Mój nick - znaczenie

03 czerwca 2015 18:17
Barbara niepowtarzalna

Gdybyś np. miała mna imię " Ada " nie byłoby problemu , mogłabyś swoje imię od końca napisać i nick byłby krótki i oryginalny :-))))))))))))))))

Ale dowcip.hi hi.Ada
20 sierpnia 2015 05:26 / 3 osobom podoba się ten post
Kochani moja nazwa ot tak jestem babcia mam dwie wnusie jedna Nadia druga Wiktoria..ta druga juz dawno przyniosla sobie takie imie...bo moja corka jako nastolatka wygrala walke z nowotworem najgorszym z najgorszych oligodendroglioma....wiec zwyciestwo WIELKIE..najpiekniejsze jak miliony milionow...a babka bo nie moge nazwac sie babcia czyli bardziej milo bardziej zdrobniale.Serce mowi powinnam byc tu i teraz z dziecmi wnusiami ale jak bez grosza.Trudny wybor ale ja juz sprawdzilam bez kasy zycia niema probowalam zasowalam w naszym szpitalu i coz nie starczalo nawet na lizaki to problem nie byle jaki..same wiecie nie chce wiele minimum dlatego jade na krotko wracam jestem z nimi i znow fruuu ze srodkow lokomocji mam ROWER samochod poszedl na leki ale nic to tyle z nas zostanie co po nas dobre lub zle odczucia.Wiec dalam BABKA bo mnie nie ma gdy jestem potrzebna wiec co to za babcia...a tak dlugo czekalam zeby se ta babcia zostac i co ..jest jak jest dziekuje Opatrznosci ze jest jak jest bo wiadomo zawsze gorzej byc moze.Prosze piszcie skad wasze nazwy choc niektore sa jasne jak slonce bo imie maja.Niektore tajemnicze krzyczace..inne spokojne wywarzone wypowiedzcie sie kochane bo krecka dostane.
20 sierpnia 2015 06:23 / 5 osobom podoba się ten post
Babko-plusa nie dam :)Bo nie podoba mi się ,że sie ta "Babką" ukarałaś jakby to po pierwsze primo:)A po drugie primo to jesteście Babko leniwo kobita -taki temat już jest,poszukajcie se:):):)Po trzecie primo:)Mój avatar oczywisty-imię i rok urodzenia,a foczka bo mój tak do mnie mówi,hi hi
20 sierpnia 2015 06:36 / 1 osobie podoba się ten post
Bardzo madra wyczerpujaca odpowiedz ..pieknie do ciebie mowi....a coz mi tam troche samokrytyki...no nie znalazlam przyznaje,,nawet szukac nie zaczelam......sorki...
07 maja 2017 13:24 / 6 osobom podoba się ten post
mel - miód , łacińska nazwa . Moją pasją są pszczoły .
07 maja 2017 13:32 / 5 osobom podoba się ten post
Rambo, szkolna ksywka. Za młodu byłem otyły i miałem ciężką rękę, zatem każda draka kończyła się u dyrektora.
07 maja 2017 14:25 / 2 osobom podoba się ten post
Rambo8

Rambo, szkolna ksywka. Za młodu byłem otyły i miałem ciężką rękę, zatem każda draka kończyła się u dyrektora.


Domniemam, iż azaliż zawżdy babcia polonistka oczętami świecić musiała za szanownego Pana?
07 maja 2017 14:34 / 2 osobom podoba się ten post
mel

mel - miód , łacińska nazwa . Moją pasją są pszczoły .

W języku esperanto znaczy borsuk:)A mnie się kojarzy z żółwiem:)Był kiedyś taki film familijny o żółwiu  co miał na imię Mel:)

http://www.filmweb.pl/film/Mel-1998-153075
07 maja 2017 18:09 / 5 osobom podoba się ten post
mel

mel - miód , łacińska nazwa . Moją pasją są pszczoły .

