aby dobry wybór??
Może w kapeluszu?/Górala?? oscypki by Ci ''kulał'' ''recami'' haaa

Ależ ja tylko napisałam skąd wziął się i wziął mój nick
18 maja 2015 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ależ ja tylko napisałam skąd wziął się i wziął mój nick :-)

Wiem, wiem,,,
03 czerwca 2015 10:03 / 5 osobom podoba się ten post
A mój nick to po prostu skrót od mojego imienia :) tak mówią do mnie przyjaciele, a zakładam, że tutaj jacyś też się znajdą ;)
03 czerwca 2015 17:38 / 1 osobie podoba się ten post
Witajcie.A mój nic ,,marzeniusia,, mnie wkurza ale żadne odmiany Marzeny nie wchodziły bo zajęte.Akurat tego nie było
03 czerwca 2015 17:59 / 1 osobie podoba się ten post
marzeniusia

Witajcie.A mój nic ,,marzeniusia,,:-) mnie wkurza ale żadne odmiany Marzeny nie wchodziły bo zajęte.Akurat tego nie było

Gdybyś np. miała mna imię " Ada " nie byłoby problemu , mogłabyś swoje imię od końca napisać i nick byłby krótki i oryginalny )))))))))))))))