Piękna pasja. A pszczoły w zaniku.Mówią, ze jak znikną całkiem to i ludzie wymrą.A pszczelarze to dobrzy ludzie. Na starość też chcialabym mieć chociaż ze dwa ule. Jak to dobrze,jak facet ma pasję, zainteresowania,przynajmniej się plotami nie zajmuje.    ;) 
07 maja 2017 21:18 / 4 osobom podoba się ten post
lubię...
leżeć w ciepłych ziarenkach piasku,
ogrzewać się w promieniach słońca,
chować się w głębinach morza,
suszyć łzy przez powiew wiatru ,
malować świat barwami 
wschodzącego słońca...
07 maja 2017 21:32 / 1 osobie podoba się ten post
ewal8


Domniemam, iż azaliż zawżdy babcia polonistka oczętami świecić musiała za szanownego Pana?

Ty mi kolezanko oczy otworzylas jednym slowkiem"azaliz".
Wiedzialam, ze tego goscia skads znam.
To bylo w "Kazaniach gnieznienskich". Kazanie na dzien sw. Blazeja.  Gosc ze sredniowiecza a w wirtualnym swiecie zyje. To dopiero cud.
07 maja 2017 23:27 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Piękna pasja. A pszczoły w zaniku.Mówią, ze jak znikną całkiem to i ludzie wymrą.A pszczelarze to dobrzy ludzie. Na starość też chcialabym mieć chociaż ze dwa ule. Jak to dobrze,jak facet ma pasję, zainteresowania,przynajmniej się plotami nie zajmuje.  :super:  ;) 

Ale tylko dwa ule to zbyt mało. Co najmniej musisz ze cztery zakupić. A wiesz dlaczego?
Bo zadrza się tak, że rój nie przezimuje i spadnie. Albo też niewiele pszczól zostanie. Albo jakiś rolnik myśląc wyłącznie o sobie, rozsieje w południe, w czasie gdy kwitną i plonują kwiaty jakiejś rośliny, to on sobie rozsieje truciznę na chwasty lub szkodniki, która zaszkodzi pszczołom.  
I będą leżały biedne, nieżywe, pokotem przed ulem z pyłkiem na nóżkach.(( 
A mój Nick? Z przekory, ponieważ nie używam sztucznych przypraw. 
07 maja 2017 23:51 / 6 osobom podoba się ten post
Mój nick pochodzi od drugiego imienia a znaczenie "ky" to musi nowadanusia wyjaśnić?

Razu jednego  ktoś przejechał po szyji i żartobliwie w znaczeniu, że skróci o głowę powiedział: "ky"' Powstał zlepek "Meryky"


A tak na marginesie to kiedys na forum ślicznego trutnia wstawiłam. 
07 maja 2017 23:54 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Ale tylko dwa ule to zbyt mało. Co najmniej musisz ze cztery zakupić. A wiesz dlaczego?
Bo zadrza się tak, że rój nie przezimuje i spadnie. Albo też niewiele pszczól zostanie. Albo jakiś rolnik myśląc wyłącznie o sobie, rozsieje w południe, w czasie gdy kwitną i plonują kwiaty jakiejś rośliny, to on sobie rozsieje truciznę na chwasty lub szkodniki, która zaszkodzi pszczołom.  
I będą leżały biedne, nieżywe, pokotem przed ulem z pyłkiem na nóżkach.:-((( 
A mój Nick? Z przekory, ponieważ nie używam sztucznych przypraw. 

Tak właśnie domniemam,iż dwa domki to może być mało. Wiem skądinąd, ze to wszystko dość skomplikowane no i trzeba mieć stale baczenie na hodowlę.W ostateczności postawię atrapy .tzn ule ale bez pszczelich rodzin. I będzie chociaz zacna dekoracja. Ale do uśmiercenia tych pożytecznych stworzeń z całą pewnością nie dopuszczę   Ale pamiętam jak dziadek miał i dobrze nie wiem co to było ale chyba plaster ,można było pociomkać ,a zapach to miało lekko przydymiony   I puchawką tez się bawiłam, wszystko tak pięknie pachniało 
08 maja 2017 09:22 / 5 osobom podoba się ten post
Nick ma znaczenie!, długość ma znaczenie! szerokość ma znaczenie!. Wszystko ma znaczenie.

Byłam ''Ona'', jestem Ona_Lisa